Сбирка на пловдивската агитка за сирачетата (19.07.2009)

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 1.01.2003
Местоположение: Асеновград,Пловдив

Мнение от kompi » 16 Юли 2009, 13:26

Здравейте колеги, днес бях до дом за деца лишени от родителска грижа "Княгиня Мария Луиза", говорих с директорката г-жа Дарина Кукева (GSM 0888 519 077) и и споменах за инициативата! Каза , че извеждането на деца от дома е трудно (трябва разрешение от кмета мисля) и се изключва като вариант. Споменах за обяд вклучващ пакети с обедно меню от Мък Доналдс и каза че няма проблеми. Но! Трябва някой да и звънне утре, за да и каже със сигурност дали ще се организира мироприятието, понеже трябва тя да откаже обяда за Неделя!
Броя на децата е 63! Ако решите толкова трябва да са менютата!

Отидох и до дома в Асеновград -дом за отглеждане и възпитание на деца лишени от родителска грижа "Таню Войвода". Директорката е в отпуск, а заместничката е нямаше. Говорих със счетоводителката на дома г-жа Иванка Вълкова (0889 400 796). Там децата са 44! Попитах за някакъв вид дарение и тя каза, че приемат всичко (мисля че някой бе писал в темата за дрехи или ползван компютър- каза че тъкмо имали нужда)
:mhihi: .Спомена също, че ще издадат свидетелство за дарение, но в понеделник. Ако решите да посетите Асеновград, ще е добре да и звъннете за да Ви обясни. Дома се намира по пътя за Бачково, след като минете кръговото движение и продължите направо за Бачково след 150-200м. в дясно на самия път.

Аз няма да мога да присъствам, понеже няма да съм тук, но каквото и да решите е добре да се свърже някой от вас със съответните хора , които посочих и да се доуговорите!

Поздрави, Красимир Кумчев!
Сучииии!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 16 Юли 2009, 15:23

Благодаря ти много за инфото, колега! Много полезно наистина!

Така като гледам си мисля, че Асеновград ще е по-добрият вариант. В Пловдив изглежда са по-задоволени децата, а и ръководителите правят проблеми с извеждането извън дома. За Асеновград пък си мисля, че децата там може да нямат даже и 1 компютър. И дори да не ни дадат да ги закараме до МакДоналдс и ние им закараме детско МакМеню смятам, че мнооого ще се зарадват :D

Ама хайде като се видим в Неделя на живо ще го бистрим ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 16 Юли 2009, 15:34

Хайде ново включване :) Току-що успях да говоря с г-жа Вълкова от асеновградския дом и получих още малко ценна информация:
- От 44 деца половината били 1-3 клас, а останалите по-големи (чак до 13 клас)
- Директорката ще е на работа след 27 юли
- Децата ще ходят на лагер и съответно няма да ги има до края на юли
- За извеждане на децата от дома с автобус май се искало разрешението от кмета КОЕТО НЕ БИЛО ПРОБЛЕМ, а ако е с коли май изобщо не се искало разрешение
- Нямало никакъв проблем да ги закараме с нашите коли до МакДоналдс, щели да бъдат придружени от възпитатели
- И естествено всяко дарение и всяка емоция са добре дошли :D

След тази информация аз лично поне съм за Асеновград ;) Като гледам графика ще трябва да го направим някой от августовските уикенди (8/9, 15/16, 22/23 или 29/30). И дано успеем да съберем поне 12 коли, за да повозим децата до Пловдив :D Ще се радвам да коментираме различните идеи в Неделя ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Мнение от g.petrow » 16 Юли 2009, 15:51

Асеновград +1

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 19 Юли 2009, 19:21

Аре, вадете извинителните бележки!!!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 19 Юли 2009, 21:00

:uups:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Мнение от g.petrow » 20 Юли 2009, 10:22

Слабо присъствие, мнооого слабо - нищо странно, лято е, басейни, плажове, морета ... :) С flame обсъдихме някои неща, различни идеи, варианти, но нека той ги представи като му остане време.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 20 Юли 2009, 10:31

Мда, основното предложение, което бе прието единодушно бе - които не дойдоха вчера, следващият път да дойдат с по 1 каса бира на мястото на резервната гума. :mhihi: Които фабрично нямат място за резервна гума - по 2 каси бира :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 20 Юли 2009, 14:46

g.petrow написа:Слабо присъствие, мнооого слабо - нищо странно, лято е, басейни, плажове, морета ... :) С flame обсъдихме някои неща, различни идеи, варианти, но нека той ги представи като му остане време.



Де да беше плажове и морета...



Както и да е - явно ще трябва да се реванширам ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Мнение от g.petrow » 20 Юли 2009, 15:32

flame написа:Мда, основното предложение, което бе прието единодушно бе - които не дойдоха вчера, следващият път да дойдат с по 1 каса бира на мястото на резервната гума. :mhihi: Които фабрично нямат място за резервна гума - по 2 каси бира :mhihi: :mhihi:


:bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 20 Юли 2009, 16:08

глупости говорите, пловдивската група е най-силната.... на приказки :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 20 Юли 2009, 17:36

Начи измислихме ей тия работи:

- Август е отпускарски месец и все някой ще е на море или по жени или и двете :mhihi:

- Затова по-арно би било да го направим края на август или началото на септември. Мислихме да пуснем анкета с датите през целия август, но решихме, че е по-добре да избираме само между 2 уикенда - 29/30 август и 5/6 септември. Според вас да пускаме ли допитване за повече дати или само да тия двете?

- Най-удачен час - в 11 да се съберем в Пловдив и да тръгнем, 11.30 да вземем децата и 12ч. точно за обяд в МакДоналдс. Някой да мисли, че 11 часа е прекалено рано или прекалено късно?

- Трябва да направим предварителна резервация в МакДоналдс, щото ако идем и поръчаме 44 детски менюта на куп служителите ще намразят децата завинаги :mhihi: Трябва да отцепим и паркинга, щото ще е кофти да търсим къде да паркираме по дърветата като пристигнем с децата.

- Дори да не съберем поне 12 коли, може да извозим хлапетата на 2 курса (ако сме 6 коли примерно)

- Всеки събира и носи каквито дрехи има - включително и на приятелката (жена) си. Който няма приятелка - да си намери до края на август! :mhihi:

- И сега най-култовата идея... вие още не сте почерпили бира и затова не трябва да ви я казвам... ама айде нали съм мека душа... :mhihi: Децата биха се разцепили от кеф ако направим колона и ги закараме на първия учебен ден :D Това си мисля би била една незабравима емоция, а и ще им вдигне самочувствието - нещо, което тези деца имат най-много нужда ;) Но за да стане това първо според мен трябва да мине първото мероприятие (codename McDonalds :mhihi: ) - да ги видим къде учат, кое как и т.н.

Хайде сега да пусна в синтезиран вид въпросите, на които ще ви моля да отговорите с да или не:
1. Съгалсни ли сте да избираме само между 2 уикенда - 29/30 август и 5/6 септември ("не" означава да се пуснат повече дати за гласуване)?
2. Струва ли ви се 11ч. сутринта достатъчно удачен час да се съберем и тръгнем за Асеновград ("не" означава да пуснем анкета за най-удачен час)?
3. Имате ли нещо против ако не се съберем достатъчно коли да извозим децата на 2 курса?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 20 Юли 2009, 18:53

flame написа:1. Съгалсни ли сте да избираме само между 2 уикенда - 29/30 август и 5/6 септември ("не" означава да се пуснат повече дати за гласуване)?
2. Струва ли ви се 11ч. сутринта достатъчно удачен час да се съберем и тръгнем за Асеновград ("не" означава да пуснем анкета за най-удачен час)?
3. Имате ли нещо против ако не се съберем достатъчно коли да извозим децата на 2 курса?


1. Да
2. Да, защотото докато се съберем всички и докато идем, ще стане бая късно :)
3. Да, но аз ще кажа на жената да си вземе нейната Х3-ка(събират се повече деса вътре) :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 20 Юли 2009, 19:46

29,30 е събора, мисля :confused: ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 22 Юли 2009, 12:24

((:BuKcu:)) написа:29,30 е събора, мисля :confused: ;)

Брееей, пък си умна и информирана :D Трябва и аз да взема да го проверя това лично - може би да започна от хедъра на форума... :mhihi:

Оф, ми кво да кажа - дайте предложения тогава за други дати (освен 5/6 септември)...

ПС Веско забелязвам е преизпълнил "плана" - не само си е намерил половинка, ами и с Х3 :D

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook