ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от антонио » 15 Окт 2009, 20:55

колеги, обръщам се към всички вас със следното, от извесно време прочитам почти всяка пусната тема и трябва да ви кажа че направо ми се плаче,този форум е създаден с целта да си помагаме и обменяме опит,но за съжеление се получава нещо много различно. всякакви келеши си дават тъпите мнения тук и философстват без ама грам да разбират за какво става въпрос и че човека пуснал темата и имащ проблем се е обърнал към вас за помощ, а не да си чеше топките тука. забелязвам и страшно глупави теми които модераторите трябва да изтриват моментално-тук все пак е секция за моделите на нашата марка които не струват по 2000лв а доста по-нагоре и е нормално все пак да се разбере веднъж за винаги че който е избрал тази марка все пак би трябвало да има и необходимите ресурси да си я поддържа по подобаващия начин а не да пита тук във форума как може да спести 2 лв. или дали може да си сложи тел или свинска опашка вместо оригинална щипка/примерно/ защото тя струвала 8лв.наистина трябва според мен тук да демонстрираме уважение един към друг и най-вече възпитание, защото нали искаме да живеем добре и да ни уважават като личности-това колеги се постига трудно и трябва да си го заслужим-всички ние. свърши се със селянията, който иска да е селянин да хваща пътя и някаде далече от тук да си проявява и налага лишеното от образование и интелект опит за изказване и разсъждение. темата която ме вбеси истински е акциза пада от..........прочетете я внимателно и ще разберете че този форум се превръща в груба селска седянка.
БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ
Последна промяна антонио на 16 Окт 2009, 18:22, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 27.04.2005
Местоположение: София
Кара: е61
Мечтае да кара: алпина

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от ForzaBMW » 15 Окт 2009, 23:36

лошото е, че си малко краен иначе за съжаление за доста неща си прав
аз лично мога да си позволя е60 НО не се чувствам гъзар и не ме тресе гъзарията. не мисля, че феновете с БМВта за по 2000лв. са мишоци и нямат право да си дават мненията.все пак нас ни обединява марката без значение кой колко е платил за нея според мен е глупаво да разделяш хората по този начин :|
и аз мисля, че темата за акциза е ****** ама в крайна сметка хората си се кефат и пишат усилено в нея и май това е най-важното
ПП лично мнение
Изображение

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от Huku » 16 Окт 2009, 0:22

Много важно - нема що!
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от flame » 16 Окт 2009, 8:33

антонио написа:темата която ме вбеси истински е акциза пада от..........прочетете я внимателно и ще разберете че този форум се превръща в груба селска седянка.

ForzaBMW написа:ама в крайна сметка хората си се кефат и пишат усилено в нея и май това е най-важното

Колегата смятам много точно ти е отговорил ;)
Темите, които не ти харесват, може просто да ги прескачаш :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от mitaka7 » 16 Окт 2009, 10:13

антонио написа:колеги, обръщам се към всички вас със следното, от извесно време прочитам почти всяка пусната тема и трябва да ви кажа че направо ми се плаче,този форум е създаден с целта да си помагаме и обменяме опит,но за съжеление се получава нещо много различно. всякакви келеши си дават тъпите мнения тук и философстват без ама грам да разбират за какво става въпрос и че човека пуснал темата и имащ проблем се е обърнал към вас за помощ, а не да си чеше топките тука. забелязвам и страшно глупави теми които модераторите трябва да изтриват моментално-тук все пак е секция за моделите на нашата марка които не струват по 2000лв а доста по-нагоре и е нормално все пак да се разбере веднъж за винаги че който е избрал тази марка все пак би трябвало да има и необходимите ресурси да си я поддържа по подобаващия начин а не да пита тук във форума как може да спести 2 лв. или дали може да си сложи тел или свинска опашка вместо оригинална щипка/примерно/ защото тя струвала 8лв.разберете който иска да е ГЪЗАР трябва да си плаща гъзарията. наистина трябва според мен тук да демонстрираме уважение един към друг и най-вече възпитание, защото нали искаме да живеем добре и да ни уважават като личности-това колеги се постига трудно и трябва да си го заслужим-всички ние. свърши се със селянията, който иска да е селянин да хваща пътя и някаде далече от тук да си проявява и налага лишеното от образование и интелект опит за изказване и разсъждение. темата която ме вбеси истински е акциза пада от..........прочетете я внимателно и ще разберете че този форум се превръща в груба селска седянка.
БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ


много ясно и точно казано,пълно е с писатели и разбирачи и то не само тук ,така ,че не се нервирай,просто това е нашата България

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от naskoksan » 16 Окт 2009, 14:04

разни хора, разни идеали...
Ако имате конкретни оплаквания
към модераторския екип, моля да
се обръщате на ЛС към някой от тях.
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от galant » 16 Окт 2009, 18:23

антонио написа:колеги, обръщам се към всички вас със следното, от извесно време прочитам почти всяка пусната тема и трябва да ви кажа че направо ми се плаче,този форум е създаден с целта да си помагаме и обменяме опит,но за съжеление се получава нещо много различно. всякакви келеши си дават тъпите мнения тук и философстват без ама грам да разбират за какво става въпрос и че човека пуснал темата и имащ проблем се е обърнал към вас за помощ, а не да си чеше топките тука. забелязвам и страшно глупави теми които модераторите трябва да изтриват моментално-тук все пак е секция за моделите на нашата марка които не струват по 2000лв а доста по-нагоре и е нормално все пак да се разбере веднъж за винаги че който е избрал тази марка все пак би трябвало да има и необходимите ресурси да си я поддържа по подобаващия начин а не да пита тук във форума как може да спести 2 лв. или дали може да си сложи тел или свинска опашка вместо оригинална щипка/примерно/ защото тя струвала 8лв.разберете който иска да е ГЪЗАР трябва да си плаща гъзарията. наистина трябва според мен тук да демонстрираме уважение един към друг и най-вече възпитание, защото нали искаме да живеем добре и да ни уважават като личности-това колеги се постига трудно и трябва да си го заслужим-всички ние. свърши се със селянията, който иска да е селянин да хваща пътя и някаде далече от тук да си проявява и налага лишеното от образование и интелект опит за изказване и разсъждение. темата която ме вбеси истински е акциза пада от..........прочетете я внимателно и ще разберете че този форум се превръща в груба селска седянка.
БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ



Колега,смятам че модераторите си вършат доста добре работата в този подфорум и в целият форум!!!Смятам че си малко краен с изказването си за селянията и т.н.Също така това да се делим на "ГЪЗАРИ","МАНГЕЗЛИИ" и т.н. е доста грубо бих казал,не всеки има възможност да кара по-скъпа кола което не го прави "по-нисък клас човек" или както казваш че някой искал да спести със свинска опашка вместо да си купи ориг. щипка за която може да се наложи да чака 5дена за нея или просто да не му се дават въпросните "8лв" не го прави селяк,Аз си купувам каквото трябва,но недай боже ако закъсам ще слагам не свински опашки ами ако може и с плюнка ще го хвана.Ще кажеш(примерно)ами като немаш пари за ориг.щипка продай колата тя не е за теб-ами как да я продам като българина обедня и не му се дават пари за скъпо возило и трябва да я подаря буквално на някой.Такава е ситуацията в България за съжаление и между другото не смятам че е 60,е90 е кой знае каква ГЪЗАРИЯ,карам е90,карах до скоро и Купър С и не смятам че съм бил гъзар,гъзария е М-ка,АМГ,Брабуси и т.н. да не ги редя всичките,но и тези които ги карат въпросните возила не са с 2 чифта м....,нали?.Нека си имаме уважение,че има селяния има,но колата не е критерии.Поздрави на всички и бъдете здрави :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от антонио » 16 Окт 2009, 22:11

колеги първо искам да кажа че не съм искал да обидя никой от вас, не коментирам и не деля хората на бедни и богати, и не искам думите ми да бъдат тълкувани грешно, просто наблегнах на някои важни според мен неща. казвате че съм краен в това което съм написал, но повярвайте че ако не беше така крайно почти никой нямаше да обърне внимание. искам да се извиня на тези които евентуално съм обидил, но нещата би трябвало да се погледнат и под друг ъгъл. Благодаря ви

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от galant » 16 Окт 2009, 22:24

антонио написа:колеги първо искам да кажа че не съм искал да обидя никой от вас, не коментирам и не деля хората на бедни и богати, и не искам думите ми да бъдат тълкувани грешно, просто наблегнах на някои важни според мен неща. казвате че съм краен в това което съм написал, но повярвайте че ако не беше така крайно почти никой нямаше да обърне внимание. искам да се извиня на тези които евентуално съм обидил, но нещата би трябвало да се погледнат и под друг ъгъл. Благодаря ви


Може и погрешно да сме разбрали казаното от теб колега,ама така е по форумите,ако бяхме на маса ;) щяхме да се разберем,а относно селянията-навсякъде я има,не можем да се преборим с това колега(както казва един мой мъдър познат-Простака е непобедим).Поздрави и не се тормози за такива неща,все пак това е Бг! :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от антонио » 16 Окт 2009, 22:29

galant написа:
антонио написа:колеги първо искам да кажа че не съм искал да обидя никой от вас, не коментирам и не деля хората на бедни и богати, и не искам думите ми да бъдат тълкувани грешно, просто наблегнах на някои важни според мен неща. казвате че съм краен в това което съм написал, но повярвайте че ако не беше така крайно почти никой нямаше да обърне внимание. искам да се извиня на тези които евентуално съм обидил, но нещата би трябвало да се погледнат и под друг ъгъл. Благодаря ви


Може и погрешно да сме разбрали казаното от теб колега,ама така е по форумите,ако бяхме на маса ;) щяхме да се разберем,а относно селянията-навсякъде я има,не можем да се преборим с това колега(както казва един мой мъдър познат-Простака е непобедим).Поздрави и не се тормози за такива неща,все пак това е Бг! :yes:

ами това ако не е повод да се саберем на маса
:bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ

Мнение от galant » 16 Окт 2009, 22:37

:mhihi: :mhihi: ,Няма проблем колега :yes:
Изображение

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook