М-КАР продават разкошно купе TEST DRIVE

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 15 Авг 2009, 7:24

icog написа:И е с тъпи ръчни седалки.


Но за сметка на това цената е почти кат М КАР-ската :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 19 Авг 2009, 10:03

((:BuKcu:)) написа:В Камор има много красиво Z4 :angel:


Колежке доколкото разбирам караш 7-серия. Не знам на колко години си (препдолгама под 30), но много, АМА МНОГО ми е интерсно какво те привлича в такъв автомобил.
Не се заяждам, просто не мога да си го обясня...
Преди дни един познат си продаде S8 на едно момиче на 21 години - джитка си само из София с него - нито и трябва за дълъг път, няма шофьор :shock: Не мога да си го обясня това...
Вместо да си купите някакви готини купе(като това в темата) или кабрио - гледам захласваш се по новото Z4 - вие се качвате да карате кораби, за които дори не казвам, че са "мъжки коли" и не са за жени,
а казвам, че са за хора, които имат шофьори.
Има неща в БГ, които не мога да схвана...
НАЙ-ГОЛЯМОТО(НАЙ-СКЪПОТО) е НАЙ-ХУБАВОТО е много глупава логика.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 19 Авг 2009, 10:07

Трябва да се опита от всичко. Като стана на 40 може да карам 1 серия :mhihi:
Не мога да ти отговоря на въпроса. Харесвам всички разновидности на БМВ - купе, кабрио, седан, СУВ.
За града голямата кола е ужасен ужас, но се свиква.
А това с шофьора - трябва да идвам от Лордски произход за да си имам шофьор, а и не обичам да се возя , а да карам, така че даже и да има наличие на шофьор, предпочитам аз да си карам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d / e46, вече не...
Мечтае да кара: BMW 5

Мнение от bafi » 19 Авг 2009, 11:49

((:BuKcu:)) написа:...
А това с шофьора - трябва да идвам от Лордски произход за да си имам шофьор, а и не обичам да се возя , а да карам, така че даже и да има наличие на шофьор, предпочитам аз да си карам.


В тази връзка се сещам преди няколко месеце стоим си с приятели в един ресторант на обяд и виждаме следното:
от съседната маса става да си ходи супер готина мацка. С нея на входа се залепват 2-ма пича, явно охранители. Единия притичва до отсращтия тротоар, където бързо отключва едно Х5 е70, а другия отваря вратата на мацката.
До тук всичко изглежда ОК! Но какво става? Мацката се качва да кара, а 2-мата охранители се качват отзад да се возят!!! :)
Пълен смях от заведението. Та въпроса, който всеки си зададе е: кой е по-големият гъзар?
:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 19 Авг 2009, 11:53

Ми мадамата обича да кара, какво толкова?! :mhihi: Предполагам задните стъкла на Х5цата са били затъмнени?! Кой може да предположи кой или какво се крие там?! Ако някой тръгне да й посяга, отзад излизат двама здравеняци и готово :mhihi:


Айде стига оффтопик, че Г-н Модератора ще ни се кара :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1035
Регистриран на: 8.12.2006
Местоположение: Mladost Мнения: 1111
Кара: колело

Мнение от bace_martu » 19 Авг 2009, 13:03

ако някой има интерес към тази http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details да свирка :idea:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 19 Авг 2009, 13:27

((:BuKcu:)) написа:Трябва да се опита от всичко. Като стана на 40 може да карам 1 серия :mhihi:
Не мога да ти отговоря на въпроса. Харесвам всички разновидности на БМВ - купе, кабрио, седан, СУВ.
За града голямата кола е ужасен ужас, но се свиква.
А това с шофьора - трябва да идвам от Лордски произход за да си имам шофьор, а и не обичам да се возя , а да карам, така че даже и да има наличие на шофьор, предпочитам аз да си карам.


Добре де харесваш всичко, обаче караш 7-ма серия... ЗАЩО? Значи все пак тя ти допада повече от 3-ка купе или X6.
Ето това ми е интересно. И понеже ти не си единичен случай( на младо момиче, което кара само лимузина) ми е много интерсно.
При джиповете е ясно - висока позиия на седене, чувствате се сигурни...

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 19 Авг 2009, 14:19

Ей дайте го на лс...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 19 Авг 2009, 15:18

GaD написа:Ей дайте го на лс...


Защо на лс...
Тука може да се натрупа безценен опит ;)
Няма да е честно да го пазя само за себе си :mhihi:
Защото логиката на девойките за колите е аналогична и за много други неща ;)
Просто този феномен с "лимузините" още не ми е много ясен.
Както написах по-горе с джиповете е ясно.

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 19 Авг 2009, 16:29

The bigger the better...


Или както вика една приателка - голям гъз, голями очи и големи зъби - не са оферта, ама всичко друго да :):):):)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 19 Авг 2009, 18:29

Koliu, за представителни цели! Вярно, че и за лични дела я използвам, но основната й идея е да бъде представителната кола! Надали някой друг ще си вземе 7ма серия, с цел по-различна от тази?!
Аз харесвам и самолетите, ама кой ще ми вземе самолет?! Никой!
Да харесвам всички разновидности на БМВ, за момента се реши тази да бъде колата!
Тепървата все нови модели ще излизат, така че...има време.
Макар че ще ми е много странно ако се кача на 3та серия, където е толкова лека....и сигурно ще литна с нея :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 19 Авг 2009, 19:38

((:BuKcu:)) написа:Аз харесвам и самолетите, ама кой ще ми вземе самолет?! Никой!
:mhihi:


Заеби таа работа, много почнаха да падат напоследък :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 19 Авг 2009, 21:27

Ай оставете ни детето на мира! Всички жени харесват по-големи но не всички могат да си ги позволят!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 19 Авг 2009, 22:26

((:BuKcu:)) написа:Koliu, за представителни цели! Вярно, че и за лични дела я използвам, но основната й идея е да бъде представителната кола! Надали някой друг ще си вземе 7ма серия, с цел по-различна от тази?!


Ходи до БИАД и обърни няколко думи с нЕкоя мутра там да те светне по въпроса ;)

Иначе - аз бих си взел F01 за личен кеф... ако можех да си го позволя... прекалено съм болен, че да правя разлика между представителни цели и лични цели и... други цели... :) Когато един автомобил ти харесва и можеш да си го позволиш, не виждам причина да трябва да имаш оправдание за това...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Мнение от Vasko » 20 Авг 2009, 20:56

Koliu написа:
((:BuKcu:)) написа:В Камор има много красиво Z4 :angel:


Колежке доколкото разбирам караш 7-серия. Не знам на колко години си (препдолгама под 30), но много, АМА МНОГО ми е интерсно какво те привлича в такъв автомобил.
Не се заяждам, просто не мога да си го обясня...
Преди дни един познат си продаде S8 на едно момиче на 21 години - джитка си само из София с него - нито и трябва за дълъг път, няма шофьор :shock: Не мога да си го обясня това...
Вместо да си купите някакви готини купе(като това в темата) или кабрио - гледам захласваш се по новото Z4 - вие се качвате да карате кораби, за които дори не казвам, че са "мъжки коли" и не са за жени,
а казвам, че са за хора, които имат шофьори.
Има неща в БГ, които не мога да схвана...
НАЙ-ГОЛЯМОТО(НАЙ-СКЪПОТО) е НАЙ-ХУБАВОТО е много глупава логика.

Колега, що гледаш в паничката на колежката?
Тя нейната е ясна - всичко е от мама и тате. И ти ако имаш достъп до разни фондове все едно няма да се облажиш и да си уредиш семейството ..Хайде сега да не изпадаме в подробности ...По-готино си е да си купиш количката с пари изкарани със собствен труд и тогава ти гарантирам,че със сигурност много ще се змаислиш дали да хвърлиш 120 бона за един куп ламарина или можеш да си купиш нещо по- нормално за половината пари, а другите да ги инвестираш в други неща ...Абе, нещата в момента в Бг са много сложни особено с тази задълбочаваща се криза и изтъняването на джоба на нормалните работещи хора. Едно е ясно - бедните ще стават все по-бедни и повече като брой, а богатите с все повече по-богати и най-лошото е,че тази класова разлика ще се задълбочава!

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook