Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от pistata9889 » 20 Май 2010, 18:32

Проблема е при всички,написъл е колегата,работи се по въпроса!
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: СССР,Москва,Лубянка 2
Пол: Мъж
Кара: Е30-М40В18;Е36-М44В19;E91-N43B20A
Мечтае да кара: Е30 М3 Sport Evolution

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от momo-1st » 21 Май 2010, 17:03

pistata9889 написа:Проблема е при всички,написъл е колегата,работи се по въпроса!


Да разбрах,но това не пречи да благодаря за съдействието нали??
bum_bum написа:Върти се, суче се и пак към соца се избива :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Забравете го вече тоя гнил строй.

Наслаждавайте се на придобивките на демокрацията- Е шейсе на 15 години, виски на промоция от Кауфланд, пура за 2,40 в панелката с ипотека до 2060-та.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от Kris » 23 Май 2010, 21:23

Май не е при всички, аз също съм от новоприетите, но си влизам с номера на картата и паролата без проблем.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от pistata9889 » 23 Май 2010, 22:15

При мене го има още,нека сподели и др колега.Ама няма смисъл да спамим,по добре да изчакаме отговор от горе.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от pistata9889 » 19 Юни 2010, 19:07

pistata9889 написа:При мене го има още,нека сподели и др колега.Ама няма смисъл да спамим,по добре да изчакаме отговор от горе.


Да се цитирам:Проблема при мен си остава още,смених си паролата веднага след като влязох за първи път после влезнах пак,и нямаше проблем.А от както се написа за проблема немога да вляза още!
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 90' E30 335

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от Blondster » 21 Апр 2011, 23:22

и аз имам същия проблем :arrow:
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от I.Voykov » 22 Апр 2011, 10:12

Сайта в момента е замразен, след събора ще бъде събран екип, които да го ъпдейтне и всички бъгове ще бъдат оправени.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Атомната столица.
Пол: Мъж
Кара: внимателно.
Мечтае да кара: сАмоЛеТ

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от Димитър Димитров » 25 Май 2011, 22:00

I.Voykov написа:Сайта в момента е замразен, след събора ще бъде събран екип, които да го ъпдейтне и всички бъгове ще бъдат оправени.


Има ли някакво развити по решаването на проблема със сайта т.е. мога ли вече да вляза с клубният си номер и с паролата или да изчакам.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от I.Voykov » 26 Май 2011, 13:21

Не няма развитие и ще се забави развитието, докато се намери нов тех съпорт, които да си разбира от работата.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от Engi » 07 Юни 2011, 22:01

I.Voykov написа:Не няма развитие и ще се забави развитието, докато се намери нов тех съпорт, които да си разбира от работата.


Маверик, прочети тук ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от nelim » 08 Юни 2011, 22:29

Engi написа:
I.Voykov написа:Не няма развитие и ще се забави развитието, докато се намери нов тех съпорт, които да си разбира от работата.


Маверик, прочети тук ;)


Колега какъв е смисъла да започваме спорове във всяка една тема? Като имаш нещо да му казваш пиши му ЛС или се чуйте по телефона, пред PC-то хората имат странния навик да са по-заядливи отколкото са на живо...

Няма незаменими хора, няма смисъл да натякваме това колко сме зависими от един човек, аз лично мога да предложа да помогна по въпроса, без никаква финансова изгода, тъй като работя в сферата от години, да не говорим колко колеги и приятели също професионалисти имам който биха ми(ни) помогнали на драго сърце. (Като нека се има предвид че нямам нищо против Иво и не се съмнявам в професионализма му)

Моля Ви, спрете!
Дайте да се обединяваме и да гледаме градивно на нещата, кой с какво и как може да помогне, а да не се опитваме да си натякваме, за какво в крайна сметка е този клуб?!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от pistata9889 » 09 Юни 2011, 19:39

nelim написа:
Engi написа:
I.Voykov написа:Не няма развитие и ще се забави развитието, докато се намери нов тех съпорт, които да си разбира от работата.


Маверик, прочети тук ;)


Колега какъв е смисъла да започваме спорове във всяка една тема? Като имаш нещо да му казваш пиши му ЛС или се чуйте по телефона, пред PC-то хората имат странния навик да са по-заядливи отколкото са на живо...

Няма незаменими хора, няма смисъл да натякваме това колко сме зависими от един човек, аз лично мога да предложа да помогна по въпроса, без никаква финансова изгода, тъй като работя в сферата от години, да не говорим колко колеги и приятели също професионалисти имам който биха ми(ни) помогнали на драго сърце. (Като нека се има предвид че нямам нищо против Иво и не се съмнявам в професионализма му)

Моля Ви, спрете!
Дайте да се обединяваме и да гледаме градивно на нещата, кой с какво и как може да помогне, а да не се опитваме да си натякваме, за какво в крайна сметка е този клуб?!


Колега май наистина имаш нужда да се запознаеш малко с хората на живо.На последък чата,едно преповтаряне в твоите мнения "Пред комп и на живо"
ПП:Ти си човека пред компа...
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Мога ли да вляза в *Информация за членове*?

Мнение от nelim » 09 Юни 2011, 20:26

pistata9889 написа:
nelim написа:
Engi написа:
I.Voykov написа:Не няма развитие и ще се забави развитието, докато се намери нов тех съпорт, които да си разбира от работата.


Маверик, прочети тук ;)


Колега какъв е смисъла да започваме спорове във всяка една тема? Като имаш нещо да му казваш пиши му ЛС или се чуйте по телефона, пред PC-то хората имат странния навик да са по-заядливи отколкото са на живо...

Няма незаменими хора, няма смисъл да натякваме това колко сме зависими от един човек, аз лично мога да предложа да помогна по въпроса, без никаква финансова изгода, тъй като работя в сферата от години, да не говорим колко колеги и приятели също професионалисти имам който биха ми(ни) помогнали на драго сърце. (Като нека се има предвид че нямам нищо против Иво и не се съмнявам в професионализма му)

Моля Ви, спрете!
Дайте да се обединяваме и да гледаме градивно на нещата, кой с какво и как може да помогне, а да не се опитваме да си натякваме, за какво в крайна сметка е този клуб?!


Колега май наистина имаш нужда да се запознаеш малко с хората на живо.На последък чата,едно преповтаряне в твоите мнения "Пред комп и на живо"
ПП:Ти си човека пред компа...

pista човек, не искам да споря с никой, не разбирам защо и ти почваш с нападките, с теб дори сме се виждали защото и аз съм от Р.Конаре, макар да не се познаваме лично съм те виждал покрай Стоил Станджиков, освен ако не бъркам хората... както и да е

Да може да съм човека пред компа, но вярвай ми има разлика м/у това как си пишеш с някой който познаваш и съвсем друго е в форум-а пред PC-то.

Не разбрах защо ме нападаш, дори да съм аз човека пред PC-то, с кое от нещата който написах точно не си съгласен, не виждаш ли че напоследък по форумите постоянно се заформят спорове, просто исках да кажа на хората че няма смисъл и че на практика тука идеята е да се заформят приятелства а не караници и врагове.

Съжалявам ако съм засегнал някой и се извинявам, но като не си съгласен с мен кажи ми го на живо, просто на сбирките който бях ти беше в Гърция, следващата ще се опитам да дойда за да се запознаем официално и да ми кажеш с какво точно от нещата който пиша не си съгласен...
Плюс това тука не веднъж се лансира да се спре с въпросния спор, дори и от председателя на УС, ти имаш достъп до клубните форуми, просто и аз смятам че трябва да се спре с безмислените спорове и нападки - явно неможе да се изразява мнение?!

Съжалявам че съм те подразнил с нещата който съм писал, не е била това целта...

ПС. Това преповтаряне се получи щото наистина си мисля че това е проблем и хората да се замислят.. явно съм станал банален, сори :) :yes: :bchug:
Изображение

Предишна

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook