Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от flame » 18 Май 2009, 16:47

Досега няколко пъти съм добавял и трил телефона от менюто на колата и всеки път си синхронизира адрес бука на телефона на 100% (т.е. всички телефонни номера, които са ми в GSM-а, се копират в менюто на колата).

Днес pair-нах наново телефона, но от 200 номера в телефона ми копира само 20 в колата. Няколко пъти пробвах процедурата - всеки път 1:1. Та сега се чудя къде е проблема... :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 18 Май 2009, 17:50

Пробвай наново :D

Ако не стане маркираи всички контакти и ги прати по блутут-а. При някой Сони Ериксони(например) така се решава проблемът.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 21 Май 2009, 12:58

Тенкю уе ве мен! :bowdown:
Пък как само позна, че съм с Ериксон и как става врътката... :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 21 Май 2009, 13:04

flame написа:Тенкю уе ве мен! :bowdown:
Пък как само позна, че съм с Ериксон и как става врътката... :D


К`во да ти кажа, от 3 години нон стоп сектантство и замалко да заработя в БМВ... :uups:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 15.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F36 435xd '18 / E84 2.5xd '12

...

Мнение от surr3a1 » 21 Май 2009, 13:44

Здравейте,

Аз го имам същия проблем обаче съм с NOKIA, преди бях с SAMSUNG, Sony Ericsson, и нямах проблеми. Сега колата въобще не вижда нито един контакт от телефона. Някакви идей? И не може да се пращат контактите към колата. Пробвах вече.
.:BE LIKE NO OTHER:.

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: ...

Мнение от absix » 21 Май 2009, 16:55

surr3a1 написа:Здравейте,

Аз го имам същия проблем обаче съм с NOKIA, преди бях с SAMSUNG, Sony Ericsson, и нямах проблеми. Сега колата въобще не вижда нито един контакт от телефона. Някакви идей? И не може да се пращат контактите към колата. Пробвах вече.


Търси, има писано за нокия, без даже да знам с каква си...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 120d
Мечтае да кара: Хилядолетния Сокол

Re: ...

Мнение от georgekodinov » 21 Май 2009, 18:06

surr3a1 написа:Здравейте,

Аз го имам същия проблем обаче съм с NOKIA, преди бях с SAMSUNG, Sony Ericsson, и нямах проблеми. Сега колата въобще не вижда нито един контакт от телефона. Някакви идей? И не може да се пращат контактите към колата. Пробвах вече.


Да не би да са ти на български контактите ? аз моите трябваше да ги препиша на латиница.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Мнение от lusienk » 15 Юни 2009, 16:40

При мен проблема е , че излизат номерата от А до F и натам свършва .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от flame » 01 Окт 2009, 16:26

Да взема да си продължа темата... :mhihi:

Взех, че си купих Нокиа със Симбиан и пак същия проблем със синхронизацията на addressbook-а... Пробвам "send via bluetooth", тръгва да копира контактите от телефона в колата и след няколко секунди дава "failiure" или нещо от сорта. За тия няколко секунди копира доста контакти, но се чудя защо не иска всичките... :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от Koliu » 01 Окт 2009, 16:36

Малко офф-топик, ама да се похваля - свързах си чупената НОКИА (май, че 32 00) за секудни и ми копира и контактите без да съм правил каквото и да било.
Идеята ми е, че новите тел. изпреварват в развитието си(или поне в излизането на пазара) автомобилостроенето и с по-стари тел няма проблем, а с по-новите има...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от flame » 01 Окт 2009, 16:37

Koliu написа:Малко офф-топик, ама да се похваля - свързах си чупената НОКИА (май, че 32 00) за секудни и ми копира и контактите без да съм правил каквото и да било.
Идеята ми е, че новите тел. изпреварват в развитието си(или поне в излизането на пазара) автомобилостроенето и с по-стари тел няма проблем, а с по-новите има...

И аз малко офф-топик - ми да вземеш да почерпиш по случая :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Окт 2009, 16:46

Iphone-а, който все не пасва никъде...без проблеми ми копираше всички номера в колата...с говореното също нямах проблем. Никога не ми се е налагало да повтарям тая процедура заради някой fault :kuku:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от flame » 01 Окт 2009, 16:52

((:BuKcu:)) написа:Iphone-а, който все не пасва никъде...без проблеми ми копираше всички номера в колата...с говореното също нямах проблем. Никога не ми се е налагало да повтарям тая процедура заради някой fault :kuku:

Ти ся кво - използваш, че си надалече и ми се подиграваш, щото не мога да те набия? :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от MaXimal » 01 Окт 2009, 17:19

((:BuKcu:)) написа:Iphone-а, който все не пасва никъде...без проблеми ми копираше всички номера в колата...с говореното също нямах проблем. Никога не ми се е налагало да повтарям тая процедура заради някой fault :kuku:



То iPhone и БМВ си имат договор за взаимна поддръжка - бивало да не се свързва :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Недобра синхронизация на address book-a през bluetooth

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Окт 2009, 17:47

flame написа:
((:BuKcu:)) написа:Iphone-а, който все не пасва никъде...без проблеми ми копираше всички номера в колата...с говореното също нямах проблем. Никога не ми се е налагало да повтарям тая процедура заради някой fault :kuku:

Ти ся кво - използваш, че си надалече и ми се подиграваш, щото не мога да те набия? :lol:

Ъхъ :mhihi: Дай аз ще ти pair-на телефона :mhihi: :mhihi:

Сериозно не знам защо на някои така ви се получава, но аз нито с Нокията,нито с Айфона съм имала такъв проблем :shock:

Следваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook