Продавам: E61 525d автоматик (последна цена!)

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3

Продавам: E61 525d автоматик (последна цена!)

Мнение от astoinov » 03 Окт 2017, 9:44

Цена: 12999 лв. (прочетете описанието по-долу и вижте линка към документа с всички неща правени по колата)

Технически данни:
Марка: BMW
Модел: 525d
Пробег: 216000
Дата производство: 04.2005
Дата първа регистрация: 08.2005
Тип двигател: Дизел
Кубатура: 2500
Коне: 207 (remap в Madness + премахнат DPF, EGR, cat.)
Скоростна кутия: автоматична
Дирекция: лява
Категория: комби
Цвят: тъмно син металик

Особености:
*врати - 4
*Airbag - 6
*Автопилот - да
*ABS - да
*Газова уредба - не
*Метан - не
*Ел. стъкла - 4
*Ел. огледала - 2
*Климатик - не
*Климатроник - да
*Кожен салон - да
*Ксенонови фарове - да (биксенон)
*Лети джанти - да
*Навигация - да
*Парктроник - да
*Нов внос - не
*Халогени - да
*Аларма - да
*Централно заключване - да
*Шибидах - не

Допълнителна информация:

Тук ще поместя по-важната информация за колата - Колата няма нищо общо с тези, които можете да намерите по автокъщите и повечето обяви в мобиле. Знам, че в момента има такива бмв-та за по 8-9 хиляди лева, но ви гарантирам, че не е добра идея да си купите такава. Това не е кола, която ако има проблеми се оправят за 1000 лв. Та тук важи поговорката - "Не съм достатъчно богат, за да си купувам евтино."

Това, което аз предлагам е автомобил, който е поддържан стриктно и безкомпромисно, както би трябвало да се прави попринцип. Все повече от колите по обявите не могат да се похвалят с това. Всички знаете за прословутата поддръжка на италианците, а и в България не сме много по-различни.

Колата НЯМА технически забележки, но наистина, а не както всеки втори пише. Дребните козметични неща пък ще покажа с удоволствие на всеки, който дойде да я види. Имам изчерпателен списък с всеки лев, който е даден по колата и до момента за по-малко от 3 години сумата е близо 19000 лв. и това не включва цената, за която съм я купил. Не са много хората, които могат да се похвалят с такова нещо и ако има такива, то те рядко си продават колите.

Няколко думи и за екстрите, с които автомобилът разполага, някой от които рядкост за този модел:

1. Комфортен ел. кожен салон с памет и подгрев, лумбални опори и сгъване на гърба (единственото по-високо ниво е същия салон, но с масаж и обдухване);
2. MULF2 High Bluetooth модул с USB вход (оригинален модул, който за разлика от по-старите модели не създава проблеми);
3. Logic 7 топ ниво на озвучаване с усилвател от HiFi нивото на озвучаване. Свири много качествено;
4. Голяма навигация с карти на Европа 2017-та година;
5. Сензор за фарове;
6. Сензор за дъжд;
7. Автопилот;
8. Биксенонови фарове;
9. Блутут;
10. Мулти волан;
11. Климатроник;
12. Допълнителна аларма;

Някой неща, които аз съм правил по колата и платени такси:
1. Премахване на DPF;
2. Премахване на катализатор;
3. Изолиране на EGR софтуерно;
4. Ремап и замерване на дино стенд - 207 коня правен в Маднес в Пловдив (имам и документ от madness);
5. Чисто нова боя (цялостно пребоядисване) от 07.2017 (не е правено поради удари и тн., а понеже имаше обичайните за града драскотини, които ме дразнеха);
6. Два комплекта джанти с два комплекта гуми в много добро състояние (зимни бриджстоун (зимните са много яки), летни нексен);
7. Току що сменено масло и всички филтри (не повече от 1000 км. минати);
8. Премахнати пеперудите на входящия колектор и сложени алуминиеви тапи;
9. Подменен изходящ колектор;
10. Зареден климатроник.
11. Ново челно стъкло;
12. Чисто нови чистачки Trico;
13. Пълен софтуерен ъпдейт на всички модули на автомобила;
14. Рециклирани въздушни възглавници и компресор;
15. Платено каско и гражданска за тримесечие месец август 2017;
16. Платен технически преглед до август 2018;
17. Платен данък за 2017;
18. Платена винетка до края на януари 2018;
19. Акумулатор в гаранция;
20. Сменено масло на скоростна кутия;

Колата е правена за мен, а аз съм перфекционист и не търпя да има нещо неизрядно по автомобила ми. Както по много обяви пишат - качваш се и караш (не мисля, че има обява, за която това да подхожда повече). Прилагам и линк към документа, в който можете да видите всичко, което съм дал. Надявам се да се намерят хора, които мислят и могат да оценят това, което предлагам. Ако искате такава кола за 10 хиляди лева, по авто къщите има достатъчно италианки. Само ви съветвам да видите от моя файл, колко би могла да ви излезе в последствие и да си помислите заслужава ли си, вместо да вземете кола, на която са оправени обичайните проблеми за модела.

Подарък: напречни греди за таван;

Списък с всичко плащано по колата:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Съжалявам ако съм досадил на някой с дългите обяснения, на живо мога още много да ви говоря за нея. Ако сте стигнали до тук с четенето,
то гарантирам ви, няма да съжалявате ако видите колата.

Данни за връзка:
Телефон: 0886899032
Скаип: sasho_sl
Място, на което може да се види колата: София

Снимки: https://photos.app.goo.gl/42QhGVGvITAXmEjh2
Последна промяна astoinov на 13 Ное 2017, 10:31, променена общо 4 пъти
Ако планината не отиде при Мохамед, Мохамед ще отиде до тоалетната!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Продавам: скъпо E61 525d автоматик

Мнение от acho.rs » 08 Окт 2017, 9:12

Това е автомобил, който е поддържан, както би трябвало да се поддържа всеки автомобил, но за жалост в България не се случва.

Колата НЯМА технически забележки, но наистина, а не както всеки втори пише

Перфекционист съм и не търпя да има нещо неизрядно по автомобилът ми

и това :
1. Премахване на DPF;
2. Премахване на катализатор;
3. Премахване на EGR;

са интересна комбинация :bowdown:
Успех с продажбата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X3

Re: Продавам: скъпо E61 525d автоматик

Мнение от astoinov » 13 Ное 2017, 10:31

Ще отделя време да ви отговоря, въпреки че не съм сигурен дали си заслужава.

Нещата, които са направени по колата са на база съзнателно решение от моя страна.
Мисля, че трябва да правите разлика между модификации и поддръжка на автомобил.
По вашата логика всеки един състезателен автомобил е технически неизряден, понеже
има модификации (не сравнявам моята кола със състезателен автомобил, просто давам пример).
Относно причините да взема такова решение - то те са няколко. Едната е парадоксът, че в България
плащаш повече, ако автомобилът ти е по-нов и еко-съобразен. Другата е, че подобен ремап
е излишен, ако колата остане с DPF.

Другият български парадокс е свързан с поговорките за Вуте, но там няма да задълбавам.
Надявам се да съм внесъл яснота във връзка с интересната комбинация в моята обява.
Ако има още нещо, съм насреща да дискутираме.

Поздрави и лек ден.


Последно избутване astoinov от 13 Ное 2017, 10:31
Ако планината не отиде при Мохамед, Мохамед ще отиде до тоалетната!

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook