Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Apassionata » 14 Май 2018, 17:27

Изображение


Здравейте, ХОРА, приятели, познати и непознати, БМВ фенове, фенови на други марки :) :wave: :ok:

Както някои от вас знаят, в последните години сме помагали няколко пъти с благотоворителни инициативи на хора в нужда, инициативи, в които се включиха много от вас и в които постигнахме заедно МНОГО. Защото просто сме МНОГО и организирани! Хора с големи сърца, в които освен синьо-белия пламък гори и искрата на милосърдието и съпричастието. Искрено се надяваме и сега да не подминете лековато тази тема и да помогнете от сърце и с колкото имате възможност за каузата. :yes:
С наближаването на "БМВ Фестивал 2018" по идея на членове на Управителния Съвет на Клуба стартирахме нова инициатива, като се нагърбихме с нелеката задача да съберем сумата от 30000 лв за закупуване на нова операционна маса за Детската Клиника при УМБАЛ „Свети Георги“ в Пловдив. Там се оперират новородени и деца на стара амортизирана операционна маса, такава, каквато я помнят лекарите отпреди 20 години... и която спешно се нуждае от подмяна :(

Изображение

Изображение

Свързали сме се с вносители на такива маси и ни е направана отстъпка - заради Кампанията, като събраните пари ще бъдет преведени директно на вносителя. За да е по-лесно за всеки от вас, успяхме да се преборим и направим DMS дарителска сметка /вече има изпратени 387 броя СМС-и/. Повече информация тук :arrow: - https://dmsbg.com/10477/dms-dete-za-pov ... ravi-deca/

Колко време ще ви отнеме да вземете телефона и да пуснете един СМС? 10 секунди, 20 секунди? Само 1 лев! :angel: Толкова много БМВ фенове има в този форум, толкова много хора ще дойдат на Фестивала... Капка по капка...


SMS с текст DMS DETE на номер 17 777 *стойност 1 лв за абонати на Telenor, VIVACOM и Mtel


Изображение


:idea: За Кампанията е открита и вече активна и специална Дарителска сметка, по която можете да превеждате суми, ето я и нея:

:ok: BG22UNCR70001523255567 BIC UNCRBGSF , Титуляр Сдружение БМВ Клуб България


Изображение

Накрая ще ви помоля да харесате страницата на Кампанията във фейсбук :arrow: https://www.facebook.com/DMSDETE/ и да споделяте от там каквото прецените, нека стигне до максимално много хора и наистина и този път успеем да съберем нужните средства! :lalala: Предварително благодаря на всеки един от вас, който изпрати СМС или дари някаква сума по сметката :clap: :bowdown:

И ще завърша с един цитат от Библията: „Да не бъде ръката ти протегната за взимане и свита за даване.”
Последна промяна Apassionata на 14 Май 2018, 21:05, променена общо 2 пъти
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Дарителска кампания на Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от firstduo93 » 14 Май 2018, 17:35

Евала бате ама на масата нищо и няма ,някакво 10 см одраскано място . И искам да попитам защо това парче желязо с малко плат отгоре струва 30 бона . Не хейтя дори бих пуснал смс ама искам да знам ?

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: Дарителска кампания на Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Секретар на клуба » 14 Май 2018, 17:47

firstduo93 написа:Евала бате ама на масата нищо и няма ,някакво 10 см одраскано място . И искам да попитам защо това парче желязо с малко плат отгоре струва 30 бона . Не хейтя дори бих пуснал смс ама искам да знам ?






На масата много й има. Това е маса пригодена за извършване на операции на бебета и деца. Не е одраскано, а скъсано. Както предполагам всички са наясно, при операции средата трябва да е стерилна.
В тая цепнатина там, кой знае какво може да се завъди. И да се покрива и да не се покрива с чаршафи - кел файда.
За съжаление живеем в свят, в който лекарствата и медицинската техника са нещо наистина скъпо.

Ето и пример за модерно парче желязо

Изображение



firstduo93 - Моля не взимай под внимание ника ми ;)
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Дарителска кампания на Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Apassionata » 14 Май 2018, 17:48

firstduo93 написа:Евала бате ама на масата нищо и няма ,някакво 10 см одраскано място . И искам да попитам защо това парче желязо с малко плат отгоре струва 30 бона . Не хейтя дори бих пуснал смс ама искам да знам ?


Първо не съм "бате", а съм КАКА :twisted: :lol: Второ, пич, нищо и нямало, само дето е на сто години, това трябва да е модерна електрохидравлична маса за ОПЕРАЦИИИИ, за операционна, с разните му там функции, които има. Ако се позагледаш под "желязото с парчето плат" има някакви машинарийки, сигурно не са много прости и евтини... А защо струва толкова, можеш да питаш производителите на медицинска техника, ако искаш да те свържа?... Очевидно точно защото струва толкова, тази е на 20 години...

Хич не хейтиш, неее :kuku: :dummy: Хайде сега хвани телефона и прати СМС, че да ми размине малко :smoke: :banghead:
Последна промяна Apassionata на 14 Май 2018, 18:41, променена общо 1 път
Изображение

Ацалов
Аватар
Мнения: 3410
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Дарителска кампания на Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Atsalov » 14 Май 2018, 18:10

Дано на никой-никога не се налага да разбира. Но като се замислиш, как продължаваща 10 часа операция на невръстно дете/новородено смазва физически професора или доцента от неправилната стойка ще си промениш мнението. Но да не забравяме, че това за тях не свършва с тези 10 часа, а е ежедневие ...и да допълня че тези хора за да извършат правилната манипулация, трябва да са в нужната кондиция. Мога да напиша още много неща, но ще спра до тук!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Дарителска кампания на Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Exclusive89 » 14 Май 2018, 20:36

Извинете ме за тъпия въпрос, ако пусна sms от белгийски оператор (base) дали ще се получи? или само по дарителската сметка ще се получат нещата?!
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Дарителска кампания на Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Apassionata » 14 Май 2018, 20:57

Exclusive89 написа:Извинете ме за тъпия въпрос, ако пусна sms от белгийски оператор (base) дали ще се получи? или само по дарителската сметка ще се получат нещата?!


От сайта на DMS...Последното изречение... Тоест НЕ МОЖЕ! https://dmsbg.com/za-dms/

1) Стойност (цена) на дарителските sms.

За абонати по договор с Tеленор, VIVACOM и Mtel цената на еднократен дарителски 1 sms е 1 лв.
При абонаментно дарение на клиент по договор към сметката на абоната всеки месец се начислява сумата, посочена от него за избраната кампания. Стойността на абонамента е 2 или 5 лева. ДДС не се начислява. Всеки абонат може да се абонира само за 1 кампания.
За потребители на предплатени услуги на трите мобилни оператори цената на 1 sms е 1,20 лв. с ДДС.
При абонаментно дарение от предплатена карта към сметката на притежателя на картата всеки месец се начислява сумата, посочена от него за избраната кампания. Стойността на абонамента е 2,40 лв. или 6 лв. с ДДС. Всеки притежател на предплатена карта може да се абонира само за 1 кампания.
За реален акт на дарение се счита плащането на дарителските sms към мобилните оператори, а не тяхното изпращане.
Услугите са само за територията на България и само за абонати на българските оператори.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от firstduo93 » 15 Май 2018, 5:36

Дарих ама искам и другите да дарят. Да не се окаже че най—мразеният човек на форума да се окаже най—добър. И искам снимки после от купената техника.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от randity » 15 Май 2018, 8:15

firstduo93 написа:Дарих ама искам и другите да дарят. Да не се окаже че най—мразеният човек на форума да се окаже най—добър. И искам снимки после от купената техника.

А ти кой беше, че навсякъде всеки трябва да ти дава обяснение, снимки и прочие? Вземи се стегни малко, никой не те кара на сила да правиш каквото и да било. Ако искаш, пускаш смс, ако не искаш - не пускаш. Ама баш на тебе някой да ти дава отчет, не смяташ ли, че си нагъл? Айде влез малко в ритъм ;)
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 462
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от streetz » 15 Май 2018, 8:53

Записах се с банков превод, дано се съберат парите скоро.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Секретар на клуба » 15 Май 2018, 9:19

randity написа:
firstduo93 написа:Дарих ама искам и другите да дарят. Да не се окаже че най—мразеният човек на форума да се окаже най—добър. И искам снимки после от купената техника.

А ти кой беше, че навсякъде всеки трябва да ти дава обяснение, снимки и прочие? Вземи се стегни малко, никой не те кара на сила да правиш каквото и да било. Ако искаш, пускаш смс, ако не искаш - не пускаш. Ама баш на тебе някой да ти дава отчет, не смяташ ли, че си нагъл? Айде влез малко в ритъм ;)



Моля ви не се нападайте.

А отчетност ще има разбира се. На всеки лев. Дори сами можете да следите броя на смс-ите в сайта на DMS номера
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

Секретар на клуба
Аватар
Мнения: 1170
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: самолет

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Секретар на клуба » 15 Май 2018, 9:20

streetz написа:Записах се с банков превод, дано се съберат парите скоро.



При нужда от сертификат за дарение моля да ми пишете на ЛС.
Благодаря
--
Поздрави,
Лило Георгиев
БМВ Клуб България
0876 83 95 16
http://www.bmwbg.club

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от turieca » 15 Май 2018, 10:01

Малко от мен и малко реклама на вратата на скромния ми офис.


ИзображениеИзображение


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от firstduo93 » 15 Май 2018, 11:48

Ми много ясно че ще ми доказват , аз пари съм дал както всички останали . Трябва да се докаже на всички че тези пари са дадени наистина за нещо полезно а не някой да ги прибере и да избяга .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Дарителска кампания на БМВ Клуба "За повече здрави деца"

Мнение от Knoxville_ » 15 Май 2018, 13:45

Когато нямаш какво да кажеш, по-добре не казвай нищо.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook