Загубен ключ ..

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 8.11.2015
Пол: Мъж
Кара: E30 316e 1984
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Вечно в гараж :|

Загубен ключ ..

Мнение от ChangSifon » 09 Яну 2016, 13:52

Здравейте ,като за начало ..В дългите отлагания да изкарам други ключове (не отлагайте никога :banghead: ) си изгубих и последния ключ :ranting: Интересува ме всичко свързано с изкарването на нови,приемам всякакви идеи с изключение на смяна на ключалките . Колата е е30 316 1984 съответно двоен стоп без екстри
Алергичен към червен силикон и изолирБАН :confused:

клавиатурен мунингист
Аватар
Мнения: 4174
Регистриран на: 22.05.2004
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: E39 520i 1997
Мечтае да кара: E36 323ti

Re: Загубен ключ ..

Мнение от amd » 15 Яну 2016, 16:09

Питал ли си ключар за опциите ? Колата останали ли е отключена, да му демонтираш някоя от ключалките и да се мъчи да ти извади ключ по тях. Преди време счупих един ключ на Subaru и след дълга борба му свалих ключалката на контакта, но той извади парчето вътре и направи ключ по двете парчета - при теб е по-лошо, че нямаш и парче дори.

Би трябвало ако колата е твоя собственост по талони, да могат да ти помогнат и от официално представителство на BMW, но първо, може да е доста скъпо, второ за това не съм сигурен - знам, че помагат за програмиране на нов ключ, за колите, които имат чип. А твоя реално е само метална заготовка и не е зле все пак да питаш някой дилър дали могат да ти намерят дупликат по номера на рамата.

Трети вариант - монтиране на централно заключване (ако нямаш), отключване и заключване с дистанционно, а паленето - с бутон. Дано да нямаш заключване на волана, но това се лекува, ако е проблем :D
BMW only!

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 8.11.2015
Пол: Мъж
Кара: E30 316e 1984
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Вечно в гараж :|

Re: Загубен ключ ..

Мнение от ChangSifon » 10 Мар 2016, 17:00

След месец ходене по мъките го намерих на вилата ,на земята настъпен 30000 пъти :D темата може да бъде изтрита
Алергичен към червен силикон и изолирБАН :confused:

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook