BMW e46 328i touring

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 27.08.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 touring 328i

BMW e46 328i touring

Мнение от xicxo » 02 Апр 2019, 15:12

Здравейте колеги,
продавам е46 M52B28TU с газов инжекцион,
колата е с пробив в гарнитурата, по-долу съм описал и подробно състоянието и.


Съдържание на темата:

Цена: 3500 лв.

Технически данни:
Марка: BMW
Модел: E46 328i
Пробег: 272000km
Дата производство: 14/10/1999
Дата първа регистрация:
Тип двигател: Бензинов
Кубатура: 2800 куб.см.
Коне: 192
Скоростна кутия: Автоматична - 5 степенна
Дирекция: лява
Категория: комби
Цвят: тъмно син металик
VIN:

Особености:
*врати - 4 (5)
*Airbag - 4 (предни, странични)
*Автопилот - не
*ABS - да
*Газова уредба - да, газов инжекцион, скрито пълнене, бутилка на мястото на резервната гума
*Метан - не
*Ел. стъкла - да (4) (шофьорския механизъм е повреден, но ще бъде поправен за моя сметка преди евентуална продажба)
*Ел. огледала - да
*Климатик - да
*Климатроник - да
*Кожен салон - да
*Ксенонови фарове - не
*Лети джанти - да (16'')
*Навигация - не (колата е с големия фабричен модел, но самия приемник липсва, наличен е само CD changer)
*Парктроник - да (заден)
*Нов внос - не
*Халогени - да
*Аларма - да, фабрична с обемен датчик
*Централно заключване - да
*Шибидах - не

Допълнителна информация:
Собственик съм на автомобила от октомври 2016-та, оттогава са навъртeни по-малко от 10000км. ,поради естеството на професията ми отсъствам през голяма част от годината, поради същата причина и нямам необходимото време да се занимавам с ремонтирането му или разглобяване и продан на части на дребно.
През последните 9 месеца автомобила практически не е използван, припалва се и се кара само за раздвижване на системите. Причината за продажбата му е ,че гори антифриз, за което се предполага ,че се дължи на пропуск м/у гарнитурата на главата и водно-охладителната магистрала. Колата няма никакви други симптоми освен действителното намаляване на антифриза и пушека през ауспуха - работи нормално, не губи обороти, не вдига по-голяма температура от предвидената максимална такава от производителя. Мотора може да се чуе, работи без излишни шумове и вибрации както на бензин, така и на газ.
Автоматичната скоростна кутия работи перфектно, масло сменено от мен, преди около 7000км.
Ходовата част е в много добро състояние.
Газовия инжекцион е със сменен изпарител преди година и половина, но реално на не повече от 2000км.
Акумулатор 100ah, купен от мен преди година и половина, с оставаща гаранция до Август тази година.
Нова виско перка сменена точно преди установяване на проблема ,реално виското е ползвано около 100км.

Това са допълнителните ремонти по автомобила след обслужването при закупуването му. (масла, филтри, ремъци, водна помпа, термостат,спирачна течност, клапан картерни газове).
Интериора е в много добро състояние за годините си, няма накъсани или счупени елементи.
Външни забележки по екстериора, нормални за възрастта му.
Автомобила може да се запали и кара пробно за потвърждаване на гореизложеното.

Моля коментари, че за тези пари ще се закупи “идеален автомобил или е60” от хора, които нямат никакви намерения към обявата, да не се публикуват..
Довода ми за определяне цената е, че колите в подобно състояние вървят на цени вариращи между 5000 и 5500 лева, като по-приличните стигат и над 6000. На мен ми обявиха цена 900-1200 лева за смяна на гарнитурата в зависимост от марките на новите консумативи при ремонта и състоянието на главата.
По мои виждания, с които не ангажирам никого, цената от 3500+цена на ремонта+леки козметични процедури ще ви даде автомобил с много добър екстериор и с ревизиран двигател, отворен и проверен, и ще съравни на обявите на "идеалните" автомобили от дадена автокъща, за които тепърва ще се харчи за регистрация, обслужване и прочие и ще се таи надежда, че няма нещо да "изскочи" допълнително.


Данни за връзка:
Телефон: 0893309008 - Христо
Скаип: hi4ooo (може и по viber/whatsapp за допълнителни въпроси/снимки)
Електронна поща: hr.georgiew@gmail.com
Място, на което може да се види колата: Варна

Засега продажбата не е спешна, при липса на интерес колата ще бъде спряна от движение и пусната на части.

Снимки:

IMG_20170305_161105-min.jpg


IMG_20170305_161027-min.jpg


IMG_20170325_083938-min.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна xicxo на 03 Апр 2019, 6:59, променена общо 2 пъти

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook