моля за съвет

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.03.2008

моля за съвет

Мнение от speed king » 14 Окт 2009, 19:03

Колеги,имам Е 60 525Д 177 коня.След смяната на маслото ми свети една жълта лампа с двигател,дали има връзка?Освен това искам да попитам по-опитните къде си сервизират колите,защото в камор ми взимат много пари според мен-за смяната на маслото и филтрите взеха 900 лева,преди това за един елементарен преглед 200 лева...Засега мисля да ги сменя с дару кар,вие как мислите? Мерси предварително.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 123
Регистриран на: 11.02.2005
Кара: Е39 525d

Re: моля за съвет

Мнение от ETW_You_ » 16 Окт 2009, 21:35

От трън та на глог :) Ставките им са същите, крайната цена на труда до голяма степен зависи от коректността на приемчиците и монтьорите. От умрел писмо :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 3.11.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: от време на време
Мечтае да кара: всеки ден

Re: моля за съвет

Мнение от pkw08 » 17 Окт 2009, 6:36

В началото и на мен ми взимаха страшно много във фирмен сервиз, но сега казвам какъв ми е проблема, питам за цената на труда, после 15мин. приемчика се рови и се чуди колко да каже и накрая казва нормална цена като на всеки друг сервиз, например - Бош и така. Когато не питам за цената, а се правя на пич ми взимат примерно - смяна предпазител 30лв. за труд, а 5лв. за предпазитела. Така, че колега добре е в оторизиран сервиз но питаш първо колко - иначе после винаги е много и няма грешка.

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook