Кое може да се подобри в нашите БМВ-та?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Кое може да се подобри в нашите БМВ-та?

Мнение от Koliu » 28 Яну 2010, 18:59

da6ip написа:така е, надявах се просто на един отговор, не исках да узурпираме темата с това..

ето и решението което намерих днес и с това затварям въпроса:
докато в списъка на екрана всички станции с меняща се РДС информация се показват като "LOCAL-#", човек като слуша една от тези станции и долу в левия край на дисплея тече РДС информацията - станция, тел. номер и т.н.

как се запаметява такава станция с правилното и име? натискате "save" и се появява списъка със запазени станции, където трябва да решите на коя позиция да я запазите. сега просто преди да я запазите, чакате известно време докато долу вляво РДСа покаже името на станцията и тогава натискате копчето за последен път. препоръчително е докато чакате тези 20-30 секунди да въртите копчето в ляво и дясно за да не се самопрекъсне процеса поради липса на команди.

И аз го правя тоя номер, ама като излезна извън София и като се върна пак имам разни LOCAL-и и вече ми писна.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Кое може да се подобри в нашите БМВ-та?

Мнение от galant » 28 Яну 2010, 21:01

Еййй,ако от другите форуми(фиат,Алфа,Рено) прочетат при нашите коли какви проблеми имаме......... :mhihi:Аз съм свикнал на радиото с РДС-а долу и не ми пречи.При Е90 задната седалка е малко твърдичка,като пейка,но това мен не ме засяга толкова но други се жалват :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 19.11.2004
Местоположение: СОФИЯ
Кара: 535d
Детайли за колата: E30 convertible

Re: Кое може да се подобри в нашите БМВ-та?

Мнение от armen » 22 Фев 2010, 19:40

:lol: Ебаси сериозните проблеми имаме колеги ,тва с копчетата е гадно за чистачките нямам оплаквания но за стоповете на моята Е91 може да се поговори вече на фейса изглеждат много фреш а посериозен минус според мен е стрелката за температурата която срашно ми липсваше в началото на нашето запознанство действаше ми успокояващо толкова години но както казах се свиква мисля че на новото поколение догодина ще я има.... :P като цяло 3-та е много много универсален автомобил и много ме кефи...само годините ще покажат дали е толкова здрава като предишните модели.... :bchug:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Кое може да се подобри в нашите БМВ-та?

Мнение от А.Марчев » 22 Фев 2010, 19:47

galant написа:На Е90 прословутите стопове,това е единственното нещо което ме дразни в тази кола.Въпроса е решим донякъде с едни М3 стопове но пак нещо му липсва.Всичко друго си ми харесва :)

какво те дразни малко по различни от на останалите бмв-та ти да не би ще я гледаш отзад като на игрите ! :mhihi: :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook