Тема за малки проблемчета за които не си заслужава нова тема

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 06 Авг 2009, 15:29

emo_pld написа:Възможно ли е да ми е изгоряло стъпалото на pro Logic 7 ? Нещо ми пращи , но само на ниски честоти. В понеделник ще хода да ми го отстранят гаранционно , но ми се събраха около 1500 км тия 3 дни и полудявам с тва пращане и без свястна музика...


Това само при слушане на радио или и при CD?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 24.01.2008
Местоположение: Пловдив
Кара: '08 730d

Мнение от emo_pld » 06 Авг 2009, 15:57

MaXimal написа:
emo_pld написа:Възможно ли е да ми е изгоряло стъпалото на pro Logic 7 ? Нещо ми пращи , но само на ниски честоти. В понеделник ще хода да ми го отстранят гаранционно , но ми се събраха около 1500 км тия 3 дни и полудявам с тва пращане и без свястна музика...


Това само при слушане на радио или и при CD?

И при 2-те еднакво пращенето. Ходих в М кар и ми казаха , че е изгорял някакъв усилвател и го поръчаха, до 10 дена чакам да дойде и да го сменят.

Ти ходи ли за реголажа ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 07 Авг 2009, 9:28

Това ако все още е тема за малки въпросчета, да взема и аз да попитам :mhihi:

Отдавна се чудя как се спират радиото и климатроника... Не че това е проблем де - като искам MUTE-вам музиката и си настройвам климатроника на подходящата температура... ама не мога да се сетя как да ги изключа напълно! :)

Дакела
Аватар
Мнения: 942
Регистриран на: 15.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 02 525dA & 07 E90 N46B..
Мечтае да кара: F-22 Raptor
Детайли за колата: Стоковица със Стептроник и кожена гарнитура.

Мнение от DAEL » 07 Авг 2009, 10:20

Колеги никой ли не демонтирал задните седалки на Е90?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 07 Авг 2009, 10:30

flame написа:Това ако все още е тема за малки въпросчета, да взема и аз да попитам :mhihi:

Отдавна се чудя как се спират радиото и климатроника... Не че това е проблем де - като искам MUTE-вам музиката и си настройвам климатроника на подходящата температура... ама не мога да се сетя как да ги изключа напълно! :)


Предполагам се бъзикаш нещо ...
Ако не се бъзикаш :shock:
Музиката - натискаш копчето(врътката) от което увеличаваш и нямаляваш силата на звука
Климатроника - натискаш няколко пъти копчето за намаляване на вентиалтора и след най-ниската степен се изключва всичко(и дисплея, на който е изписана темп. и силата на вентил. изгасва)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 07 Авг 2009, 10:35

Koliu написа:Предполагам се бъзикаш нещо ...
Ако не се бъзикаш :shock:
Музиката - натискаш копчето(врътката) от което увеличаваш и нямаляваш силата на звука
Климатроника - натискаш няколко пъти копчето за намаляване на вентиалтора и след най-ниската степен се изключва всичко(и дисплея, на който е изписана темп. и силата на вентил. изгасва)

Не ве, без майтап! :)
За музиката това което казваш е именно MUTE - не изключваш радиото, а само звука ;)
А за климатроника не се бях сетил това, така че благодаря! :D

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 07 Авг 2009, 11:00

DAEL написа:Колеги никой ли не демонтирал задните седалки на Е90?


Не, ама виж ся схемата...

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=52&fg=30

Според мен тряя са на нещо като релси и да има палче, копче, ръчка, която да ги освобождава. Гледам №1, там било REAR, което се превежда като повдигач... май :roll: Би трябвало да е това... А може би преди това тряя се свалят №5, коет е няква кутия май... и №2 /коит изглежда са върху него/, а тва 2 май е некъв дунапрен...FOAM... :roll: :mhihi:

Друг начин не виждам, след като каза , че си напъвал, гледал и прочие...Отивай при Е90-ката и викай неволята :mhihi: Успех и кат ги свалиш, сподели тука, ще е от полза мисля и за други колеги ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 07 Авг 2009, 11:07

Apassionata написа:
DAEL написа:Колеги никой ли не демонтирал задните седалки на Е90?


Не, ама виж ся схемата...

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=52&fg=30

Според мен тряя са на нещо като релси и да има палче, копче, ръчка, която да ги освобождава. Гледам №1, там било REAR, което се превежда като повдигач... май :roll: Би трябвало да е това... А може би преди това тряя се свалят №5, коет е няква кутия май... и №2 /коит изглежда са върху него/, а тва 2 май е некъв дунапрен...FOAM... :roll: :mhihi:

Друг начин не виждам, след като каза , че си напъвал, гледал и прочие...Отивай при Е90-ката и викай неволята :mhihi: Успех и кат ги свалиш, сподели тука, ще е от полза мисля и за други колеги ;)

Хайде, хайде, признай си, че си правила основен ремонт на Е90! :mhihi:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 07 Авг 2009, 11:29

flame написа:Хайде, хайде, признай си, че си правила основен ремонт на Е90! :mhihi:


Да бе, ти не мислиш, че това ми е реален профил -не съм жена, мъж съм, потънал съм в масло и чарколяци - работя в автоморга и по цял ден разглабям Е90-ки :mhihi:
Изображение

Дакела
Аватар
Мнения: 942
Регистриран на: 15.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 02 525dA & 07 E90 N46B..
Мечтае да кара: F-22 Raptor
Детайли за колата: Стоковица със Стептроник и кожена гарнитура.

Мнение от DAEL » 07 Авг 2009, 11:45

Благодаря на колежката Апасионата за помоща която ми оказа! :bowdown:
Оказа се, че се държи на две щипки, които се намират в предният край на самата седалка и с по-здраво напъване се откачиха.
Само искам да вметна, че трябва да се внимава при изтеглянето на коланите през прорезите на седалката, защото при по-рязко дърпане има опастност да се активират пиропатроните на коланите!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 07 Авг 2009, 11:50

DAEL написа:Благодаря на колежката Апасионата за помоща която ми оказа! :bowdown:
Оказа се, че се държи на две щипки, които се намират в предният край на самата седалка и с по-здраво напъване се откачиха.
Само искам да вметна, че трябва да се внимава при изтеглянето на коланите през прорезите на седалката, защото при по-рязко дърпане има опастност да се активират пиропатроните на коланите!

Ае ся за благодарност да й носиш 2 каси бира в моргата :mhihi:

Дакела
Аватар
Мнения: 942
Регистриран на: 15.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 02 525dA & 07 E90 N46B..
Мечтае да кара: F-22 Raptor
Детайли за колата: Стоковица със Стептроник и кожена гарнитура.

Мнение от DAEL » 07 Авг 2009, 12:00

flame написа:
DAEL написа:Благодаря на колежката Апасионата за помоща която ми оказа! :bowdown:
Оказа се, че се държи на две щипки, които се намират в предният край на самата седалка и с по-здраво напъване се откачиха.
Само искам да вметна, че трябва да се внимава при изтеглянето на коланите през прорезите на седалката, защото при по-рязко дърпане има опастност да се активират пиропатроните на коланите!

Ае ся за благодарност да й носиш 2 каси бира в моргата :mhihi:

А ти стига си се заяждал и спамил!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 29 Авг 2009, 23:11

Как се регулират ксеноните?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 4.06.2009
Местоположение: Велико Търново
Кара: '05 BMW X5 3.0d

Мнение от nuke » 29 Авг 2009, 23:38

Една странност с климатика - като го пусна на auto почва да духа студено от горните духалки но в краката на шофьорксата седалка духа топло. Ако я махна от ауто и дам да духа в краката или към гърдите спира да духа топло в краката - някоя клапа ли ще да е откачила?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 30 Авг 2009, 8:25

MaXimal написа:Как се регулират ксеноните?

Май автоматично.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook