Реставрация на E30

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Реставрация на E30

Мнение от Делян » 14 Яну 2016, 19:49

radara написа:Заварките са добре,обаче покритието върху тях не ми е много познато.Може ли информация за него?

Поздравявам човека, за желанието, хвърлен е адски много труд!
Но заварките не само че не са направени по най-добрия начин, но дори не са изпилени.
По този начин, с каквото и да се намажат, ще тръгне ръжда от вътре на вън, доста бързо. Може би ще издържи 2-3 години преди да набъбне боята като младежки пъпки.
Пробвано.

И предвид това, че колата не е рядък, ценителски модел, а е изгнила толкова много, правенето и, си е чист мазохизъм.

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 6.10.2008

Re: Реставрация на E30

Мнение от gnmzl » 14 Яну 2016, 23:43

Делян написа:
radara написа:Заварките са добре,обаче покритието върху тях не ми е много познато.Може ли информация за него?

Поздравявам човека, за желанието, хвърлен е адски много труд!
Но заварките не само че не са направени по най-добрия начин, но дори не са изпилени.
По този начин, с каквото и да се намажат, ще тръгне ръжда от вътре на вън, доста бързо. Може би ще издържи 2-3 години преди да набъбне боята като младежки пъпки.
Пробвано.

И предвид това, че колата не е рядък, ценителски модел, а е изгнила толкова много, правенето и, си е чист мазохизъм.


Що бе Дидо, оригинална ИС-ка не е много честа вече. И аз поздравявам хората за мераците, аз с чисто сърце си казвам, че бих се отказал при вдигането на мокета още. Има неща с които никак не съм съгласен при ремонта на тази кола, ама дето се вика - всеки си бие жената както той си знае :mhihi:
...I know this is irrelevant, but I just wanted you all to know: when I'm at home on my own and there's no one around, I get naked, cover myself in lubrication and slide on the floor, pretending I'm a slug...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Реставрация на E30

Мнение от Делян » 15 Яну 2016, 11:07

Истина е, че не е толкова често срещана, но това е основно по нашите географски ширини, понеже тук една огромна част се орязват за писта, други се насаждат, а трети биват тотализирани или разпродавани на части.

Поздравявам още веднъж собственика за желанието и хвърленият труд, важното е той да е доволен от резултата. Да си я кара със здраве и усмивка на лицето :bchug:

М10 Разрушителя
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 20.09.2005
Местоположение: Самоков

Re: Реставрация на E30

Мнение от ddt » 20 Яну 2016, 21:04

А тази кола още ли си е на собственика от едно време? Не му помня името, но разплакваше доста 323-ки :)

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 9.08.2011
Местоположение: при Гюнтер и чат пат у Софето
Кара: е30 с 286 коня
Мечтае да кара: е30 с 1000 коня
Детайли за колата: '88 Diamantschwarz 320i coupе

Re: Реставрация на E30

Мнение от mastik » 21 Яну 2016, 7:58

..
Последна промяна mastik на 24 Ное 2022, 17:34, променена общо 1 път
E30 4 life

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Реставрация на E30

Мнение от KPETEH » 21 Яну 2016, 10:11

Много отдавна не е негова.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 14.08.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E30 M42B18
Мечтае да кара: BMW E30 M3 Turbo

Re: Реставрация на E30

Мнение от niki93_e30 » 13 Май 2016, 22:59

Колата не е негова от преди 4-5 год

Предишна

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook