Аларма...

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Аларма...

Мнение от MaXimal » 10 Сеп 2009, 15:01

Имам странен проблем. Имам оригиналната аларма на БМВ. Преди като усети движение вътре пискаше, а сега по никакъв начин не мога да я накарам да се пусне алармата. Има ли вариант без да искам да съм я деактивирал?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 10 Сеп 2009, 15:09

Кат си заебеш плеъра да бачка по-силно пак се включва ... Дори ако ти е по-силен мобилния и го забравиш и има и вибрация пак се активира при мен...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Аларма...

Мнение от Koliu » 10 Сеп 2009, 15:21

MaXimal написа:Имам странен проблем. Имам оригиналната аларма на БМВ. Преди като усети движение вътре пискаше, а сега по никакъв начин не мога да я накарам да се пусне алармата. Има ли вариант без да искам да съм я деактивирал?


Аз никога не съм и чувал гласа, каквото и да правя и вътре и вънка - думкане отваряне удряне и т.н....
(Със сигурност имам аларма - всеки ден се чудя как може такова грозно нещо да сложат под огледалото)

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Аларма...

Мнение от Huku » 10 Сеп 2009, 15:22

Би трябвало като заключиш и натиснеш повторно копчето за заключване (тва с емблемката) да се деактивира сензора вътре в купето - тва е ако оставиш дечурлига или пес вътре ама искаш да са под ключ.
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 11 Сеп 2009, 6:37

Иде ли да рече, че като си затварям прозорците с дистанционното, което правя редовно при топло време, винаги изключвам вътрешния сензор? Или говориш само за еднократно натискане?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 118i LCI

Мнение от PSiderov » 11 Сеп 2009, 14:00

Не точно по темата, но да питам: досега не съм си чувал алармата.. Та.. въобще как мога да я включа? С дистанционното имам чувството, че само се заключва.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 11 Сеп 2009, 14:07

icog написа:Иде ли да рече, че като си затварям прозорците с дистанционното, което правя редовно при топло време, винаги изключвам вътрешния сензор? Или говориш само за еднократно натискане?


Като дигаш джамците чрез задържане няма да изключиш шоковия/обемния датчик... трябва да натиснеш/пуснеш бутона (за заключване) и в рамките на секунда/две да го натиснеш отново... тогава спираш и съответният сензор.

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook