-> Някой може ли да ми каже как ...

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

-> Някой може ли да ми каже как ...

Мнение от Ivan » 29 Яну 2003, 12:15

... да демонтирам таблото с уредите от моето Е30. Виждам 2 винтчета от горната част, но явно има още нещо за побутване/натискане/развиване и прочие. ще проверявам икономайзера за студени спойки, защото проявява характер и работи само понякога.

благодаря предварително

Иван
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

ТРЯБВА

Мнение от Любо Мегов » 29 Яну 2003, 12:19

трябва да махнеш пластмасовата кора точно над колоната на волана там има още винтчета
след това таблото излиза напред само внимавай да не опъваш прекалено снопа кабели и буксата към него

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 29 Яну 2003, 12:21

а за свалянето на тази кора има ли някакъв пиниз? колата не ми е под ръка с интернет та да питам ако ми трябва друга помощ

и кабелите отзад на букси ли са, нещо по-спецофично за свалянето им, като винтове и пр.

10х
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Любо Мегов » 29 Яну 2003, 12:26

ЗА КОРАТА ИМА ПИНИЗ БЪРКАШ ОТДОЛУ ПОД ВОЛАНА И ОТВИВАШ ЕДНА ВРЪТКА СРЕБРИСТА НА ЦВЯТ И ТЯ ТИ ОТПУСКА КОРАТА МИСЛЯ ЧЕ ДАЖЕ СА ДВЕ ВРЪТКИ
ОТЗАД НА ТАБЛОТО Е САМО БУКСА НЯМА ВИНТОВЕ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 29 Яну 2003, 12:29

а за да стигна до този сребрист винт предполагам трябва да сваля кората под волана, дето закрива 100 км кабеляци

много благодарско президенте, ще се пробвам, в най-лошият случай ще повредя още нещо :shock: :lol: :D
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 29 Яну 2003, 12:36

Да, напълно вярно - първо се маха долната кора, която е под волана. След това това се маха тази пластмаса, дето е над колоната на волана и под таблото (ДВА сребърни пръстена се развиват). Тогава си вече при таблото... Успех!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

Re: -> Някой може ли да ми каже как ...

Мнение от KEVIN-30 » 30 Яну 2003, 0:31

Zdravei,ako stava duma za momentnja razxod na gorivo ,to i az imax tozi problem .Okaza se 4e imax oxlaben remak na dinamoto.Nategnax go i se
pojavi.Strelkata za momenten razxod vednaga zaraboti.Sled delkoto imash vakum koito pri oxlaben remak neraboti????????A strelkata za momenten razxod e varzana kam tozi VAKUM.Bjax se pobolql i dori vsi4ki vakum saedinenja snenix.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Re: -> Някой може ли да ми каже как ...

Мнение от Ivan » 30 Яну 2003, 7:14

to4no na vreme mi podavash tazi informaciq! (dnes stiah da pitam i za tova :) ) v4era razkachih tabloto, no tam niama koi-znae kolko spoikii te vsi4kite si izglejdaha kato novi. samo laka deto gi pokriva imashe priznaci za zastariavane, no problema ne e v nego. shte vidia kak stoi rabotata s tozi remuk na dinamoto.

10x
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook