СВЪРЗВАНЕ НА RAIN SENSOR???

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 14.07.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: каките да се нервят :+)
Мечтае да кара: трошки!

СВЪРЗВАНЕ НА RAIN SENSOR???

Мнение от lucifer_bmw » 09 Ное 2009, 18:17

Здравейте колеги от известно време имам в къщи сензор за дъжд от Е90 та въпросът ми е как мога да си го свържа по-специално искам да попитам на фото диода какво захранване се подава на кои крачета (ако може с разяснение ) кое краче за какво е БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :yes: :yes: :yes:
BAYERISCHE MOTOREN WERKE може и да не са перпето мобиле но по-добри просто все още не са измислени!!!


Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хулиган по пътищата
Детайли за колата: Екстри много :)

Re: СВЪРЗВАНЕ НА RAIN SENSOR???

Мнение от quickshare » 09 Ное 2009, 19:19

1-во ти трябва лостче,на което да има копче отстрани за да можеш да си активираш сензора
2-ро около сензора,стъклото е черно(има черни точици ако не се бъркам) за да закрива капака на сензора да не се гледа толкова,че грозно
3-то за да си направиш лилавата плочка,която се залепя на стъклото да няма никакъв въздух между нея и стъклото(защото всяко мехурче се отразява на работата му) е експериментиране околу един ЦЯЛ ден и толкова нерви хвърлени че просто няма на къде(казвам го защото съм сменял стъкло със сензор ама на него нямаше и трябваше от старото да слагам на новото)и пак няма никаква гаранция че ще стане,а ако не стане стои супер грозно!
4-то програмиране мисля че трябва
5-то половината кола разглобена отвътре включително и тавана

Ако смяташ че ще се хващаш да го правиш след всичко което ти написах,ще се опитам да ти помогна по натам!
Изображение

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook