Колянов вал

Тунинг на двигатели, окачване, спирачки и всички други тежки железа по нашите баварци.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: re

Мнение от ///peter » 05 Сеп 2009, 17:53

slavianko написа:
///peter написа:Бе те и за мегата ми казаха че е невъзможно да си я настроиш сам, ама... :mhihi:
Аааа невъзможни неща няма. Стига да имаш желание и достатъчно инат и всичко се постига. Аз лично мисля че не бих се справил просто защото ми се струва мега сложно :uups: :uups:


Така де, в днешно време интернет има, тоя мотор информация бол за него в интернет :) Важното е дупе да имаш, дет викат хората :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 326
Регистриран на: 22.11.2007
Местоположение: хасково
Кара: 535d
Мечтае да кара: 535d

Мнение от autovan » 05 Сеп 2009, 22:26

И в тая тема сложихме няколко турбота набързо :D. Само ТДС-ковия вал не разбрахме дали става на м20 :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1296
Регистриран на: 14.09.2006
Местоположение: София, ул. Гурко 16

Мнение от Louis » 06 Сеп 2009, 1:13

глей са човек... имаше една тема в ппф турбо форумЪ където някъв рус швед напъха вал от м51 в м20... значи би следвало че става.. но шведа си е швед и какви неща е правил още... не се знае... основната разлика от вала при м21 е че е на верига
с друго не мога да ти помогна .. и трябва яко да се разтърся да намеря темата което няма да е лесно щот шфетския не ми е нит майчин нит бащин камоли браЦки език

в края на краищата дали си струва за 50-60цц вповече да се прави не знам :confused:

П.П. все пак ще потърся темата и ти пожелавам успех в начинанието ;)
Упомена!Одере!Сдържам!Учуден! ВанОс! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс
ИзображениеИзображение

Предишна

Назад към Силов тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook