м пакет ? ! ?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от icog » 26 Фев 2010, 11:46

Все бях виждал заменки на фарове и стопове, ама скоростен лост? За първи път виждам сменен преди фейса с такъв след фейса. С всичката пара и мерак дето е вкарал в колата да си беше купил една 2007 и да я пипа колкото иска, вместо да се мъчи да и подражава. Лоста стои като набучен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 26 Фев 2010, 12:03

da6ip написа::shock: моето мнение: виждал съм безброй модифицирани коли по форумите и тази определено е в най-горните 5% по стил на изпълнението :bowdown:

- джантите може и да са банални, и освен това са реплики, но са НАЙ-ПЕРФЕКТНИТЕ които съм виждал като размер, цвят, офсет, и визия в комплект с гумите и калниците, както и с червените спирачни апарати :bowdown: с една дума не съм виждал по-добро изпълнение с тези джанти
- графитения цвят е комбиниран перфектно със сивото в стоповете и веждите на фаровете
- които вежди сами по себе си са нещо което се среща много рядко но е много стилна модификация в тази комбинация
- много добре че не е затъмнил целите стопове, а само белия сегмент най-горе
- ауспуха е просто мания - страхотно чисто и пасващо изпълнение като размер и най-вече материал, това не е хром и не е стомана, а е нещо друго но пасва перфектно.. отново един от най-добрите ауспуси които съм виждал

3 дребни забележки
- трябват му едни бели ангелски очи
- интериора с това дърво е :no: а пък белите циферблати са :ranting: много евтин вид имат... най-добре би било да направи лайстните в графитен цвят като джантите
- не съм фен на черните емблеми и хромирани вертикални спици в бъбреците

ако всички данни в обявата са вярни и колата наистина е на 92 хил. км., и е пазена и поддържана, цената е много добра.

а "човека" сам ли я е правил колата от сток състояние, или я е купил такава или частично направена? всички тези модификации трудно се правят в БГ. ауспуха е сигурно поне 2 хил. евро, транспорт, инсталацията си изисква опитен специалист, а и всички тези работи не се купуват така по каталог, трябва да се видят за да се изберат..?

имате ли повече инфо?


Колата си беше обикновен М-пакет.Доколкото знам 535Д без М-пакет няма. И от там на сетне всичко той си го е правил!
Дори на скоро мислеше Facelift да я прави!
А колкото до махангона вътре...
скоро изпратих една лайстна на колегата от форума който облицова карбонови елементи и ако му хареса как е станало като
му върне лайстната скоро вече няма да са махагон, а КАРБОН!!
Бъбреците в момента са Целите черни ребрата също :)
Какво инфо искаш колега??

А колкото до скоростния лост, колега доколкото ми е казвал е Най-новия 2010г. слагат го на на най-новите Х6 и Х5! :lol:
А ако наистина го има на фейс-а тогава не разбирам, защо аджеба да стои като набучен???Като те отвътре имат минимални промяна!
Ти като си сменил фаровете и стоповете?Те не стоят като набучени ??? :shock: :shock: странна работа!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от da6ip » 26 Фев 2010, 12:25

еми значи евала на пича щом я е правил тук! това си е сериозна занимавка...

а нещо по окачването?? стабилизатори, пружини, амортисьори? това ми е интересно предвид лунните ни пейзажи.

а и мотора с чип ли е или ремап? и какъв?

единствената ми забележка остават циферблатите, а лоста на скоростите не ми пречи особено, но и не бих си давал зора да го сменям от стар на нов - тоя е малко като джойстик

иначе за фарове и стопове - и така си е идеална. лично аз одобрявам на фейслифта единствено стоповете. фаровете ми идват множко с тоя хром..
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 26 Фев 2010, 12:55

По окачването не е барано нищо - ОРИГИНАЛНО М-окачване :) По хубаво окачване според мен няма за БМВ - Предлага стабилност, по-ниско е макара и минмално и в същото време вози меко и и приятно...но те кара да се чувсваш сигурен в колата!
Те всичките има скоростни лостове са като джойстици!
Циферблата и него мисли да смени... :D Може би сив като на М-ката ще има!
А не съм сигурен какво имаш впредвид под ремап и чип....Но нека го наречем чип :) 320к.с. и 550Нм го дават по каталог с чипа :lol: Мисля, че Диджитъл Тунинг беше фирмата...но можее и да бъркам!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от g.petrow » 26 Фев 2010, 14:59

Освен циферблатите и махагона, всичко друго пасва перфектно на колата! :yes: Евала за старанието и добрия вкус!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от @ndro » 26 Фев 2010, 17:10

много се е постарал колегата :clap:
циферблатите и махагона лесно може да се сменят ;)
не ми харесват емблемите такива затъмнени. и същото се отнася за задните джамове.
липсват две спортни огледала и хриле на предните калници :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 26 Фев 2010, 20:40

Ако колегата от форума, който облепя елементи с карбон се справи добре с пробната лайстна - скоро ще бъде с карбон! :)
А циферблата е най-лесната работа :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bvv1 » 27 Фев 2010, 21:13

Ако може да сподели от къде е взел гърнетата?Нови ли са или към старото е присаждал и как се справи с премахването на клапата на аспуха ако е с нови гърнета-отрази ли се на вървенето? Иначе колата е читава!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook