BMW e39 525dA седан 2001 - 6300лв

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Кара: e39 525dA
Мечтае да кара: M-Power

BMW e39 525dA седан 2001 - 6300лв

Мнение от FireFoXa » 25 Яну 2020, 19:32

Здравейте!

Цена: 6300лв - коментар САМО на място.

Технически данни:
Марка: BMW
Модел: e39 - 525dA
Пробег: 365 000
Дата производство: 23. 11. 2001г.
Дата първа регистрация: 12. 2001г.
Тип двигател: Дизелов
Кубатура: 2,5
Коне: 163
Скоростна кутия: Автоматична
Дирекция: Лява
Категория: Седан
Цвят: Зелен - OXFORDGRUEN 2 METALLIC (430)
VIN: GY08918

Особености:
*врати - 4(5)
*Airbag - :yes:
*Автопилот - :yes:
*ABS - :yes:
*Газова уредба - :no:
*Метан - :no:
*Ел. стъкла - :yes:
*Ел. огледала - :yes:
*Климатик - :no:
*Климатроник - :yes:
*Кожен салон - :yes:
*Ксенонови фарове - :yes:
*Лети джанти - :yes:
*Навигация - :yes:
*Парктроник - :yes:
*Нов внос - :no:
*Халогени - :yes:
*Аларма - :yes:
*Централно заключване - :yes:
*Шибидах - :yes:

Допълнителна информация:
С определено нежелание обявявам колата си за продажба. Намалих драстично шофирането извън града и ми идва малко голяма за този иначе така широк град - Варна. :D Аз съм 3ти собственик на колата, 2ри в България. Закупена е преди 5 години от мой приятел, който я е взел от първи собственик в Германия, който си я е карал за лична (имам налична документация към автомобила). Смея да твърдя, че километрите на автомобила са реални.
Колата е в много добро техническо състояние. Ходовата част е перфектна към момента, спи на пътя. Минава реглаж минимум веднъж годишно. Сменено масло и филтър на кутията преди 20к км.
Двигателя преди 15к км хвърли турбина поради малка дупка в първия турбо път след турбината, в следствие на което въпросната турбина се спраска и влезе в мотора. Съответно се наложи вдигане на глава - обслужени повдигачи и клапани, подменени са всички маслени, водни и нафтови пътища, ревизирани дюзи, сменен кулер, турбо пътища, входящ колектор без вихрови клапи (пеперудки), премахнат ЕГР... 100% пропускам нещо. В момента колата работи меко казано перфектно, двигателя звучи като шумен бензин :mhihi:
Има външни забележки, но нищо фрапантно според мен. Няма следи от удари, имам съмнения, че боята е оригиналната навсякъде. Като забележки има тръгнало по двата прага, предния капак е със следи от магистралното каране, багажника е тръгнал при лампичките (неразбираемо как и защо).
Към колата има 2 комплекта гуми с джанти, искам да я продам с тях - зимни Brighstone 225/55/16 ДОТ края на 2016 на джанти Style 48, летни Goodyear 225/55/16 ДОТ 2017 на джанти Style 50(резервната джанта е също такава).

Автомобила е EDITION EXCLUSIVE, който включва кожения салон, корите, дървенията е по-тъмна, волана е комбиниран дърво и кожа, джантите style 50. Всички екстри по автомобила работят, подгрев на седалките, ел. щора, шибедах, ксенонови фарове, преден и заден парктроник, дневни светлини на изключени фарове, сензор дъжд и светлина, автоматични чистачки, телефон :mhihi: . Рециклирани пиксели на таблото с доживотна гаранция от Mad_Presley.
Единственото НЕ оригинално нещо по колата е навигация Erisin в комбинация с IBUS интерфейс закупена от България с гаранция от колегата Perez. По този начин автомобила стана с 15 години по-нов като поколение. Възможностите за настройка на екстри и глезотийки стана голяма - комфортен мигач, дневни светлини, различни пейтърни на посрещане/изпращане, заключване при потегляне, живи данни от скритото меню на таблото, отделно перфектно работещ Блутут за говорене и слушане на музика от телефон, DVD/CD, радио, SD карта, няколко USB-та скрити в жабката, чете различни формати клипове и песни. Повече за възможностите може да видите в този линк: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=35&t=421042
Колата има гражданска, преглед, пълно автокаско и винетка. Кара се почти всеки ден.
Бартер бих приел за по-малка кола с 4 цилиндров бензин, не държа на газ. Ако е BMW е36/е46 компакт/комби, евентуално 1ва серия. Склонен съм и на кола от габаритите на VW Polo/Golf, Toyota Yaris/Yaris Verso и др. Задължително да и падат задните седалки, да има климатик/троник и да е запазена в добро състояние. :bchug:

Общо взето това е, ако съм пропуснал нещо може да питате на телефон/ЛС. Подробни снимки в линк по-долу.
Данни за връзка:
Телефон: 0988 228412
Скаип:
Електронна поща:
Място, на което може да се види колата: Варна

Снимки:
Линк към подробна фотосесия на автомобила: https://drive.google.com/open?id=169cg3oTy7y_7tXBiVsPdePHTTVgUcDIY Ако има проблем с линк, моля свържете се с мен.

BMW_E39_525dA_sedan_ (37).jpg
BMW_E39_525dA_sedan_ (39).jpg
BMW_E39_525dA_sedan_ (13).jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Последно избутване FireFoXa от 25 Яну 2020, 19:32

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети