м пакет ? ! ?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 14.02.2010
Местоположение: в колата
Пол: Мъж
Кара: М550Д

м пакет ? ! ?

Мнение от torre » 21 Фев 2010, 21:50

здравейте,
става въпрос за е60 - 535д. дали да го взема с М пакет ? споделете лични впечатления...М пакета задължително ли е със спортно окачване ? това спортно окачване не вози ли много твърдо . също и ако има некой запознат - спортното окачване с колко см. колата е по-ниска в сравнение с нормалното ,аа и как е означението при бмв за това адаптивното окачване (въздушно) ? :!: :?: гледах едно стахотноо бмв в бургас А5550 ... стори ми се мнооого ниско с такова спортно окачване и ниски гуми , по теа нашите лунни пейзажи нема ли да е голем зор карането на тоа звяр ? :wave:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от add1cted » 24 Фев 2010, 0:05

М-пакета е абсолютно задължителен за е60 лично за мене. Цялата визия се променя коренно с м-пакета, а "сток" броните са просто отвратителни и загрозяват колата. Като возия вози по-твърдо, което е нормално , но много стегнато, а за височина е ок аз лично не съм имал някакви проблеми, но винаги си подбирам пътищата и внимавам от къде минавам. Аз лично въобще не бих се замислил за е60-тка без м-пакет била тя и с абсолютно всички екстри.
There is no replacement for displacement

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от @ndro » 24 Фев 2010, 16:58

въпрос на вкус. с м-пакет колата има по-агресивен външен вид, но... сток броните, поне според мен, са много стилни и изчистени, което ми харесва повече за такъв клас автомобил :yes:
м-пакета има един недостатък и това е по малкия клирънс, тоест трябва повече да се внимава с предната броня и праговете, но... не е болка за умиране.
а основния плюс е аеродинамиката при висока скорост 8)

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 6.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320D M

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от zarko48 » 24 Фев 2010, 18:44

Здравеи колега споделям мнението че без Мпакет колата няма никва визия а до височината не е изобщо ниска нормална, бургаското а5550 535 е уникално на пича му легна 75 палки и се заребил за М5 .така че не мисли а взимаи една 535-ца няма да съжаляваш Успех :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 28.11.2009

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от TOY » 24 Фев 2010, 22:50

Ако случайно си взамеш със спортно окачване аз сам готов веднага да ги разменим(окачванията),за моя сметка.Подкрепям колегата,че Е60 без М-пакет на нищо не прилича,както и ЦЛС без АМГ-пакет.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от da6ip » 25 Фев 2010, 1:00

@ndro написа:въпрос на вкус. с м-пакет колата има по-агресивен външен вид, но... сток броните, поне според мен, са много стилни и изчистени, което ми харесва повече за такъв клас автомобил :yes:
м-пакета има един недостатък и това е по малкия клирънс, тоест трябва повече да се внимава с предната броня и праговете, но... не е болка за умиране.
а основния плюс е аеродинамиката при висока скорост 8)


+1

въпрос най вече на вкус и обща визия на колата

нека не се обиждат колегите, но м-пакета на Е60 като го видях за първи път ми изглеждаше като комплект добавени евтини спойлерчета и престилки. много по-зле от E39 примерно. с времето се свиква, а и има страхотно направени коли с м-пакети, не отричам, но трябва всичко да си е на мястото - снижено окачване, 19 цола минимум, т.е. за БГ си е доста главоболието в крайна сметка.

в същото време стандартните брони с подходящи останали екстри на колата, както и със спортно-настроеното окачване и дават изчистен и елегантен вид който повече ми допада, стоят добре и с 18-ки и дори някои 17-ки, което по дупките си е плюс, а и бордюрите не са чак такъв враг вече.
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.05.2008
Пол: Мъж
Мечтае да кара: F10

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bmwman » 25 Фев 2010, 11:24

+1 за М-пакета
А тази бургаската за която говорите е уникална а и колегата не го познавам лично но знам че не пести изобщо пари и като я гледам тя е за истински ценители на марката.Скоро мой познат си търсеше такава в германия и сподели че с тези екстри и пакет под 25000 Евро не е виждал читава

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 25 Фев 2010, 22:36

Определено тази бургаската кърти отвсякъде! Правена е с вкус, без да се пестят пари за нея и всичко си е на мястото! Не бих се чудил ако ги имах парите за нея!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от da6ip » 25 Фев 2010, 23:06

абе дайте една снимка на тая бургазлийка че ни потекоха лигите тука :ok:
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 26 Фев 2010, 0:08

Djanti4.jpg

Djanti3.jpg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 26 Фев 2010, 1:16

11248094931572873_3.jpg

11248094931572873_1.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от Toneloker » 26 Фев 2010, 1:36

Дайте линк към обявата? :roll:
Изображение

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от MCar » 26 Фев 2010, 3:24

Много се дразня като видя на 'обикновена' Петица да са сложени 4 ауспуха, за да изглежда като М5. Също ме дразнят и тези джанти, които са копие на джантите от М6...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: '08 535d
Мечтае да кара: F10 M550d

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от bojky » 26 Фев 2010, 4:10

За джантите съм съгласен,че са банални вече, но в този цвят на тази кола и стоят уникално добре!
НО за ауспусите не съм съгласен може да не е М5, но като човека е маняк и иска колата му да изглежда различна от всички останали 5ци с М-пакет какво да направи??? Да сложи някоя стъклопластова измислена броня ли ???
Перфектна е отзад!

Ето линк към обявата:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: м пакет ? ! ?

Мнение от da6ip » 26 Фев 2010, 8:47

:shock: моето мнение: виждал съм безброй модифицирани коли по форумите и тази определено е в най-горните 5% по стил на изпълнението :bowdown:

- джантите може и да са банални, и освен това са реплики, но са НАЙ-ПЕРФЕКТНИТЕ които съм виждал като размер, цвят, офсет, и визия в комплект с гумите и калниците, както и с червените спирачни апарати :bowdown: с една дума не съм виждал по-добро изпълнение с тези джанти
- графитения цвят е комбиниран перфектно със сивото в стоповете и веждите на фаровете
- които вежди сами по себе си са нещо което се среща много рядко но е много стилна модификация в тази комбинация
- много добре че не е затъмнил целите стопове, а само белия сегмент най-горе
- ауспуха е просто мания - страхотно чисто и пасващо изпълнение като размер и най-вече материал, това не е хром и не е стомана, а е нещо друго но пасва перфектно.. отново един от най-добрите ауспуси които съм виждал

3 дребни забележки
- трябват му едни бели ангелски очи
- интериора с това дърво е :no: а пък белите циферблати са :ranting: много евтин вид имат... най-добре би било да направи лайстните в графитен цвят като джантите
- не съм фен на черните емблеми и хромирани вертикални спици в бъбреците

ако всички данни в обявата са вярни и колата наистина е на 92 хил. км., и е пазена и поддържана, цената е много добра.

а "човека" сам ли я е правил колата от сток състояние, или я е купил такава или частично направена? всички тези модификации трудно се правят в БГ. ауспуха е сигурно поне 2 хил. евро, транспорт, инсталацията си изисква опитен специалист, а и всички тези работи не се купуват така по каталог, трябва да се видят за да се изберат..?

имате ли повече инфо?
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

Следваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook