карера 4с немое ми избяга

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от djordje » 26 Сеп 2009, 13:02

не знам кой модел точно беше
черна карера 4с номер са6662 нещо такова

в един момент се издъпнахме в найдясната, гас, не ми бяга, нито на тази права отсечка нито между колите.
разбирам че е друго на прав и празен път, но аз се изкефих че му бях отзад.

утре на по бира, само кажете къде се събирате и в колко. :bchug: :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от djordje » 26 Сеп 2009, 13:04

miroalpina написа:че е кола 335 д е кола :yes: спор няма едно такова 335 д с на жена ми 123 д го държах както ти поршето

е чак па така да си го държал не вярвам :) :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от g.petrow » 26 Сеп 2009, 14:20

Човешката психика е нещо много интересно:

Ако дай Боже преживееш злополука, по-късно ти изглежда смешно... но ги има и обратното - смешно ти е, докато не стане нещо лошо! Няма да намилам като стара баба, всеки от нас е смачквал педала в някой момент!!! Но все пак нека не го превръщаме в навик и бъдем малко по-отговорни! ;)

Бира, бира, бира :bchug: :)

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от absix » 26 Сеп 2009, 14:57

miroalpina написа:че е кола 335 д е кола :yes: спор няма едно такова 335 д с на жена ми 123 д го държах както ти поршето


Ебреее :) Това си заслужава да се види :smoke:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от lusienk » 26 Сеп 2009, 15:44

Погледнете първо характеристиките на отделните автомобили преди да пишете простотии. А тов , че някой е е държал еднаква скорост зад другия , зависи колко си луд по целата глава.И аз , като карам на извънградско непрекъснато ме преследват някви пишлигари с наточени Голфчета , а и даже ме задминават с някое малоумно и изпреварване.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от djordje » 26 Сеп 2009, 15:58

lusienk написа:Погледнете първо характеристиките на отделните автомобили преди да пишете простотии. А тов , че някой е е държал еднаква скорост зад другия , зависи колко си луд по целата глава.И аз , като карам на извънградско непрекъснато ме преследват някви пишлигари с наточени Голфчета , а и даже ме задминават с някое малоумно и изпреварване.

:yes:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от rosen.kolarov » 26 Сеп 2009, 17:16

icog написа: ..... ако на пътя ти мине детето ми, което изобщо няма да разбере какво се случва?

Може да е твоето ... може да е някое от моите две, така че както казах всеки има глава на раменете си. Съвсем друг е въпроса какво
прави твоето дете пеша на околовръстното или цариградско ... сигурно трябва да питаме родителите му (особенно баща му).

Малко се отклонихме от темата, но адски се дразня напоследък като всички станаха супер примерни (особенно зад клавиатурите) и всеки
приканва да се спазват правилата, пък никой не е наясно самия той колко ги спазва. Винаги карам с едно наум и давам газ само на места на
които съм сигурен, но както биха казали някои от вас - "Всичко се случва" - да така е, затова използвам термина с главата и раменете.
За последните десетина годинки имам доста километри за гърба (около милион) и нямам ПТП (дано не се случва).

icog написа: ..... Що за идиотизъм е изказването ти??
За мен и твоето изказване (което няма нищо общо с темата) също е идиотизъм :!:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от LizarD » 27 Сеп 2009, 0:38

Има си места за спортно каране, а в градски условия има ограничения на скоростта които важат за всички. Кви са тея велики изказвания стил, карай си като шумахер и не слушай останалите пенсионери, които се страхуват за чедата си по пешеходните пътеки. Рейсърска работа..

А до това горе - (прочетох и веднага едитвам) Начина по който изказа мнението си (провокативното) беше прекалено натрапчив и изглеждаше крайно безотговорен и мисля, че си заслужи критиката! Прав си, че всеки прекалява понякога, но не мисля че трябва да се тръби наляво и надясно, че не сме пенсионери. Нека създаваме впечатление на възпитани хора, за да даваме пример на останалите. Това е малкото което можем да направим.
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 14.07.2005

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от BlackAdder » 27 Сеп 2009, 0:43

rosen.kolarov написа:...

Днес сутринта едно такси за малко не те събра по бул.България. И като постоянно ходеше в ляво и дясно без мигач и засичаше останалите помогна ли ти да стигнеш по-бързо?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от icog » 27 Сеп 2009, 12:47

Когато модератор ти каже, че няма проблем да караш в 19 по околовръстното с 280 трябва да замълчиш. Или да изкараш от гаража колата и да пробваш дали го можеш. Дай и на детето на комшията да го прочете, то може да е тъпо, горкото сигурно си мисли, че там трябва да се кара с 80! Разсей му съмненията, нека баткото му покаже как се прави! То също има глава на раменете си и може да отговаря за постъпките си!

А лично се познаваме много добре. Ще си спестя определенията, той сам си показа колко има в главата.

Сутринта сигурно е учил децата си да шофират, за да усвоят уменията му ще им трябват дълги години, нека започнат отрано.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от djordje » 27 Сеп 2009, 13:42

тука не сме в училище, има си места къде се въспитават и учат децата, като почнем от техните родители.
ако не ви се кара бързо и сте много разумни има един друг форум: http://forum.bg-mamma.com/
модове да ме извинят че му правя реклама тук.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от LizarD » 27 Сеп 2009, 14:30

Колкото и да повтарям....... :help: :help: :help: Не казвам че ни се кара бавно, а че не е правилно ПУБЛИЧНО а се показва как всички СИСТЕМНО нарушават закона. После политиците били виновни.
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 29.04.2006

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от Modulo » 27 Сеп 2009, 17:14

Цариградското и Околовръсното са двете най-малоумни места, за които мога да се сетя, на които някой може да си избива комплексите. То бива да се гоните на чиста магистрала, ама на Цариградско явно си видял твърде малко тотализирани коли и откъснати глави на пешаходци-камикадзе. Преди малко, точно там, колата пред мен наби жестока спирачка, защото най-отпред на някой му падна кората на пътя. Карах на дистанция и със 70. Ако карах с 200 какво правиме? Онзи ден една жена рязко ми взе лентата, защото пак имаше нещо на пътя пред нея.
Това кой на кого избягал зависи колко си луд и колко не ти пука за колата и няма нищо общо с качества на автомобила и шофьорски умения.
Бъди сигурен, че има много идиоти, които ще се разцепят на Цариграското с калибра, голф или 316.

А иначе 335d върви много добре, но 4S и на право и на завои много яко ще ти избяга.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3145
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от mitaka7 » 30 Сеп 2009, 11:31

Когато под капака на колата има няколко стотин кончета е нормално да натискаш педала,има моменти в които после и аз съжелявам ,че съм карал с 200 по цариградско,но като ти се вдигне адреналина всичко остава на заден план,и все пак при голяма скорост всеки е концентриран на 100%,смъртни случай има и при малка скорост дори и 70 км в час,всичко е елементарно и просто,когато идва кола зад мен с голяма скорост веднага давам път,а не както много комплексари карат бавно в крайна лява лента,точно такива са най опасни за пътната обстановка,но на такива простаци нарушенията не се виждат,а риск има навсякъде ,дори и когато си ходим по тротоара

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 8.05.2008

Re: карера 4с немое ми избяга

Мнение от shpeki » 02 Окт 2009, 17:52

rosen.kolarov написа:
icog написа:Викаш около 20 сте си правили гонки по Цариградско? Там по него време няма ли лекичък трафик? Ма като се замисля, Порше е все пак, що да не се пробвате да се очистите някой идиот дето ви се пречка нагло на пътя :clap:


Ей аман от "професори" ... и аз карах днес по околовъсното (19:00) в задръстването с 280 ... и какво от това, да не сме си
купили тези автомобили да се возим като пенсионери ... както казах в една друга тема всеки един от нас си има
глава на раменете и си носи последствията ... а коментарите и напътствияти си ги задръжте за вас :!:

ПС - Джожи карай си колата с кеф, настъпвай я колкото ти душа иска и накарай всяка клетка от теб да вибрира с ритъма на маняшкия дизел :bchug:

Ей нема по малоумно изказване, вие се очиствайте като искате ама винаги взимате някой невинен с вас - жена, дете и т. н. Има си писти за тая работа или са ви малки пишките та само се опитвате да се доказвате ?

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook