Колеги моля за мнение - Е34 525 TDS 250 коня

Тунинг на двигатели, окачване, спирачки и всички други тежки железа по нашите баварци.

Модератор: bum_bum


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re:

Мнение от ivan. » 14 Окт 2009, 19:24

kirililiev написа:
mityo105 написа:Хяхях бум бум, не бе, даже става по старо с всеки изминал ден!Мисълта ми е че не дава грам признак да се предава, а е на доволно километри!При колите на Тони, освен че има "измамно" чувство в ниските, има и ефект на диното!От 140коня сток на 240 засега, подчертавам я тази дума, ЗАСЕГА!Отделно има една Купра във Варна, пак негово дело, дето от 160 сток, сега е мнооого нагоре и дере бая сериозни коли, като гт3000, турбо сивик,S3, 300коня волво некво, абе има там в Ютуб, гледайте ако имате мерак!Мисълта ми е че Келеша знае как да подгони дизелаците да вървят!Естествено на подобаваща цена!Ама то безплатен обяд всички знаеме че нема!


купрата е на ивчо и е 250 коня,поне беше толкова :mhihi: тони е опасен тип и е много в час,но на купрата мотора е ново поколение и няма нищо общо с дъртия тдс,за да се направи тдс над 200 коня трябват радикални промени,дефакто само блока ще остане от мотора :mhihi: тва значи много пари,ама наистина много ;)
не само блока(ако не говориш в частност),,,,,,,,какви са радикалните промени 8)единствено за парите си прав,ама мания и сума,май нямат връзка.......
Изображение
by ''kompleksa''


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re:

Мнение от ivan. » 15 Окт 2009, 0:49

Oyama написа:Най читавия тунинг на ТДС е да го засилите у некоя дълбока преспа - ше ви остават 2 месеца радост в които няма да виждате тая пародия на великите двигателни специалисти от бавария :mhihi: е вече кат се стопи снега ше трябва да се мисли за нов тунинг (дърво, мост над река, язовир, пропаст и прочие) :lol:
:evil:
Изображение
by ''kompleksa''

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: AvGo's Devil
Мечтае да кара: дълго

Re: Колеги моля за мнение - Е34 525 TDS 250 коня

Мнение от AVGO » 15 Окт 2009, 16:12

Хах, стига сте ги хранили тез ТДСи. Аз съм горд собственик на такава печица и съм си доста доволен да чукна на дърво.
320и, 323и и тем подобни са отзад.Сега чакам някой с 325и да ми се мерне из Русе.


Та сега имам един въпрос, има ли смисъл от по-голям кулер.Ако има, то какъв ( размер) и от къде ( кой автомобил )Какъв ще е ефекта в коне и вървеж ( ниски - високи )

Предварително благодаря на тези които биха се решили чисто и просто да ми отговорят на въпроса.

Жалко че превръщате форума ни в онази селяния "тунинг.бг"



България НАД ВСИЧКО
Химна на Бавареца >>> http://www.vbox7.com/play:e3237f4183

Линк за сваляне с високо качество > http://hulkshare.com/n1l4y873vla3

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Колеги моля за мнение - Е34 525 TDS 250 коня

Мнение от vicho » 15 Окт 2009, 16:20

AVGO написа:Хах, стига сте ги хранили тез ТДСи. Аз съм горд собственик на такава печица и съм си доста доволен да чукна на дърво.
320и, 323и и тем подобни са отзад.Сега чакам някой с 325и да ми се мерне из Русе.


Та сега имам един въпрос, има ли смисъл от по-голям кулер.Ако има, то какъв ( размер) и от къде ( кой автомобил )Какъв ще е ефекта в коне и вървеж ( ниски - високи )

Предварително благодаря на тези които биха се решили чисто и просто да ми отговорят на въпроса.

Жалко че превръщате форума ни в онази селяния "тунинг.бг"

България НАД ВСИЧКО


биеш м52б25 с печката, аре сопри се малко, а? :smoke:

Много баби трябва да са й правили магии на таз ТДС-ка за да тръгне толкова.
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: AvGo's Devil
Мечтае да кара: дълго

Re: Колеги моля за мнение - Е34 525 TDS 250 коня

Мнение от AVGO » 15 Окт 2009, 18:15

Еми да, бия го тоз двигател в 170 коньова конфигурация.Сега не ми се спори като някое дете, бия го-не го биеш, върви - не върви.Просто си затвори устата и ми повярвай сляпо както когато са ти казали че ТДС-ките не били издръжливи двигатели.
ТДС-а е един от първите дизели победители в състезание ( 24 часа на Индианаполис през 1994 )

За мен лично БМВ са най-изродските дизели, преди ТДИ-ките, но да не започваме нов спор.
Ако не си достатъчно запознат, просто дай оня хикс там горе и позволи да си запазим форума полезен.

Благодаря
Химна на Бавареца >>> http://www.vbox7.com/play:e3237f4183

Линк за сваляне с високо качество > http://hulkshare.com/n1l4y873vla3

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Колеги моля за мнение - Е34 525 TDS 250 коня

Мнение от vicho » 15 Окт 2009, 19:06

AVGO написа:Еми да, бия го тоз двигател в 170 коньова конфигурация.Сега не ми се спори като някое дете, бия го-не го биеш, върви - не върви.Просто си затвори устата и ми повярвай сляпо както когато са ти казали че ТДС-ките не били издръжливи двигатели.
ТДС-а е един от първите дизели победители в състезание ( 24 часа на Индианаполис през 1994 )

За мен лично БМВ са най-изродските дизели, преди ТДИ-ките, но да не започваме нов спор.
Ако не си достатъчно запознат, просто дай оня хикс там горе и позволи да си запазим форума полезен.

Благодаря


не баце , не са ми "казали"! имал съм 2 тдс-а! :winky: и знам колко вървят! :mhihi:
и не! няма да ти вярвам, щот говориш небивалици!

за едно си прав, ще запазим форума - чист и полезен!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: AvGo's Devil
Мечтае да кара: дълго

Re: Колеги моля за мнение - Е34 525 TDS 250 коня

Мнение от AVGO » 15 Окт 2009, 19:25

А дано !
Химна на Бавареца >>> http://www.vbox7.com/play:e3237f4183

Линк за сваляне с високо качество > http://hulkshare.com/n1l4y873vla3

Изображение

Предишна

Назад към Силов тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook