Диагностика на двигателя (къде парвят най добре?)

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 1.04.2002
Местоположение: София

Диагностика на двигателя (къде парвят най добре?)

Мнение от Vaseto » 01 Апр 2002, 11:58

Може ли някой да ми каже къде мога да отида да ми направят най-добра диагностика на двигателя.
Ходих няколко пъти на едно място, но имам чувството, че не се справят много добре, на всичкото отгоре трябва да чакаш един месец.
Става дума за BMW 318i

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Диагностика на двигателя (къде парвят най добре?)

Мнение от LandShark » 01 Апр 2002, 19:08

Привет и добре дошъл!

Не зная ти къде ходиш? Може да споделиш, мисля че ще е интересно. Но принципно, бих препоръчал следните места:

1) БОШ СЕРВИЗ, в Обеля-2. Мога да изровя телефона, ама в момента не ми е под ръка.

2) доволен съм и от Сервиз Юве на Симеоновско шосе. Телефон искаш ли?

3) Дарукар? това е малко под въпрос. По принцип спеца дето го познавам от тях ми твърди че диагностика им в момента е върха, ама други хора ми подсказаха че самата фирма май е криза. Не съм сигурен.

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 1.04.2002
Местоположение: София

отг::Диагностика на двигателя (къде парвят най добре?)

Мнение от Vaseto » 02 Апр 2002, 18:39

Много се радвам, че получих отговор.
Ние сме колеги до колкото видях.
Аз съм ходил единствено в ЮВЕ. Там момчето е много печено, но нещо не съм много доволен. Може би нямат достатъчно време, за да ми обърнат повече внимание, а и това записване много ме изнервя :+))
Бих пробвал в БОШ, но не знам къде точно се намира сериза.
В Дарукар се обадих, но там цената не е много известна м-у 50 и 100 лв. Трябва да се подготвя с поне 200 лв. в джоба за да пробвам.
Всъщност ми прави впечатление, че е от значение и това къде зареждам бензин. По някой път имам чувството, че колата е като спънат кон :+)))

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Диагностика на двигателя (къде парвят най добре?)

Мнение от LandShark » 02 Апр 2002, 20:33

Много се радвам, че получих отговор. Ние сме колеги до колкото видях.

Е, няма проблем, нали за това сме тука. :)
Иначе да - колеги сме :);) ...

Аз съм ходил единствено в ЮВЕ. Там момчето е много печено, но нещо не съм много доволен. Може би нямат достатъчно време, за да ми обърнат повече внимание, а и това записване много ме изнервя :+)) Бих пробвал в БОШ, но не знам къде точно се намира сериза.

Ето ти телефон на БОШ СЕРВИЗа в обеля - 02/9342-888, мисля че обаче и там има записване предварително. Абе обади се и ще се разберете.

В Дарукар се обадих, но там цената не е много известна м-у 50 и 100 лв. Трябва да се подготвя с поне 200 лв. в джоба за да пробвам.

Дарукар в случая би бил последен избор... определено не е от най-евтините места.

Всъщност ми прави впечатление, че е от значение и това къде зареждам бензин. По някой път имам чувството, че колата е като спънат кон :+)))

Е, разбира се че има значение! Ти откъде зареждаш обикновено. Моите любимци са бензиностанциите на Дунев Моторспорт.


Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 1.04.2002
Местоположение: София

отг::Диагностика на двигателя (къде парвят най добре?)

Мнение от Vaseto » 03 Апр 2002, 11:21

Ок. Мерси за телефона.
Сега ще се обадя на БОШ сервиза.

Аз зареждам на ЛИКОЙЛ или на ОМВ. Горе долу съм доволен.
На Шел вече съм решил да незареждам, защото зимата през най-големите студове като заредих там след това вечерта колата неможа да запали. По-точно запали но работеше само на 500 оборота и като пипнех газта веднага гаснеше. Наложи се да взема такси :+))

Дунев Моторспорт не знам къде имат бензиостанция?

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook