М-КАР продават разкошно купе TEST DRIVE

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 20 Авг 2009, 21:06

sineok_pi4_ , хайде ако обичаш да не отговаряш от мое име. Нито знаеш защо,как и какво, нито нищо.
Ако ще констатираш кой как си е изкарал парите и какво ще си купи, можеш да пуснеш тема в друг подфорум.
Никъде в тази тема не се засягат класови различия, защо го написа?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 20 Авг 2009, 21:43

Капиталисти-изедници ве :D
На кой да се оплачем ние от работническата класа :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Мнение от LizarD » 20 Авг 2009, 22:45

Да сме живи и здрави, пък другото омръзва ;) А до това с викси и финансите и... Мисля че е неуместно кой как и защо... Все пак в този форум има 10-15 човека които карат доста скъпи коли и не е хубаво да ги потискаме по този начин. Който както се е оредил. .Аз знам едно, колкото повече вярваш в едно нещо, толкова повече случайността ти помага. Защото света в който живеем е една голяма мрежа от енергия и когато желаем силно нещо, влагаме енергия и обстоятелствата малко по малко се нареждат. Аз вярвам в това. Мечтая за Е92, а дори не съм сигурен дали ще мога да си взема Е34 когато стана пълнолетен. Но когато я видя на улицата си казвам че тази кола ще я притежавам тогава и за миг не се замислям колко чудеса трябва да се случат. Просто вярвам :)
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 20 Авг 2009, 23:12

Скоро в тоя форум не беше имало финансови "спорове" :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 21 Авг 2009, 8:08

Те май станаха социално-политико-икономически:). Обаче каквото и да кажете мястото им си е точно тук - аз не съм виждал бачкатор от Кремиковци да сваля гюрука на Z4 :D .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 21 Авг 2009, 10:27

На някои им е трън в очите :mhihi:

icog, аз също не съм виждала шейха на Дубай да се вози в Трабант, защо ли??? :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 21 Авг 2009, 10:46

Абе пичове, вьобще не говоря за парите и кой от къде ги има.
Просо ми е интерсно защо младо момиче и се кара такъв кораб, а не някое готино купенце или кабрио или поне джип...
ама очевидно няма да разбера...

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Мнение от Huku » 21 Авг 2009, 12:42

Koliu написа:Абе пичове, вьобще не говоря за парите и кой от къде ги има.
Просо ми е интерсно защо младо момиче и се кара такъв кораб, а не някое готино купенце или кабрио или поне джип...
ама очевидно няма да разбера...

Я го, кара я не. Не чаткаш ли, че колата е избирана от техните за фирмата там нещо. Да не мислиш че ше остават некое дèте да направи такъв избор. Сори, че се намесвам в личното пространство на момичето ама нали викаш че ти било интересно...
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Мнение от El Diablo » 21 Авг 2009, 12:43

Koliu написа:Абе пичове, вьобще не говоря за парите и кой от къде ги има.
Просо ми е интерсно защо младо момиче и се кара такъв кораб, а не някое готино купенце или кабрио или поне джип...
ама очевидно няма да разбера...


батка елементарно е - слон/крокодил ти, видел ли си да кара кабрио?

минава по Ботев м6 кабрио, и наи новата 7-ца,

м6 го кара готино пиче със самочувствие и сексапил, свалило покрива, всеки мъж ще я забележи - това което тя иска ..сърбежж

а крокодила отзад в 7-цата с вдигнати джамци и пуснат климатроник, да пак ще бъде забелязана, но ние мъжете въздъхваме НЕ по крокодила вътре, а по самата кола ;)

или ако жената е семеина, и има деца или чака такива, защо да не кара по голяма кола ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1953
Регистриран на: 11.08.2009
Местоположение: Добрич
Кара: Е39 '02 530d

Мнение от LUCIFER'S » 21 Авг 2009, 13:27

Тука много сте я задълбали в грешната посока... Искам и аз да споделя нещо. Мога и имам възможност да си купя кола нова за над 150 бона, но не виждам смисъл да се потурчат тия хиляди левове. Вместо да носят печалба като се реинвестират аз не бих ги набил в купчина желязо което след 2-3 години струва поне с 30-40% по малко. Тука в БГ има една много добра поговорка за тоя случай- " Къде е Илия... на керия"
За това си купувам кола до 30 бона ( в случая Е39 530д, ревизирам и ремонтирам всичко нужно) с която мога да правя всичко, после подарявам на някоя от любовниците или момчетата ми за черна работа, та дори и всичко да се случи бълха ще ме е охапала ;)
По темата... купенцето е добро ама за жена с тая червена кожа ми бие на пенделско за мъж ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 21 Авг 2009, 13:29

:mhihi: :mhihi: :mhihi: Много сте ми смешни, особено тоя с крокодила.

Ники, лично аз съм се занимавала с избора на всяка кола, която се е купувала! Ако държиш ще мина да те взема и да те повозя....


С цялото ми уважение, но ми е адски неприятно някой да говори за мен и окръга ми, без дори да ме познава, така че ще помоля някой от господата Модератори да изтрият целия блокоч от тук!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1953
Регистриран на: 11.08.2009
Местоположение: Добрич
Кара: Е39 '02 530d

Мнение от LUCIFER'S » 21 Авг 2009, 13:38

((:BuKcu:)) написа:
С цялото ми уважение, но ми е адски неприятно някой да говори за мен и окръга ми, без дори да ме познава,...


Спокойно Писанче, няма мац, мац, мац... пухчето то :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 21 Авг 2009, 13:46

LUCIFER'S написа:
По темата... купенцето е добро ама за жена с тая червена кожа ми бие на пенделско за мъж ;)



Хаха, защо реши, че червеното е "пенделско"? Виждал ли си на живо тази кожа някога?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1953
Регистриран на: 11.08.2009
Местоположение: Добрич
Кара: Е39 '02 530d

Мнение от LUCIFER'S » 21 Авг 2009, 14:04

MaXimal написа:Хаха, защо реши, че червеното е "пенделско"? Виждал ли си на живо тази кожа някога?


Ами така ми изглежда... моето лично мнение е, че този червен салон ако беше полу черен полу червен щеше да е друго НО.......

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 21 Авг 2009, 14:24

Щото като си по-различен от другите си или педал или крокодил :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook