The Beauty and the Beasts

В този форум всеки един от Вас ще има възможност да представи автомобила си, но по начин, който хората да оценят като красив и неповторим. За повече информация се обръщайте към модератoрите на този раздел.

Модератори: err0r, SpUd3r, Kroki, Raya

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

The Beauty and the Beasts

Мнение от Kroki » 30 Ное 2011, 0:16

Автор: Kroki
Aвтомобил: E36 M3, E36 M3 Race Car, E46 328CI
Място: Плевен
Апарат: Nikon D3100

Дойде време и за следващата ми фотосесия. Искам да благодаря на момичето, че се съблече на почти минусови температури. Също така и на хората които помогнаха - Оgi, Гецата, martin_g60, vlatko, Криси и Маринка.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна Kroki на 30 Ное 2011, 11:45, променена общо 5 пъти
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от err0r » 30 Ное 2011, 0:18

Дали искате МНОГО да видите тези снимки? :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от uricatoli » 30 Ное 2011, 0:21

Това въпроса или директно отговора?
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от Ogi » 30 Ное 2011, 0:39

браво браво... супер са :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от ogata » 30 Ное 2011, 0:41

Ехехехехехе ... браво.

Заявявам, че желая календара за 2012та да го снима кроки. Или поне да даде идея - виждам, че има хубави :!: :winky:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от Jim Beam » 30 Ное 2011, 0:48

Имах някакви предрасъдъци към Кроки ама с тея снимки ме разби. :ok: Много ми харесаха. Браво
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 7.02.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: V8

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от Cobb » 30 Ное 2011, 0:49

Браво, страшни са :bowdown:
Изображение

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от bivola » 30 Ное 2011, 0:50

Страхотна работа , браво :bowdown:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от acho.rs » 30 Ное 2011, 0:54

Изображение
- :owned:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от BadAngel » 30 Ное 2011, 1:32

момичето е много приятно, супер :)
No bling at the Ring

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от Владо » 30 Ное 2011, 8:28

колега... снимките са ужасни :!: ... няма фокус, няма детайл, ужасен шум, макар и на исо200, нищо в сенките и страшно много прегорели участъци :shock:
имаш прекрасна камера, а я ползваш за снимане като телефон... за тези "ефекти" спокойно можеш да я продадеш, не ти е нужна... фотошопа дето ти трябва, гледам го имаш ...
относно идеята, грешката се е опитал да намекне... тези снимки могат да красят само задното стъкло на беларус, ама то и форума отдавна стана селскостопански...
относно харесването предполагам колегите ще си закачат такъв "календар" в кабинета, във всекидневната, може би и в детската стая :banghead:
пиша ти само защото си много млад, и имаш време да се осъзнаеш... колкото по-скоро, толкова по-добре... след време сам ще се питаш какво е било това...
успех...

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от Ogi » 30 Ное 2011, 9:44

Владо написа:колега... снимките са ужасни :!: ... няма фокус, няма детайл, ужасен шум, макар и на исо200, нищо в сенките и страшно много прегорели участъци :shock:
имаш прекрасна камера, а я ползваш за снимане като телефон... за тези "ефекти" спокойно можеш да я продадеш, не ти е нужна... фотошопа дето ти трябва, гледам го имаш ...
относно идеята, грешката се е опитал да намекне... тези снимки могат да красят само задното стъкло на беларус, ама то и форума отдавна стана селскостопански...
относно харесването предполагам колегите ще си закачат такъв "календар" в кабинета, във всекидневната, може би и в детската стая :banghead:
пиша ти само защото си много млад, и имаш време да се осъзнаеш... колкото по-скоро, толкова по-добре... след време сам ще се питаш какво е било това...
успех...


Колега... колегата не е професионалист... това му е 1-вата по-сериозна фотосесия и е нормално да има пропуски... как смяташ ти? Аз не виждам Грешката да намеква квото и да е... ти как го видя незнам...
Снимките и идеята е прекрасна... ако ти си прекалено възрастен да се радваш на подобни снимки и идеи... повечето в този форум не са! Форума никога не е бил селскостопански и няма и да стане... прегледай конкурентните форуми и виж колко огромна е разликата! И да... ако има такъв календар аз ще си закача! И вкъщи и на работа и на колата на задния джам дори! Защото драги ми колега както знаеш секса продава... а това момиче излъчва доста... След време може да си каже "какво е било това" но защото ще се сети че все още е бил аматьор... няма да се присмее на идеята защото няма нищо срамно в нея... напротив!

Сега да ви разясня че тези снимки са направени с цел да изберем снимка и да си направим календари... по този начин искаме да си рекламираме тийма и да се гордеем с това което успяваме да постигнем на местно ниво! т.е. правим си го за нас! надявам се схващаш че не са направени нито за теб... нито за следващия професионалист който ще се изкаже негативно

За това... ходете си снимайте професионално как птичките излитат и се радвайте на природата! Ние се радваме на БМВ-та и млади сексепилни девойки! Като имате градивна критика към фотографа... ползвайте л.с.! Няма да позволя тази хубава фотосесия да се превърне в хейтърска тема... и... всеки един хейтър ще получи същото отношение от мен защото го приемам много лично...

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от err0r » 30 Ное 2011, 11:06

Каквото съм имал да казвам като забележки, съм го направил вчера на лично. Ще го напиша и тук. Забележките може да са по-меко казани, не е необходимо да напдате авторите.


Идеята е страхотна. Отдавна трябваше да се случи да има жива душа около снимания/сниманите автомобили. Още по-добре е, че мадамата предлага по-нестандартно излъчване (да не кажа еротично). От изпълнението наистина има какво да се желае. Може би и колите трябваше да са леко размърдани. Тоест на първите кадри да са така, както са в момента, но след това различни позиции. Вярно, че времето не е било много с вас, но това не е голямо оправдание. :)
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от Ronka » 30 Ное 2011, 11:12

Много хубава фотосесия :driving: :mrgreen:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: The Beauty and the Beasts

Мнение от ///M_Martin » 30 Ное 2011, 11:28

err0r написа:Каквото съм имал да казвам като забележки, съм го направил вчера на лично. Ще го напиша и тук. Забележките може да са по-меко казани, не е необходимо да напдате авторите.


Идеята е страхотна. Отдавна трябваше да се случи да има жива душа около снимания/сниманите автомобили. Още по-добре е, че мадамата предлага по-нестандартно излъчване (да не кажа еротично). От изпълнението наистина има какво да се желае. Може би и колите трябваше да са леко размърдани. Тоест на първите кадри да са така, както са в момента, но след това различни позиции. Вярно, че времето не е било много с вас, но това не е голямо оправдание. :)

Ако знаеш какъв студ беше :kuku: но с голямо желание направихме сесията и евала на момичето че се съгласи на този студ да позира,не и беше никак лесно и топло :mhihi:
Предполагам със всяка следваща сесия Кроки ще става все по-добър.
П.П.Календара от миналата година беше с подобна тематика но никой нищо не каза.
Не караме никой да пуска супелативи-за това света е различен-на едни им харесва едно на други друго и т.н.
Enjoy!

Следваща

Назад към BMW арт фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook