Годишен членски внос

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Годишен членски внос

Мнение от Wolfen » 10 Мар 2010, 17:58

Sharo написа:то хубаво ама аз нещо в сайта немога влезна да видя кога трябва да давам


Аз проблеми нямам, всичко си пише както трябва.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Годишен членски внос

Мнение от pistata9889 » 10 Мар 2010, 18:00

raduslaf написа:
pistata9889 написа:Tо си пише колега,не стават бързо като са готови ще бъдем уведомени,и всеки ще си я получи по удобен за него начин,на место в офиса,или с куриер.


Защо ми даваш информация, която знам и не съм искал? :dunno:



Защото зададе въпрос,явно за теб реторичен!Не бързай не сме само аз и ти,щом си платил ще получиш,нали си пазиш расписката. :bchug:
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Годишен членски внос

Мнение от Kris » 10 Мар 2010, 19:40

raduslaf написа:
pistata9889 написа:Tо си пише колега,не стават бързо като са готови ще бъдем уведомени,и всеки ще си я получи по удобен за него начин,на место в офиса,или с куриер.


Защо ми даваш информация, която знам и не съм искал? :dunno:



Еми щом я знаеш тази информация, какво повече искаш или не искаш да ти кажат? Или просто така да ги сръчкаме, та белким станат по-бързо?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Годишен членски внос

Мнение от raduslaf » 10 Мар 2010, 20:53

Kris написа:
raduslaf написа:
pistata9889 написа:Tо си пише колега,не стават бързо като са готови ще бъдем уведомени,и всеки ще си я получи по удобен за него начин,на место в офиса,или с куриер.


Защо ми даваш информация, която знам и не съм искал? :dunno:



Еми щом я знаеш тази информация, какво повече искаш или не искаш да ти кажат? Или просто така да ги сръчкаме, та белким станат по-бързо?


Въпросът беше по-скоро към някой, който е по-навътре в нещата и евентуално би могъл да е наясно как върви правенето на картите, а не към потребители, които знаят, колкото мен.Аз не си задавам отговори.Не че ще се срине светът, ако не знам отсега кога точно ще са готови картите, но пък, ако някой знае, защо да не сподели?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Годишен членски внос

Мнение от pistata9889 » 12 Мар 2010, 17:32

Колеги както виждам,крайния срок за внасяне на членския внос за новоприети е до 17.03Така че според мен карти очаквайте най рано началото на април.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1383
Регистриран на: 17.09.2004
Местоположение: Банкя
Кара: E21 79'

Re: Годишен членски внос

Мнение от Pin2 » 27 Мар 2010, 9:52

Който е изпуснал да си плати членският внос, какво се случва ?
Има ли начин да го плати сега и да не прекъсва правата си? Вече е прекъснал и трябва да поддава на ново молба?
Просто не знам какво да правя. Да чакам следващият прием, защото сега всичко е загубено или ....
Приятелите идват и си отиват, а враговете се натрупват.

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: Годишен членски внос

Мнение от Vlados » 11 Апр 2010, 21:21

Искам и аз да кажа нещо по въпроса за членския внос:
1. Като всеки българин и аз чакам последния момент, за да си платя каквото дължа и то не за друго, а защото просто съм забравил...
2. На 26.03. по обяд получавам лично съобщение (което прочитам привечер), че срока за внасяне на членския внос е удължен до края на м.март (т.е. имам още 5 дни), което ме подсеща, че трябва да мина през офиса (защото не обичам банките) и да си платя членския внос. Обаче като се зачитам, какво виждам:
Ако желаете можете да заплатите членския си внос по банков път - Банкова сметка : IBAN : BG 19 UNCR 76301065916408 BIC : UNCRBGSF
или в офиса на Клуба - гр.София, ул. "Сан Стефано" 4, вход А, ет.3, ап. 21, тел : 02/4211196;и-мейл : nina.deneva@bmwpower-bg.net ; работното време е всеки делничен ден от 09:00 до 13:00 часа. (от 29.03 до 01.04.2010 ще бъдат почивни дни).

3. Още се питам: Как така може да се плати в офиса, след като той почива...?
Резултат: Никога не съм мислил да се отказвам от членство, но... стана. :(

Въпрос: вече го духам, нали?


Отговор: Като гледам датата на предния пост и липсата на отговор на колегата, май да!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Годишен членски внос

Мнение от pistata9889 » 12 Апр 2010, 15:51

[quote="Vlados"]Искам и аз да кажа нещо по въпроса за членския внос:
1. Като всеки българин и аз чакам последния момент, за да си платя каквото дължа и то не за друго, а защото просто съм забравил...
2. На 26.03. по обяд получавам лично съобщение (което прочитам привечер), че срока за внасяне на членския внос е удължен до края на м.март (т.е. имам още 5 дни), което ме подсеща, че трябва да мина през офиса (защото не обичам банките) и да си платя членския внос. Обаче като се зачитам, какво виждам:
Ако желаете можете да заплатите членския си внос по банков път - Банкова сметка : IBAN : BG 19 UNCR 76301065916408 BIC : UNCRBGSF
или в офиса на Клуба - гр.София, ул. "Сан Стефано" 4, вход А, ет.3, ап. 21, тел : 02/4211196;и-мейл : nina.deneva@bmwpower-bg.net ; работното време е всеки делничен ден от 09:00 до 13:00 часа. (от 29.03 до 01.04.2010 ще бъдат почивни дни).

3. Още се питам: Как така може да се плати в офиса, след като той почива...?
Резултат: Никога не съм мислил да се отказвам от членство, но... стана. :(

Въпрос: вече го духам, нали?


Немисля,че го духаш.Има нещо объркано явно и никои не се наема да сведе нещо конкретно,а само си чешем езиците,плащай с кураж,никои неотказва на парички.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!


Аватар
Мнения: 621
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: там където и слънце не огравя
Кара: Кольо
Мечтае да кара: Параход с шпер
Детайли за колата: ///М паркети

Re: Годишен членски внос

Мнение от drift_streets » 13 Апр 2010, 22:38

Vlados написа:Въпрос: вече го духам, нали?


Отговор: Като гледам датата на предния пост и липсата на отговор на колегата, май да!


Колега не си само ти :|
Нищо неможе да спре жътвата важно е хедера да е здрав Изображение
"..... и един мармот завиваше шоколада в калници от Опел...." из дебрите на бмв-простаци.цоп Изображение

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2068
Регистриран на: 1.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Годишен членски внос

Мнение от SummonedToDIe » 15 Апр 2010, 11:03

Аз също пропуснах крайния срок...гледам, че и новите карти се правят, има ли шанс тези които не сме си платили вноса да го направим и запазим правата си?
Изобщо не съм обърнал внимание на крайния срок, щото помня че на картата пишеше 04/2010...
ЛС не съм полуавал ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 18.01.2010
Пол: Жена

Re: Годишен членски внос

Мнение от nina.deneva » 15 Апр 2010, 11:41

Ако желаете да продължите членството си в БМВ Клуб България, Въпреки закъснението (предполагам, че всеки един от вас има някакво правдоподобно извинение), моля пишете ми ЛС, ще ви обясня какво трябва да направите.

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: Годишен членски внос

Мнение от absix » 15 Апр 2010, 11:52

SummonedToDIe написа:Аз също пропуснах крайния срок...гледам, че и новите карти се правят, има ли шанс тези които не сме си платили вноса да го направим и запазим правата си?
Изобщо не съм обърнал внимание на крайния срок, щото помня че на картата пишеше 04/2010...
ЛС не съм полуавал ;)


+1

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 8.04.2004
Местоположение: Sofia

Re: Годишен членски внос

Мнение от S_GonzaLes » 15 Апр 2010, 20:45

SummonedToDIe написа:Аз също пропуснах крайния срок...гледам, че и новите карти се правят, има ли шанс тези които не сме си платили вноса да го направим и запазим правата си?
Изобщо не съм обърнал внимание на крайния срок, щото помня че на картата пишеше 04/2010...
ЛС не съм полуавал ;)



Дам така пише но днес един господин от ДаруКар се опита да ми обясни, че картата е валидна до започването на месец април, а моята вече била невалидна. След 10 минути разправии ми направи отстъпка, нека се изясни тоя въпрос защото утре пак трябва да ходя, че са ми объркали частите естествено, и сигорно пак ще имам разправия.

П.п. Защо отстъпката за части е 8%, а не както е обявено на сайта ни 10% ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 28.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Disco 300Tdi

Re: Годишен членски внос

Мнение от 6inline » 30 Апр 2010, 18:30

П.п. Защо отстъпката за части е 8%, а не както е обявено на сайта ни 10% ?


и аз това искам да попитам като се замислих :mhihi:
Последна промяна 6inline на 30 Апр 2010, 20:08, променена общо 1 път
'...engage your brain before difflocks...'

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 8.04.2004
Местоположение: Sofia

Re: Годишен членски внос

Мнение от S_GonzaLes » 30 Апр 2010, 19:37

Смяташ ли че това което си написал има смисъл ?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook