карера 4с немое ми избяга

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от X5 E70 » 02 Окт 2009, 18:15

shpeki написа:
rosen.kolarov написа:
icog написа:Викаш около 20 сте си правили гонки по Цариградско? Там по него време няма ли лекичък трафик? Ма като се замисля, Порше е все пак, що да не се пробвате да се очистите някой идиот дето ви се пречка нагло на пътя :clap:


Ей аман от "професори" ... и аз карах днес по околовъсното (19:00) в задръстването с 280 ... и какво от това, да не сме си
купили тези автомобили да се возим като пенсионери ... както казах в една друга тема всеки един от нас си има
глава на раменете и си носи последствията ... а коментарите и напътствияти си ги задръжте за вас :!:

ПС - Джожи карай си колата с кеф, настъпвай я колкото ти душа иска и накарай всяка клетка от теб да вибрира с ритъма на маняшкия дизел :bchug:

Ей нема по малоумно изказване, вие се очиствайте като искате ама винаги взимате някой невинен с вас - жена, дете и т. н. Има си писти за тая работа или са ви малки пишките та само се опитвате да се доказвате ?


За тебе знаеме че пари за газ не можеш да събереш да изкараш дръгела извън враца кво остава да караш еле па да сръчкаш 13 годишната шкода

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от absix » 02 Окт 2009, 22:41

Мир.

:angel:

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook