Колеги спешно помощ с инфо!

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Колеги спешно помощ с инфо!

Мнение от galant » 23 Авг 2009, 20:16

Първо нека модераторите ме извинят за писането ми в този подфорум но търся спешна помощ със съвет и нека не ми трият или местят поста,аз съм пуснал запитване и в "други модели"

Колеги моля Ви за съвет.Ще вземам на жена ми утре един МИНИ Купър S 2007г на 30000км но като работеше вдигнах щеката за маслото и като си сложих пръста ми го "засмуква" на вътре,не "духа" а засмуква,това нормално ли е,колата е 1.6s с турбо-знаете го мотора.Моля Ви дайте инфо нормално ли е това за да не гризна дървото.Знам ако "духа" е зле,ама за всмукване идея нямам.Благодарско!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

Мнение от антонио » 23 Авг 2009, 20:21

колега двигателите на бмв работят на вакуум ако са наред, когато махнеш капачката на маслото и мотора работи трябва да изгасне сам до няколко секунди-тогава всичко е ок. мисля че е нормално това което казваш че смуче. мисля че мотора си е ок, но това е само от моя опит може и да не съм прав, така че най-добрия вариант е дару кар закарай я там на тест и всичко ще ти кажат

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook