Редуциране на мощност!

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 19.11.2004
Местоположение: СОФИЯ
Кара: 535d
Детайли за колата: E30 convertible

Re: Редуциране на мощност!

Мнение от armen » 20 Окт 2009, 16:17

:banghead: Колеги и аз да изкажа едно мнение по въпроса та значи карам Е91-2006г което го докарах лично от Германия а там го водят163кс.и когато попитах защо е с редуцирана мощност никой от диларите Камор,неможа да ми даде смислен отговор защо е намален на 150кс.Обаждах се в ДаруКар и Вари всички ми казват той си е 163кс.Даже и по вина проверка в сървъра на БМВ правиха и тн... Аз имам едно предполужение че може би е заради филтера за твърди частици а може и да греша еб..... му майката а интересното е че в К.А.Т го регистрираха 150кс..Дали някой може да обесни по подробно и ако може да каже колко ще струва една корекция на софа... :(
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: Редуциране на мощност!

Мнение от lusienk » 20 Окт 2009, 16:24

armen написа::banghead: Колеги и аз да изкажа едно мнение по въпроса та значи карам Е91-2006г което го докарах лично от Германия а там го водят163кс.и когато попитах защо е с редуцирана мощност никой от диларите Камор,неможа да ми даде смислен отговор защо е намален на 150кс.Обаждах се в ДаруКар и Вари всички ми казват той си е 163кс.Даже и по вина проверка в сървъра на БМВ правиха и тн... Аз имам едно предполужение че може би е заради филтера за твърди частици а може и да греша еб..... му майката а интересното е че в К.А.Т го регистрираха 150кс..Дали някой може да обесни по подробно и ако може да каже колко ще струва една корекция на софа... :(

Щом са направили проверка в БМВ и там е 163коня, кое те води до мисълта , че е редуцирано на 150коня
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Редуциране на мощност!

Мнение от Dimitroff » 20 Окт 2009, 17:21

armen написа::banghead: Колеги и аз да изкажа едно мнение по въпроса та значи карам Е91-2006г което го докарах лично от Германия а там го водят163кс.и когато попитах защо е с редуцирана мощност никой от диларите Камор,неможа да ми даде смислен отговор защо е намален на 150кс.Обаждах се в ДаруКар и Вари всички ми казват той си е 163кс.Даже и по вина проверка в сървъра на БМВ правиха и тн... Аз имам едно предполужение че може би е заради филтера за твърди частици а може и да греша еб..... му майката а интересното е че в К.А.Т го регистрираха 150кс..Дали някой може да обесни по подробно и ако може да каже колко ще струва една корекция на софа... :(


Tи как разбра, че е 150 коня ?
В брифа какво пишеше?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 19.11.2004
Местоположение: СОФИЯ
Кара: 535d
Детайли за колата: E30 convertible

Re: Редуциране на мощност!

Мнение от armen » 20 Окт 2009, 20:27

Та значи колеги извинете за закъснението но за да ви осветля на оригиналният сертификат пише че мотора е с редуцирана мощност -150кс но поради каква причина никой неможе да ми обясни в Камор Ауто ми каза някакъв мениджер продажби за името вмомента не се сещам че е редуциран но защо и как не знае ,а навсякаде(дарукар-вари200) :banghead: дори и в сървъра на БМВ го водят 163кс а сега де....
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Редуциране на мощност!

Мнение от Dimitroff » 20 Окт 2009, 20:34

И все пак на бриф-а (талона немския) колко киловата пишеше?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 19.11.2004
Местоположение: СОФИЯ
Кара: 535d
Детайли за колата: E30 convertible

Re: Редуциране на мощност!

Мнение от armen » 20 Окт 2009, 21:26

В оригиналният бриф е 110кв/4000об. а като го взех човека ми обясни че е 120кв и пак да питам за филтера за твърди частици дали не заради него или не. :lol:
Изображение

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook