Супорти от Е38 на Е34

Тунинг на двигатели, окачване, спирачки и всички други тежки железа по нашите баварци.

Модератор: bum_bum


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от ivan. » 23 Ное 2009, 1:41

Postman написа:
ivan. написа:......

Ванка, ти кое хапче избра - синьото или червеното?

ако се видим в момента ...........надявам се за теб да м дадеш подходящото хапче...............
все пак
живота продължава и дизелите не вдигайте глава :yes:
Изображение
by ''kompleksa''

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от slavianko » 23 Ное 2009, 6:51

rtzankov написа:Тези лични драми ги давайте на лична ;)
Славяне, ако ще пускаш снимки как се прави тази интервенция
да оставя темата отключена, ако ли не заключвам,
а вие може да продължите на Лична ;)
Заключвай я. Аз ще пусна снимки но ще е в темата ми с проекта ;)
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 10.09.2003
Местоположение: София

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от Postman » 23 Ное 2009, 8:55

ivan написа:Te ти ли ще ме пращаш за хапчета :clap:
ако ме познаваш,ще знаеш,че аналгина ми чужда работа
и да се обяснявам пред искуствен робот ,като теб,мога да ти споделя,че приятелите ти с аналогични,цветни хапчета ,,,,,,,,,,,,,,,,те там мойе и да ти върви мохабета ;)
Коренсподирай си,с който и както си искаш ,дай ми бан или както ти е удобно,но те моля не говори или пиши глупости ;) ,за да не разбереш ефекта на бумеранг и някакъв каскет се завърти наобратно .....аз преценявам написаното от мен и знам ое и заради кой го пиша,ама ти и ако ще и целия клуб да реагира за теб ,спрямо мнението ти, с което ме изкара наркоман,повярвай ми ,че си загазил..............
очаквам да се извиниш или .........ти си знаеш............ама май нищо не знаеш ;)
п.п извинявам се за правописа в случая,ама тоя да ме изкара наркоман

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Мога тук пред всички да напиша адреса ми ,за да ми пратиш хапчетата,а ти не си даваш дори телефона :mhihi:
Моли се да си говорил(писъл метафорично) ,за да не те мисля аз

По принцип ако си гледал филма "Матрицата", вероятно щеше да разбереш по-добре какво съм написал, но ако се припознаваш в какъвто сам се описа, аз няма какво да добавя.

П.П. Синьото или червеното хапче?
Последна промяна Postman на 23 Ное 2009, 9:12, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от bum_bum » 23 Ное 2009, 9:05

ivan. написа:
Postman написа:
ivan. написа:......

Ванка, ти кое хапче избра - синьото или червеното?

ако се видим в момента ...........надявам се за теб да м дадеш подходящото хапче...............
все пак
живота продължава и дизелите не вдигайте глава :yes:

:kuku: Що се излагаш? Един човек има, който иска да сподели какво прави и осираш всичко, че и последния, който пише нещо смислено в тунинга да си набие камшика.
Изображение

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от rtzankov » 23 Ное 2009, 10:56

ivan. написа:....


Явно не си гледал Матрицата :)

Изображение
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от ivan. » 02 Дек 2009, 14:43

bum_bum написа:
ivan. написа:
Postman написа:
ivan. написа:......

Ванка, ти кое хапче избра - синьото или червеното?

ако се видим в момента ...........надявам се за теб да м дадеш подходящото хапче...............
все пак
живота продължава и дизелите не вдигайте глава :yes:

:kuku: Що се излагаш? Един човек има, който иска да сподели какво прави и осираш всичко, че и последния, който пише нещо смислено в тунинга да си набие камшика.


Верно е,че се излагам :yes:
Ама тоя тунинг проект не струва :yes:
И най-гадното е,че хората,които са в час не съветват Славян,като чета темата си мисля,че му пускат мухи и после да ползват опит от неговите неволи :(
Иначе евала му на ентусиазма и жалко ,че приема мненията ми -заядливи-напротиф,мога да кача тунинг проект(ама само на хартия още),в който е описано как да караш б25(400к.с.)като ежедневка........на хартия е защото още се колебая :
-дали да нашия гарет-а:
-дали да бодна м-ковия 3.8;
във всичко това е неизбежимо IX-kоето води до осилване на раздатъчната кутия-разбирате колко много удоволствия ми предстоят и защо не вярвам в МАТРИЦАТА ;)
втория вариант ме по-блазни ,не защото е по-ефтин,а защото диапазона на въртяшия момент ме по-устройва.
Все пак съм почитател на идеята -високооборотните атмосверни бензинки са по-добри от тези с принудително пълнене.
Това си е лично мое мнение(и не е насочено към никой) ,не искам да ангажирам никой с него.
И понеже не искам да се оставям без движеща се е34:
-бензина ще изчака:
-би турбото на дизела върви в правилна посока:макър,че хората разбиращи от принудително пълнене не ми помогнаха(може би не ме взимаха на сериозно)и ми пишат метефорично ,вместо да вникнат в смисъла на една идея-незнам,може би,защото е дизелов проект.
Хайде извинявайте ако има нещо-това мисля,това пиша :clap:
по темата-нека тръгне първо.......после ,макър и по-трудно ще се търси решение на спирането
Изображение
by ''kompleksa''

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от slavianko » 02 Дек 2009, 17:12

ivan. написа:по темата-нека тръгне първо.......после ,макър и по-трудно ще се търси решение на спирането
Баце че тя колата отдавна е тръгнала. Почти 2000 турбо км съм минал с нея. В момента дори съм извадил мотора за да го почвам по новият ми проект от 525 на 528 И искам да ти кажа че колата си се нуждае спешно от по добри спирачки.
Все пак ако на това не му викаш тръгнало не знам на кое

http://www.vbox7.com/play:2ac40933

Съжалявам че не си наблизо иначе с удоволствие бих те повозил и да си кажеш мнението ;)
Иначе споко не вземам нищо на сериозно и не се обиждам. Нали затова са форумите за да може всеки да си каже квото му е на езика ;)
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от ivan. » 02 Дек 2009, 19:29

EЙ така ще грейна,за да се повозя :D
Успех във всичко и се радвам,че си ме разбрал
Само ми е интересно-защо при турбиниране на тоя мотор ти се налага да увеличиш обема :roll:
Изображение
by ''kompleksa''

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от slavianko » 02 Дек 2009, 19:50

ivan. написа:EЙ така ще грейна,за да се повозя :D
Успех във всичко и се радвам,че си ме разбрал
Само ми е интересно-защо при турбиниране на тоя мотор ти се налага да увеличиш обема :roll:
Не се налага непременно. Тя и досега си беше турбинирана и със същата кубатура без да има проблеми. Просто вземам дизеловият кол вал защото е кован и много здрав и същевременно се вдига и кубатурата с него защото и хода му е по голям. А и все пак 2.8 > 2.5 нали
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

Ценко изложбения
Аватар
Мнения: 3813
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: Регистриран на: 26 Ное 2003 | Мнения: 1117
Пол: Мъж
Кара: дългия да си плати входа !!!

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от rtzankov » 02 Дек 2009, 20:19

Не е по темата, но на мен от клипчето с дрифта не ми стана ясно колко върви 25-ца турбо в Е34 ...
Славянко ако имаш клипче на километража от 60-200 примерно ще ми е интересно да го видя :) ;)
Изображение
Изображение
R.I.P Landikar

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от slavianko » 02 Дек 2009, 20:54

rtzankov написа:Не е по темата, но на мен от клипчето с дрифта не ми стана ясно колко върви 25-ца турбо в Е34 ...
Славянко ако имаш клипче на километража от 60-200 примерно ще ми е интересно да го видя :) ;)
Не е по темата за което сори. Сега ще е малко сложно да снимам понеже днес вече съм извадил блока извън купето но като го направя ще снимам. Не съм снимал точно това до сега по простата причина че колата я правя предимно за дрифтарка и да е се развърта бързо а не за макс скорости. Той и дифа и дори е супер къс та последният път като я пробвах и едвам удари 200 на ограничител. Някак си ненавиждам тия драг американски дисциплини. За мен критерия за една кола особенно за марката БМВ не е в това за колко ще направи от 0 до 200 или за колко ще взема 402м. Искам динамична и пъргава кола и приятна за дрифт останалото не ме интересува. Но обещавам след като я сглобя ще напавя едно клипче он борд да се види :lol: :lol: Знам че на повечето ще им е интересно
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 10.09.2003
Местоположение: София

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от Postman » 02 Дек 2009, 23:40

ivan. написа:-би турбото на дизела върви в правилна посока:макър,че хората разбиращи от принудително пълнене не ми помогнаха(може би не ме взимаха на сериозно)и ми пишат метефорично ,вместо да вникнат в смисъла на една идея-незнам,може би,защото е дизелов проект.

Ако визираш мен, аз се опитах да ти помогна като ти казах, че няма да се получи, респективно да не се хвърляш усилието напразно. Ако бях обяснил техническите причини, рискувах да го възприемеш като хейтърска проява, а от това никой няма нужда... но ти очевидно и сега си го приел по този начин, което ми говори, че за теб няма значение защо мнението ми е такова, а самият факт, че е такова. Аз и сега мога да се аргументирам, но ти явно го приемаш лично...


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от ivan. » 04 Дек 2009, 14:53

Postman написа:
ivan. написа:-би турбото на дизела върви в правилна посока:макър,че хората разбиращи от принудително пълнене не ми помогнаха(може би не ме взимаха на сериозно)и ми пишат метефорично ,вместо да вникнат в смисъла на една идея-незнам,може би,защото е дизелов проект.

Ако визираш мен, аз се опитах да ти помогна като ти казах, че няма да се получи, респективно да не се хвърляш усилието напразно. Ако бях обяснил техническите причини, рискувах да го възприемеш като хейтърска проява, а от това никой няма нужда... но ти очевидно и сега си го приел по този начин, което ми говори, че за теб няма значение защо мнението ми е такова, а самият факт, че е такова. Аз и сега мога да се аргументирам, но ти явно го приемаш лично...

Oт кой ще е бирата,ако те накарам да повярваш в обратното
И още нещо вместо да ми отвръщаш на посто-ве,за които и мен ме е срам в даден момент,
защо не кажеш на Славян,че с тдс-овия изпусквател има ''загуби'' ;)
теория без практика е равно на ......... ;)
Изображение
by ''kompleksa''

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 10.09.2003
Местоположение: София

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от Postman » 04 Дек 2009, 17:20

Няма смисъл да продължаваме този разговор.


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Супорти от Е38 на Е34

Мнение от ivan. » 04 Дек 2009, 17:48

Postman написа:Няма смисъл да продължаваме този разговор.

:yes:
за мене никога не е било спор,а начин да изтръгна информация от теб
Изображение
by ''kompleksa''

ПредишнаСледваща

Назад към Силов тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook