Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е(90)335I
Детайли за колата: Е(90) 335I ->2007г,306к.с, автомат калашников

Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от OxoBoxo » 14 Окт 2009, 10:19

Някой да даде съвет, вече 2-пъти ми ги свалят, а застраховката не ги покрива и ми писна. И къде се продават по-евтини емблеми, че в Камор са скъпи? Прегледах форум продава, но предложенията са в провинцията или нямат магазин ,а аз искам да видя и да си избера.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от lusienk » 14 Окт 2009, 10:24

По магазините за автоаксесоари е пълно с емблеми и можеш да си избереш коя ще ти допадне.
Относно предпазването от кражба , освен да си държиш колата на охраняем паркинг или на друго сигурно място не виждам друго спасение.
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от K_Ilkov » 14 Окт 2009, 10:45

lusienk написа:По магазините за автоаксесоари е пълно с емблеми и можеш да си избереш коя ще ти допадне.
Относно предпазването от кражба , освен да си държиш колата на охраняем паркинг или на друго сигурно място не виждам друго спасение.

само паркинг или гараж може да те спаси.

Едно време слагаха нитове :mhihi: ... ама едва ли тоя метод е подходящ

Ако ги захванеш с нещо по-здраво най-вероятно от зор да я свалят ще ти издерат боята ... абе нема оправия :bang:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е70
Мечтае да кара: x5

Re: Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от Петър » 15 Окт 2009, 13:12

След като откраднаха моята взех от един приятел една много стара и я счупих на две с едната половинка отидох при застрахователите и казах че някой се е опитал да я открадне но не е успял, снимаха парчето и е платиха веднага.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 181
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e65 730d SE
Мечтае да кара: m5

Re: Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от optimist » 15 Окт 2009, 19:35

E верно ли си направи толкова труд за 53-4 лв ;)
Изображение

You sooooo want to hate these guys – they brag about the Ultimate Driving Machine and dammit they deliver exactly what they promise. In every sector expect definitive build quality and peerless engineering

пияния майстор
Аватар
Мнения: 1211
Регистриран на: 6.11.2007
Местоположение: Там далеч,зад реката
Кара: на мастика с айрян
Мечтае да кара: е30 М3

Re: Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от remaka » 15 Окт 2009, 19:47

OxoBoxo написа:Някой да даде съвет, вече 2-пъти ми ги свалят, а застраховката не ги покрива и ми писна. И къде се продават по-евтини емблеми, че в Камор са скъпи? Прегледах форум продава, но предложенията са в провинцията или нямат магазин ,а аз искам да видя и да си избера.


Петър написа:След като откраднаха моята взех от един приятел една много стара и я счупих на две с едната половинка отидох при застрахователите и казах че някой се е опитал да я открадне но не е успял, снимаха парчето и е платиха веднага.



Абе пичове карате последните модели на марката и се чудите от де по евтина емблема да си земете не ви ли е срам кажете де сте да ви подарим по една да спите спокойно дет бяха казали 2 ма колеги 1-вия:"Не сме толко богати че да купуваме евтиното" и 2-рия :"Караш БМВ а ти е скъпо!!

Лично аз искрено ви съчувствам бидейки сигурен че и аз карам ли е60 ше си залепя емлемата с поксипол ако ми я гепят (той е скъп "Капчица" за 1лв. И емлема от 5 от близката автомания :winky: :no: :no: :no: :no: :no: :help:
Remi Performance Garage
Което не става с акъл,става с мощност :)
Ако с мощноста(чука) не стане,потърси по знаещи :)
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е(90)335I
Детайли за колата: Е(90) 335I ->2007г,306к.с, автомат калашников

Re: Дайте съвет! (Как да си предпазя емблемите от кражба и др.?)

Мнение от OxoBoxo » 15 Окт 2009, 20:38

Като съм дал вече 100лв за емблеми за 1 месец, да скъпо ми е теб ако ти е евтино ОК, и да можеш да ми подариш няма да ти се разсърдя.

И по темата, мислех като ги сложа да ги лепна с тия бързолепещите лепила та ако тръгнат да ги свалят пак поне да се счупят.

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook