М-КАР продават разкошно купе TEST DRIVE

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1953
Регистриран на: 11.08.2009
Местоположение: Добрич
Кара: Е39 '02 530d

Мнение от LUCIFER'S » 21 Авг 2009, 14:37

((:BuKcu:)) написа:Щото като си по-различен от другите си или педал или крокодил :mhihi:


Като те гледам на снимката и ти си от другите, нито ми изглеждаш на пед**, нито на крокодил ;)

За салона... ако беше на черен автомобил е друго!!! Но на бяло купе, това е типична дамска кола и на :gay: Това е моето мнение. Споделяте ли го, или не мен не ме интересува

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 21 Авг 2009, 16:53

LUCIFER'S написа:Тука много сте я задълбали в грешната посока... Искам и аз да споделя нещо. Мога и имам възможност да си купя кола нова за над 150 бона, но не виждам смисъл да се потурчат тия хиляди левове. Вместо да носят печалба като се реинвестират аз не бих ги набил в купчина желязо което след 2-3 години струва поне с 30-40% по малко. Тука в БГ има една много добра поговорка за тоя случай- " Къде е Илия... на керия"
За това си купувам кола до 30 бона ( в случая Е39 530д, ревизирам и ремонтирам всичко нужно) с която мога да правя всичко, после подарявам на някоя от любовниците или момчетата ми за черна работа, та дори и всичко да се случи бълха ще ме е охапала ;)
По темата... купенцето е добро ама за жена с тая червена кожа ми бие на пенделско за мъж ;)


Много тънко ги минаваш твоите любовници - с 10 годишни коли :mhihi:
А ако изкарваше повече парички, щеше да видиш доста голям смисъл в това да се "потурчат" 150 бона за кола.
А идеята на темата (или поне моята идея) е девойчето да си признае, че 7-цата я е купил баща и и тя я кара от време на време или да каже какво точно и харесва в тая 7-ца, че си я е купила лично за нея .(Няма значение кой дава парите/как ги изкрава и т.н.)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Мнение от skoti79 » 21 Авг 2009, 17:00

А идеята на темата (или поне моята идея) е девойчето да си признае, че 7-цата я е купил баща и и тя я кара от време на време или да каже какво точно и харесва в тая 7-ца, че си я е купила лично за нея .(Няма значение кой дава парите/как ги изкрава и т.н.)


Много задълба темата колега . :D :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 21 Авг 2009, 18:58

Девойчето няма намерение да дава обяснения кой, как и защо :mhihi: , защото това не е идеята на темата, въпреки че някои много са любопитни. Така че....останете си с любопитството.
Аз си се кефя на колата, карам си я и някакви тъпи коментари не са ми в полезрението. :winky: :winky: 8)

Ще се видиме на пътя :winky:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 21 Авг 2009, 19:16

Усрахте ми темата ве :shock:
Кво значение има кой е купил 7-цата на Викси? Кой е казал че е на 20 и некой треа да й я е купил? Ми ако е на 40 и половината Витошка е нейна не може ли сама да си я е купила? Факт е че си вози трътката на новата 7-ца и я бОли шпилката кой кво си мисли у форума.
Е те тва е основния проблем на българина - гледа у канчето на другите вместо да се замисли защо другия кара скъпа кола а той не


Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хулиган по пътищата
Детайли за колата: Екстри много :)

Мнение от quickshare » 21 Авг 2009, 19:22

X5 E70 написа:Усрахте ми темата ве :shock:
Кво значение има кой е купил 7-цата на Викси? Кой е казал че е на 20 и некой треа да й я е купил? Ми ако е на 40 и половината Витошка е нейна не може ли сама да си я е купила? Факт е че си вози трътката на новата 7-ца и я бОли шпилката кой кво си мисли у форума.
Е те тва е основния проблем на българина - гледа у канчето на другите вместо да се замисли защо другия кара скъпа кола а той не

Подкрепям напълно!!!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Мнение от add1cted » 21 Авг 2009, 19:45

Както всеки форум в България не може да се заформи една нормална дискусия. И тук се напълни с доста прости момчета, които повечето време дори не знаят за какво говорят и пишат, но си пишат ей така и се месят. Мен лично отдавна ми премина желанието да влизам тук, дори вече си махнах и сайта от букмарковете. Съжалявам за оффтопика, но просто ми стана смешно колко мъка има по този свят.
There is no replacement for displacement

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Мнение от xerial » 21 Авг 2009, 21:14

Какво изобщо се учудвате - форума е идеален за проява на комплекси и простотия :mhihi:
Изображение Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 21 Авг 2009, 23:00

Кучетата си лаят, 7-та си върви :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Мнение от LizarD » 22 Авг 2009, 0:15

flame написа:Кучетата си лаят, 7-та си върви :mhihi:
Настрани с вратите - powersliding castle :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение
Изображение

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от Mamouk » 23 Авг 2009, 21:13

Верно е поосрана тази тема...
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook