Молба за повечко мощ :)))

Тунинг на двигатели, окачване, спирачки и всички други тежки железа по нашите баварци.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 3.11.2008
Местоположение: shumen
Пол: Мъж
Кара: E39 525
Мечтае да кара: X6 M
Детайли за колата: M-paket

Молба за повечко мощ :)))

Мнение от veigan » 16 Окт 2009, 15:10

Здравейте колеги !!!
Имам следната молба към вас и ще ви моля за следните сувети. Благодаря ви предварително.
Имам Е39 525Д комби. Но напоследък взе да ми идва доста слабичко. Карал съм сущите с чип но ефекта които се постига изобщо не ме удовлетворява. Заради това мисля да налея малко пари в повечко,но да има за какво. Искам да сложа по голямо турбо,нови турбо путища и по голям кулер. Но незнам дали биелите ще устискат и дали има нужда от дюзи с по-голям дебит. Въпросът ми към вас и молба е някой от вас правил ли е нещо подобно и има ли на представа какво точно турбо и какви дюзи и какъв софтуер трябва за да постигнем максимален ефект. Колата ми е М-пакет и си я харесвам като комфорт и поведение,но силичката и ми е доста недостатъчна :(

ентусиаст
Аватар
Мнения: 828
Регистриран на: 27.07.2007
Местоположение: "ICO-BMW Performance Garage"
Пол: Мъж
Кара: E30 М62B44,Е30 M52B28 Drift Car

Re: Молба за повечко мощ :)))

Мнение от ico-bmw » 16 Окт 2009, 18:11

биели и бутала ще издаржат ама главата :confused: първо мисли за охлаждане ;)
Drive Only Cool Cars - E30 Baby :winky:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: Молба за повечко мощ :)))

Мнение от Kregec » 19 Окт 2009, 10:21

veigan написа:Здравейте колеги !!!
Имам следната молба към вас и ще ви моля за следните сувети. Благодаря ви предварително.
Имам Е39 525Д комби. Но напоследък взе да ми идва доста слабичко. Карал съм сущите с чип но ефекта които се постига изобщо не ме удовлетворява. Заради това мисля да налея малко пари в повечко,но да има за какво. Искам да сложа по голямо турбо,нови турбо путища и по голям кулер. Но незнам дали биелите ще устискат и дали има нужда от дюзи с по-голям дебит. Въпросът ми към вас и молба е някой от вас правил ли е нещо подобно и има ли на представа какво точно турбо и какви дюзи и какъв софтуер трябва за да постигнем максимален ефект. Колата ми е М-пакет и си я харесвам като комфорт и поведение,но силичката и ми е доста недостатъчна :(


Колега поразрови малко тунинг раздела миналата седмица се дискотираше въпроса в две теми. Има доста изписано какво първо трябва да се прави така че вземи се разрови и ще намериш това което ти трябва. Успех!
Но спред мен няма смисъл от това което си замислил ти си знаеш все пак!!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Молба за повечко мощ :)))

Мнение от KPETEH » 20 Окт 2009, 16:11

viewtopic.php?f=11&t=169343

Е в таа тема се дискутира твойта идея. Според мен обаче цената на такъв проект ще е доста висока. Май ще е по-удачно да смениш мотора с някой по екзотичен, който да отива на М-пакета.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Назад към Силов тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook