Нови стикери,нещо свежо?

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 11 Май 2011, 19:16

kriso85 написа:Идеята на стикерите не е ли популяризиране на сайта и клуба и показване на принадлежност към дадена общност :roll:
Ако наистина си ги лепите за "гъзария" ..... няма как лепенките да са гъзария , били те и шарени :mhihi:

Аз съм "за" нови стикери , но не некакви цветни глупости , а просто по-интересен шрифт.
И все пак това са стикери на форума, а той е на БМВ клуб България и последната дума за това как
ще изглеждат стикерите е на ръководството на клуба

:yes: :yes: :yes: :yes:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Атомната столица.
Пол: Мъж
Кара: внимателно.
Мечтае да кара: сАмоЛеТ

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Димитър Димитров » 11 Май 2011, 19:31

Според мен стикерите трябва да останат такива каквито са - да бъдат запазена марка на форума.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 27.08.2007
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e 36
Мечтае да кара: su47 berkut
Детайли за колата: akulata

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от berkut » 11 Май 2011, 21:27

невиждам защо например да не се процедира като с стикери за събора,цветна,изпипана 10 кинта или 15 колко ще да е,все пак караме постоянно с нея,а не 1 месец ,като номерата за събора, и черно бели за 2 кинта, на които му се свиди 10 кинта за колата. според мен е просто,направете няколко варианта и го пуснете за гласуване...нека феновете сами изберат кво да си лепят по колите а не 20 човека от ръководството с ЦЯЛОТО ми УВАЖЕНИЕ към НЕГО. А колкото до това че и другите форуми са с черно бели..мнението ми е едно..те не карат БМВ,трябва да сме оригинални,както с стикерите за събора,на всеки 3ти светофар ме питат ама кво, що, къде, кога...... и трите цвята на бмв според мен ще стоят доста стилно на различен цвят кола,по-добре отколкото китаиското М-power отзад на капака,лично мое мнение :roll:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 11 Май 2011, 22:21

Така колеги, да напиша 2-3 реда за технологията на печат/стикерите и още нещо
Печатани стикери, от слънцето печата избелява бързо, фолиото пада, и се виждат ръбовете на фолиото грозна работа, заради това се реже на плотер фолиото ако има още цветове се вгражда и т,н
На колко клуба/форуми са им цветни стикерите???, аз съм против да се правим на папагали.

Утре вечер я Локвам тази и ще пусна нова
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 27.08.2007
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e 36
Мечтае да кара: su47 berkut
Детайли за колата: akulata

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от berkut » 12 Май 2011, 20:34

окс,със сигурност не сме запознати много с технологиите,но нали затова е темата,за предложения и дискусии,иначе евала за труда и интузиазма на хората заели се с това не само на думи кат нас :yes:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Май 2011, 20:49

Е да де, аз само мога да давам съвети за стикерите, изработката и т,н
В другата тема ще продължим.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Предишна

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook