Предложение относно обявеното работно време на офиса на клуб

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Предложение относно обявеното работно време на офиса на клуб

Мнение от b2 » 29 Мар 2012, 9:20

Предлагам да се актуализира работното време на офиса на клуба обявено в сайта и по всички теми във форума. Тоест да се напише някакъв по-тесен диапазон, в който 100% има човек в офиса. Примерно 11:00-12:00 и 14:00-16:00, знам ли... Защото нормално е като решиш да отидеш на място да си платиш или да си купиш нещо да отвориш сайта да видиш обявеното работно време и да го съобразиш със задачите си.

Пише от 9:00 до 18:00, но от както го има три пъти се решавам да отида на място да си платя нещо и трита пъти до към 10 без нещо няма никой. Днес ходих да си платя членския внос ама пак не уцелих. Една женичка като ме видя, че чакам и се навъртам ме пита кой търся и като казах, че съм за БМВ клуба вика - оо, момичето идва към 11. :)

Както и да е ще си платя по банков път. Смятам, че не е и задължително офиса да бачка като аптека плътно от 08:00 до 20:00 да речем, но според мен е задължително през времето, което е обявено за работно да има човек. По този начин клуба ще демострира сериозност и уважение към времето на членовете си.
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: Предложение относно обявеното работно време на офиса на

Мнение от Секретар на клуба » 29 Мар 2012, 12:46

Здравейте,
тъй като съм сама в офиса, когато се налага да изляза и да свърша работа извън офиса няма кой да остане там. Жената, която сте питали няма общо с офиса и не може да знае къде съм отишла. Обикновено оставям бележка, но се случва да забравя.
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Атомната столица.
Пол: Мъж
Кара: внимателно.
Мечтае да кара: сАмоЛеТ

Re: Предложение относно обявеното работно време на офиса на

Мнение от Димитър Димитров » 07 Апр 2012, 8:19

Моята практика е да звънна по телефона да проверя дали ще е там колежката и след това да тръгвам - до сега не ми се е случвало да ходя напразно :yes:

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook