Относно поръчаните рекламни материали: Как да ги получите!!!

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 18.01.2010
Пол: Жена

Относно поръчаните рекламни материали: Как да ги получите!!!

Мнение от nina.deneva » 28 Яну 2010, 10:39

Здравейте, казвам се Нина Денева и съм новият офис асистент към Клуба.
Пиша Ви, за да помоля за малко съдействие от Ваша стана във връзка с поръчаните рекламни материали.
Ще напиша вариантите, по които можете да ги получите, МОЛЯ ПРАТЕТЕ МИ ОТГОВОР С ПРЕДПОЧИТАНИЯ ОТ ВАС ВАРИАНТ.
1 - Лично да дойдете в офиса на БМВ Клуб България на адрес : гр.София, ул. "Сан Стефано" 4, вход А, ет.3, ап. 21, тел : 02/4211196 , работното време на офиса е от 09:00 до 13:00 часа. Всичко ще стане по-бързо и по-лесно.

2 - Предварително да заплатите стойността на артикулите по банков път.
Банкова сметка : IBAN : BG 19 UNCR 76301065916408 BIC : UNCRBGSF .
След като получа известие за вашето плащане, ще изпратя материалите по куриер. Трябва да знаете че услугата е за ваша сметка.

3 - Наложен платеж - това е куриерска услуга, която включва освен доставката на артикулите и заплащане на стойността им на куриера на място в брой. Сумата след това ще бъде донесена в офиса на Клуба от куриера. Процедурата е доста дълга и не много сигурна (разходите са за ваша сметка), но ако за Вас е най-удобна моля пишете ми.

Благодаря предварително за отделеното време, ще чакам отговорите Ви за да мога в най-кратък срок да изпълня поръчките на всички.

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook