Членски карти: Март 2009

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1383
Регистриран на: 17.09.2004
Местоположение: Банкя
Кара: E21 79'

Мнение от Pin2 » 15 Май 2009, 14:09

Мога ли да помоля, някой колега (колежка), който може да ми вземе картата и има път около Министерство на земеделието, да се видим и да ми я даде?
Отскоро съм баща и движението за момента ми е малко непосилно.
Наистина апелирам към някой от колегите, който няма да го ангажирам специално.
Приятелите идват и си отиват, а враговете се натрупват.

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 16 Май 2009, 9:40

а аз може ли да попитам тези които сме приети Март месец кога най-рано можем да кандидатстваме за членство 2-ро ниво, на кой да изпратим мотивационното писмо и какво по точно ви интересува за да знаем какво да пишем в мотивационните си писма

Желязната лейди
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 19.12.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е36 Touring

Мнение от elica lazarova » 16 Май 2009, 13:46

Ogi написа:а аз може ли да попитам тези които сме приети Март месец кога най-рано можем да кандидатстваме за членство 2-ро ниво, на кой да изпратим мотивационното писмо и какво по точно ви интересува за да знаем какво да пишем в мотивационните си писма


За всички заинтересовани:

Необходимо е да имате минимум три месеца активно членство в първо ниво. След това трябва да изпратите мотивационно писмо чрез лично съобщение във форума или e-mail до член на управителния съвет, а именно някой от тези хора . Вашата кандидатура ще бъде гласувана от всички членове от второ ниво, а резултатът от нея ще ви бъде изпратен на e-mail или ЛС.
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 17 Май 2009, 4:48

Ogi написа:а аз може ли да попитам тези които сме приети Март месец кога най-рано можем да кандидатстваме за членство 2-ро ниво, на кой да изпратим мотивационното писмо и какво по точно ви интересува за да знаем какво да пишем в мотивационните си писма


:arrow: http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... p?t=141056

Първо четеш, после питаш :winky:

Предишна

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook