Рекламация на кола

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 03 Авг 2009, 22:32

99ufo99 написа:
Koliu написа:Така и така темата е осрана -
Гледам, че много хвалите Инфинити. От 2 год. много близък мой човек (карал съм го доста) Infiniti FX 45 - 2005 - уникален звук на V8, обаче тропа като за световно, гори 25+ и качеството на интериора определено не е ПРЕМИУМ. X5 е класа отгоре според мен.
А пича, който обяснява нещо за АУДИ 80 в тази тема - просто нямам думи...



Ми колега и аз нямам думи, но факта си е факт, 20 годишна кола си кара с оригиналното окачване,салона му е като нов, няма протрито, не скърца, и нито е премиум нито е струвала колкото сега струват новите коли.

Наистина темата се позацапа, но извода който трябва да си направи всеки е, дали това което ни обещават и плащаме, е наистина това което получаваме накрая ???

Ако набучиш толкова пари като много от колегите с ВъзможностИ, и после береш техните ядове, друга песен ще запееш и ще намериш мноооого думи ! ;)


Факт неоспорим е че сегашните премиуми са долнопробна ширпотреба, старите са по-качествени
Лично аз съм бесен че кола за 67400 Евро без ДДС ми създава само ядове а дърта Х3-ка за 20000 Евро без ДДС - никакви.
А съм си купил нова кола защото очаквах обратното
И затова го чувствам като подигравка с парите ми
Лошото е че човек няма вече какво да си купи

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 04 Авг 2009, 17:48

X5 E70 написа:
99ufo99 написа:
Koliu написа:Така и така темата е осрана -
Гледам, че много хвалите Инфинити. От 2 год. много близък мой човек (карал съм го доста) Infiniti FX 45 - 2005 - уникален звук на V8, обаче тропа като за световно, гори 25+ и качеството на интериора определено не е ПРЕМИУМ. X5 е класа отгоре според мен.
А пича, който обяснява нещо за АУДИ 80 в тази тема - просто нямам думи...



Ми колега и аз нямам думи, но факта си е факт, 20 годишна кола си кара с оригиналното окачване,салона му е като нов, няма протрито, не скърца, и нито е премиум нито е струвала колкото сега струват новите коли.

Наистина темата се позацапа, но извода който трябва да си направи всеки е, дали това което ни обещават и плащаме, е наистина това което получаваме накрая ???

Ако набучиш толкова пари като много от колегите с ВъзможностИ, и после береш техните ядове, друга песен ще запееш и ще намериш мноооого думи ! ;)


Факт неоспорим е че сегашните премиуми са долнопробна ширпотреба, старите са по-качествени
Лично аз съм бесен че кола за 67400 Евро без ДДС ми създава само ядове а дърта Х3-ка за 20000 Евро без ДДС - никакви.
А съм си купил нова кола защото очаквах обратното
И затова го чувствам като подигравка с парите ми
Лошото е че човек няма вече какво да си купи



Вземи си едно колело, поне като се разскърца сам ще можеш да си го оправяш.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 04 Авг 2009, 18:08

MaXimal написа:
X5 E70 написа:
99ufo99 написа:
Koliu написа:Така и така темата е осрана -
Гледам, че много хвалите Инфинити. От 2 год. много близък мой човек (карал съм го доста) Infiniti FX 45 - 2005 - уникален звук на V8, обаче тропа като за световно, гори 25+ и качеството на интериора определено не е ПРЕМИУМ. X5 е класа отгоре според мен.
А пича, който обяснява нещо за АУДИ 80 в тази тема - просто нямам думи...



Ми колега и аз нямам думи, но факта си е факт, 20 годишна кола си кара с оригиналното окачване,салона му е като нов, няма протрито, не скърца, и нито е премиум нито е струвала колкото сега струват новите коли.

Наистина темата се позацапа, но извода който трябва да си направи всеки е, дали това което ни обещават и плащаме, е наистина това което получаваме накрая ???

Ако набучиш толкова пари като много от колегите с ВъзможностИ, и после береш техните ядове, друга песен ще запееш и ще намериш мноооого думи ! ;)


Факт неоспорим е че сегашните премиуми са долнопробна ширпотреба, старите са по-качествени
Лично аз съм бесен че кола за 67400 Евро без ДДС ми създава само ядове а дърта Х3-ка за 20000 Евро без ДДС - никакви.
А съм си купил нова кола защото очаквах обратното
И затова го чувствам като подигравка с парите ми
Лошото е че човек няма вече какво да си купи



Вземи си едно колело, поне като се разскърца сам ще можеш да си го оправяш.


Koгато няма какво смислено да кажеш е по-добре да замълчиш
Това че за тебе е достатъчно да спреш с Х5 пред Син сити за да те видят всички и това е основното за теб означава че са ти мноооого ниски критериите.
Монтьорите на камор са лаконични и имат по-достоверна информация от твоята - ебахти боклуците, а именно те са хората които се сблъскват с проблемите по кочините. Предпочитам тяхното мнение защото е по-достоверно

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 04 Авг 2009, 18:28

X5 E70 написа:
MaXimal написа:
X5 E70 написа:
99ufo99 написа:
Koliu написа:Така и така темата е осрана -
Гледам, че много хвалите Инфинити. От 2 год. много близък мой човек (карал съм го доста) Infiniti FX 45 - 2005 - уникален звук на V8, обаче тропа като за световно, гори 25+ и качеството на интериора определено не е ПРЕМИУМ. X5 е класа отгоре според мен.
А пича, който обяснява нещо за АУДИ 80 в тази тема - просто нямам думи...



Ми колега и аз нямам думи, но факта си е факт, 20 годишна кола си кара с оригиналното окачване,салона му е като нов, няма протрито, не скърца, и нито е премиум нито е струвала колкото сега струват новите коли.

Наистина темата се позацапа, но извода който трябва да си направи всеки е, дали това което ни обещават и плащаме, е наистина това което получаваме накрая ???

Ако набучиш толкова пари като много от колегите с ВъзможностИ, и после береш техните ядове, друга песен ще запееш и ще намериш мноооого думи ! ;)


Факт неоспорим е че сегашните премиуми са долнопробна ширпотреба, старите са по-качествени
Лично аз съм бесен че кола за 67400 Евро без ДДС ми създава само ядове а дърта Х3-ка за 20000 Евро без ДДС - никакви.
А съм си купил нова кола защото очаквах обратното
И затова го чувствам като подигравка с парите ми
Лошото е че човек няма вече какво да си купи



Вземи си едно колело, поне като се разскърца сам ще можеш да си го оправяш.


Koгато няма какво смислено да кажеш е по-добре да замълчиш
Това че за тебе е достатъчно да спреш с Х5 пред Син сити за да те видят всички и това е основното за теб означава че са ти мноооого ниски критериите.
Монтьорите на камор са лаконични и имат по-достоверна информация от твоята - ебахти боклуците, а именно те са хората които се сблъскват с проблемите по кочините. Предпочитам тяхното мнение защото е по-достоверно


В интерес на истината никога не съм паркирал пред Син Сити, а и колата не се ползва затова. Взета е за представителни цели. Така, че същото важи и за теб "Koгато няма какво смислено да кажеш е по-добре да замълчиш".


Та ставаше думи за проблемите по колите... от предишните ми постове искам да кажа, че това като си имал проблем с една кола не означава, че всичките произведени броики го имат.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Мнение от BMW_RIDER » 04 Авг 2009, 18:57

Хах чак сега позачетох темата и с риск вече да ви е писнало с историйте за мойте коли но не се сдържам да ви разкажа подледните новини за които ме подсети момичето на което и гасне Х3ката в движение защото и мойта го правеше, и то не да я мъчиш на 5та с 20 или да я караш на 1000оборота а съвсем нормално каране както си на 4та с 60км около 2к оборота и колта просто гасне в движение :shock: какъв късмет ,че не ми се е случвало като изпреварвам. И разбирасе от дилъра също побързаха да изкарат майка ми виновна ,че неможела да кара и т.н. щото колата попринцип се води нейна обаче после като разбраха ,че и аз карам казаха ,че аз съм виновен за всичко щото съм бил карал бързо и те едва ли не имали камера в колата и знаят как карам. Не след дълго обаче турбото даде фира и колата почна да върви като каруца по нанагорно 40-50 вдига със зор. Междувременно забелязах .че маслото е станало почти на грес. Понеже съм си сменял сам маслото на Атв-то сумати пъти и доста хора около мене се занимават с коли знам ,че това е знак за скапано масло и вобще не е характерно за пълна-синтетика масла за 52лв литъра каквито ми слагат в БМВ.Отидохме в сервиза и те наште викат ,че това било знак ,че колата била работела добре, но трябвало цялото турбо да се смени и цената беше нещо около 4000лв. Бащата даде капаро 1600 щото часта щяла да дойде еди кога си, а в същото време майка ми започна вълна от обаждания и имейли до БМВ в Германия и тука. След сумати разправий казаха ,че ще покрият турбото. Отиваме в Камора и наще казват ,че тръбата която отива към турбото е била запушена от гъстото масло(което е знак ,че колата работи добре :help: ) и там бил проблема. Бащата ги пита за 1600лв капаро и получава отговора, че вече ги били дали :shock: . А понеже и климатика се счупи в следствие на не добре затегната демпферна шайба която те вече веднъж сменяха като пак се беше счупил и която има 2 год гаранция и за тях треснаха една хуабва сума ремонт. В крайна сметка уж щели да поемата ремонта на турбото за което липсват 1600лв но смяна на маслото и ремонта на климатика ние да си го оправяме. Имейлите и разправията продължават без кола сме вече почти месец.

В същото време Х5цата и направиха пълна смяна на маслото понеже се оплаквахме ,че харчи много масло и нафта и според тях това било ненормално. Разхода на нафта се по нормализира обаче разхода на масло си остава и като им казахме ,че продължава тоя път викат ,че било нормално

Аз сега се чуда колите ли са виновни или тия тупани от дилърите, но в всеки случай преди години имахме една Витарка V6 бях на 15-16 още вобще неможеш да карам и да пазя ебати 2рите съм и връщал по пътя за Алеко, за 100 000 км сменихме един ремък за 60 лв. Х3то ми е на 44 000км Х5 на 26 000. Еб*м ти премиум марките. Както вика един приятел, която е имал секви Бмв-та включително всички м-ки(3,5,6) взимаш ли си БМВ си вземи М

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Мнение от xerial » 04 Авг 2009, 19:21

С последният пост на колегата и неговите преждия пак става ясно , че чисто нова кола от БГ и от БГ дилъри - НЕ!!! По едно време се носеше легенда че колите за БГ са по "различни" може и вярно да се окаже....

Само от Гер на 70-80К квото е имало да се троши да се троши...

Общо взето тъжна история с тия проблеми и още по тъжно дилърите кви са цигани!!
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 04 Авг 2009, 22:24

И пак стигаме до извода, че друго БМВ освен Е30 няма :D







Ирония
Изображение

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от Mamouk » 04 Авг 2009, 22:41

Освен, че ми смениха подгрева на едната седалка гаранционно, щото си изключваше когато иска, мойта няма никакви проблеми за сега. Дано и за напред да е така :)
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 05 Авг 2009, 0:52

MaXimal написа:И пак стигаме до извода, че друго БМВ освен Е30 няма :D
Ирония


ТЦ, Е32 735, да видиш как се комбинира здравина и дуракоустойчивост в едно.
1. Мотора няма чупене
2. окачването дори да е тръгнало не скърца и не тропа като някой други коли
3. има толкова малко електроника че няма какво да и се счупи
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 05 Авг 2009, 10:02

_65536_kb_sec_ написа:
MaXimal написа:И пак стигаме до извода, че друго БМВ освен Е30 няма :D
Ирония


ТЦ, Е32 735, да видиш как се комбинира здравина и дуракоустойчивост в едно.
1. Мотора няма чупене
2. окачването дори да е тръгнало не скърца и не тропа като някой други коли
3. има толкова малко електроника че няма какво да и се счупи
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Пък на Фред Флинстоун колата ако знаете колко е здрава не е истина! Не само няма електроника, ами и мотор няма! Ей на тва му викам аз кола! Бал съм им и модерните технологии! :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 05 Авг 2009, 10:03

Ха ха ха, а дали да не се върнеме в ерата на Флинстоун?! :mhihi:

Ние шега си правиме, ама ако закарш чисто нов автомобил на ремонт и германеца като разбера ще има :shock: :kuku: И на тях не им е лесно! :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 6.08.2009

Мнение от stiven100 » 07 Авг 2009, 15:01

Колата е като Жената колкото повече я караш толкова по добре върви!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 07 Авг 2009, 15:16

stiven100 написа:Колата е като Жената колкото повече я караш толкова по добре върви!!

Много е важно обаче как я караш :D Иначе може да откаже да върви ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от djordje » 09 Авг 2009, 18:39

на задна :P :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 15.12.2008
Местоположение: в работата, в интернет и в колата...
Пол: Мъж
Кара: E90 318i 143PS
Мечтае да кара: 516xd ако го изобретят

Мнение от kubica » 10 Авг 2009, 19:55

и пак по темата: к'во стана с таз кола накрая, оправиха ли я или още скърца..?.. :shock: :?: :roll:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook