Нови стикери,нещо свежо?

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Lucky » 17 Фев 2011, 16:46

Само да не ме разберете погрешно, че УС иска да има лого на клуба. В идеалния случай стикера трябва да е такъв, че да се харесва на голямата част от хората, да не съдържа елементи които нямаме право да използваме или са нецензурни, да е с размери и дизайн който няма да кара ченгетата да ни спират всеки път като ни видят, да е достатъчно ясен и четим за да популяризира клуба и последно цената за изработка да е приемлива за голямата част от жилаещите. В общи линии това са нещата които взимаме предвид.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от kiko » 17 Фев 2011, 16:49

:clap: сууупер няма какво повече да се изка,само печатаро нали каза нещо за цветовете,че не ставало :roll:

StanceWorks addicted
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 24.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със заключен:)

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от niko11 » 17 Фев 2011, 17:48

Моля да ме извините за спама ама попегледах тамата няколко страници назад всички са почти единодушни за визията на стикерите.Дори колегата N.Mihaylovski видях че е направил и мостри с размерите и изведнъж пак се почна ама не може ли да бъде без WWW ама защо да не са еди какси.Интересно ми е защо нямаше подобни идеи в началото когато се уточняваше дизаина.
Sasho Tsukev написа:Изображение

Много готино ми се струва. Представете си го на задните, странични прозорци :clap:[/quot
Sasho Tsukev написа:
kiko написа::yes: така ми харесва много повече,с или без логото така е по добре определино


Аз ше си направя точно такива! На мен така ми харесва и ше се забелязва от далече.
Благодаря @Yanko, само, ако имаше възможност да не е толкова сплескано логото...
e]Плюс това ако всеки си прави каквито на него му харесва съм на мнение,че ще стане страшен мазаляк.Мисля,че не това е идеята и е доста несериозно.В краина сметка освен,че популяризираме клуба и сайта това с това показва ме някаква задружност и единност.поне аз така го разбирам
П.П-Без лоши чувства ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 16.05.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: E39 M52B20TU '00 Shadowline
Мечтае да кара: Самолет

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от darko1 » 17 Фев 2011, 18:21

HackeD написа: Ейй тва е :yes: :yes:
Yanko Petrov написа:

Изображение

+1 :smoke:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от kiko » 17 Фев 2011, 18:31

niko_11 написа:Моля да ме извините за спама ама попегледах тамата няколко страници назад всички са почти единодушни за визията на стикерите.Дори колегата N.Mihaylovski видях че е направил и мостри с размерите и изведнъж пак се почна ама не може ли да бъде без WWW ама защо да не са еди какси.Интересно ми е защо нямаше подобни идеи в началото когато се уточняваше дизаина.
Sasho Tsukev написа:Изображение

Много готино ми се струва. Представете си го на задните, странични прозорци :clap:[/quot
Sasho Tsukev написа:
kiko написа::yes: така ми харесва много повече,с или без логото така е по добре определино


Аз ше си направя точно такива! На мен така ми харесва и ше се забелязва от далече.
Благодаря @Yanko, само, ако имаше възможност да не е толкова сплескано логото...
e]Плюс това ако всеки си прави каквито на него му харесва съм на мнение,че ще стане страшен мазаляк.Мисля,че не това е идеята и е доста несериозно.В краина сметка освен,че популяризираме клуба и сайта това с това показва ме някаква задружност и единност.поне аз така го разбирам
П.П-Без лоши чувства ;)

аз мисля,че още на 100% не е решено кои ще е новият стикер нали?ако греша някои някои от УС. да каже!аз не видях никои да казва,да това е стикера и стоп с предложенията и за това пиша и аз,ако не е решено на 100% чудестно

StanceWorks addicted
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 24.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със заключен:)

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от niko11 » 17 Фев 2011, 18:46

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 7&start=90
това ме накара да мисля,че има решение по въпроса
ПП-малко по надолу в темата.И да кажа само,че съм далече от мисълта да се заяждам :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 1.08.2009

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Baca®di » 17 Фев 2011, 19:12

niko_11 написа:Моля да ме извините за спама ама попегледах тамата няколко страници назад всички са почти единодушни за визията на стикерите.Дори колегата N.Mihaylovski видях че е направил и мостри с размерите и изведнъж пак се почна ама не може ли да бъде без WWW ама защо да не са еди какси.Интересно ми е защо нямаше подобни идеи в началото когато се уточняваше дизаина

Веднага отговарям. Защото в началото никой не е мислил как различния шрифт ще изглежда и когато колегата N.Mihaylovski показа нагледно какво ще стане, надписа се оказа дълъг и прекалено нисък.
Дори го обясни
N.Mihaylovski написа:
Yanko Petrov написа:Доста хора по-нагоре казаха, че има харесва, на мен също, щом имаш и разрешение мисля, че тоя вариант трябва да остане.

Шрифта е същия да,но съм ги разпънал доста,и вече не прилича на първоначалния (може да погледнеш на предишните страници как изглежда стикера) Сега се промени визията :) ще изчакам малко да се разпишат повече хора :)

N.Mihaylovski написа:...всеки шрифт е различен,този е много издължен

После имаше идеи да се разтеглят нагоре буквите и се получи различно от първоначалния замисъл
darko1 написа:Като се разтегли нагоре се разваля фасона според мен :no: по сплескани,по добре

и се завъртя пак обсъждането, за да се постигне нещо, което Lucky добре обясни
Lucky написа:В идеалния случай стикера трябва да е такъв, че да се харесва на голямата част от хората, да не съдържа елементи които нямаме право да използваме или са нецензурни, да е с размери и дизайн който няма да кара ченгетата да ни спират всеки път като ни видят, да е достатъчно ясен и четим за да популяризира клуба и последно цената за изработка да е приемлива за голямата част от жилаещите. В общи линии това са нещата които взимаме предвид.

Мисля, че най-важното е цитираното последно "да се харесва на голямата част от хората" и вярвам, че идеята на всички е да се постигне точно това. Не да се мисли нов надпис, а как вече избрания ще изглежда най-добре.

StanceWorks addicted
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 24.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със заключен:)

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от niko11 » 17 Фев 2011, 19:31

ОК разбрах явно аз реагирах доста прибързано за което се извинявам.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 299
Регистриран на: 8.10.2010
Местоположение: София/Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: Продаде колата
Мечтае да кара: Бързо, голямо и черно BMW

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от sshtskv » 17 Фев 2011, 23:40

Щом не е позволено да се ползва логото на марката, логото на клуба пак е добре. Придава уникалност, не всеки клуб си има емблема, пък и наща е хубава. Всички клубове имат просто стикери с надпис, нека да бъдем уникални поне с мъничко.
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 17 Фев 2011, 23:44

Ако ще е с логото на клуба,стикерите трябва да се печатат,и ще бъдат на прозрачно фолио,което ще се вижда,макар и прозрачно къде са му контурите,според мен е грозно,практиката показва,че най добре е от рязано фолио както са сегашните.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Lucky » 18 Фев 2011, 10:28

Мое лично мнение, е че едноцветните са по - добре защото вероятността ченгел да се заяде е по-малка, второ ако е цяло фолио риска да остане въздух и да стане грозно е сериозен. Не знам дали не може да се направи стилизирано копие на логото само чрез изрязване от бялото фолио все едно двуцветно бяло и прозрачно.
Тук дизайнерите да кажат. Стикерите реално са в нарушение на закона и правилника и е безмислено сами да си утежняваме живота. Виж стикера за регистрационните табели може да се направи от цяло парче фолио хем ще е шаренко хем ще е по здраво, а и куките ДГД :mhihi:
Айде дерзайте.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от kiko » 18 Фев 2011, 10:30

ако се направят така,според мен е хубаво!на фв. стикерите ми харесват как санаправени,на колегата civic фирмените стикери също са цветни и също не са грозни според мен(не искам да се приема като реклама,просто ми харесва дизаина на стикера)
ако новите стикери се направят подобно няма да зле според мен,а и ще може да се сложи логото на клуба

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 18 Фев 2011, 21:24

този стикер е с размер50х2.5 см
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Yanko Petrov » 19 Фев 2011, 5:28

Изглежда добре шрифта :yes: съвсем малко е по-висок.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 12.04.2008
Пол: Мъж

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от icak » 23 Фев 2011, 13:13

Да предложа и аз нещо, че нямах какво да правя и се заиграх малко :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook