Рекламация на кола

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 01 Авг 2009, 19:46

((:BuKcu:)) написа:Айде, Инфините в техния форум, кво ще кажете, м??????????????????

И хора, които са некомпетентни относно новите модели на БМВ да не се обаждат?! Чух от тоя и ония....ти качил ли си се да видиш???

Ако някой модератор гледа темата, да разчисти последната 1 страници изписана с глупости.


99ufo99, мога да ти кажа, че е39 не е няква евтина пластмаса, както и е60.
България какво общо има в цялата работа, на който не му харесва...има Германия, Италия, Холандия.


Не се нерви толкоз.. точно това твърдя и аз, че е39 ( каквото карам ) е по-добре като направия, като качество на материалите, от колкото е60 . Уж по-ново.. но с тия икономии и лакомия за максимална печалба, тотално ще скапят реномето на марката !
Като плащаме скъпо нови коли, то поне качеството да отговаря на крайната цифра.... това ми е основната мисъл.

Аз за Инфинити пари нямам, за ново BMW по-мога се напъна, но като чета кви работи стават.. какво следва да направя ?!? .. си карам 7 годишната кола..от която съм безкрайно доволен.. и си свиркам !

Намерението ми е догодина да си взема и X1, ама с къв акъл, ми кажи ?!? после и аз да страдам от " качествен " сервиз ?!?! ми нема стане :)
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Авг 2009, 21:02

Еми пич, твое си е решението каква кола да си вземеш. Пускаш си отделна тема и питаш дали тва БМВ или онова?!
Какво сте тръгнали да осирате темата Инфини или не знам си какво....Е, има по-горе други подфорума...някъде там им е мястото.

А и Максимал е прав относно това, че ако при един екземпляр има някаква повреда...то не значи, че всички са такива...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 21:09

((:BuKcu:)) написа:Еми пич, твое си е решението каква кола да си вземеш. Пускаш си отделна тема и питаш дали тва БМВ или онова?!
Какво сте тръгнали да осирате темата Инфини или не знам си какво....Е, има по-горе други подфорума...някъде там им е мястото.

А и Максимал е прав относно това, че ако при един екземпляр има някаква повреда...то не значи, че всички са такива...


Избива те на фанатизъм скъпа, след малко и джихад ше ни обявиш :D
Тук сме разумни хора, фанатизма ни е напуснал преди 20 години, вече разсъждаваме трезво, знаем цената на парите и откъде идват.
Максимал не е прав щото е всеобщо мнение че Е70, Е71 и Ф01 се оказват боклуци. Днеска цял ден карах Е71 5.0i. На 4000 км вече прискърцва, на 30 000 ще почне да се разпада кат моята
Как ще обясниш тропането на новата ти 7-ма серия още с излизането от магазина?
Смяташ ли че само твоята лопа?
Или викаш за 200 000 лв тропането си е допълнително оборудване само дет не се знае към кой пакет е

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Авг 2009, 21:20

Не казвам, че е нормално. Но четох и в 7поуст и никой не се оплаква от такъв проблем?! Следващия път като отида в Камор ще питам дали тяхната тест 7 тропа :mhihi: Даже тука във форума един колега с Ф01 също каза, че няма проблем с колата :shock: Значи???!!!
При мен проблемът се реши, което е по-важното.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 21:27

((:BuKcu:)) написа:Не казвам, че е нормално. Но четох и в 7поуст и никой не се оплаква от такъв проблем?! Следващия път като отида в Камор ще питам дали тяхната тест 7 тропа :mhihi: Даже тука във форума един колега с Ф01 също каза, че няма проблем с колата :shock: Значи???!!!
При мен проблемът се реши, което е по-важното.


Всички с Адаптив драйв тропат. Това че не всеки обръща внимание не значи че няма проблем с клапаните след като в БМВ са сменили дизайна на щангата. Ами пълнещите се с вода стопове на Х5?
Разликата е че ти се радваш че проблема ти се е решил а аз очаква кола за тия пари в тоя клас да не създава изобщо проблеми ПОНЕ по време на гаранцията и поне година след това. Нали именно за това сме налели пари в нови коли
А се оказа че Х3-ката дет подарих на жена ми за рождения й ден за 20 000 евро, на 3 години, на 130 000 км НЕ МИ СЪЗДАВА НИКАКВИ ЯДОВЕ. А новата 10 дена от месец я карам, 10 дена се разправям с камор и бмв груп българия и 10 дена е в сервиза.
Ебем ти тва качество, прости ми грубия език щото си дама ма съм бесен
Нормално е след кат съм недоволен да потърся къде да си дам парите поне за по-малко проблеми

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 01 Авг 2009, 21:30

Мдаа.. кога си изкарал паричките с труд.. малко те смъдва после.. като почнат да ти се обясняват.. и то за кола в гаранция. Некой хора небиха си сдържали нервите.. и с право, верно има и непукисти, през фара му е че лъскавата каручка скърца.. ма то тея са НЕфенове, кат назе :)

Каквото и да си говорим те това е, качеството трябва да отговаря на цената !

Ела да те кача на едно Ауди 80 ( тука да не ме навикаш пак, че сам за друг форум ) .. 89-то лето... ако му намериш нещо да скърца..дарявам ти го :)

Просто от чист фанатизъм не трябва да се примиряваме и да минава все от нас.. всеки си ходи с парите.. на никой-нищо не му даряват.
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Авг 2009, 21:41

Ми именно. Никой не очаква кола от най-високият клас на марката да създава какъвто и да е проблем. Но нито ти, нито аз сме го знаели това, нали??

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 21:44

((:BuKcu:)) написа:Ми именно. Никой не очаква кола от най-високият клас на марката да създава какъвто и да е проблем. Но нито ти, нито аз сме го знаели това, нали??


Именно, и никой не ни го е казал. Дали сме си парите за старата слава и като сме разочаровани е нормално да накажем дилъра с претенции докат получим това на което БМВ е символ - качество. Именно за това сме платили 2-3 пъти повече пари.
Щото качеството ти го обещават на всяка страница от каталога на Х5 и 7-ма серия, зачети се и ще видиш ма си остава само на страниците
Затва бой по кратуната на дилъра докат е в гаранция щот кат свърши гаранцията дилъра те чака с теслата за всичко онова за което не си го гонил по време на гаранцията

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 01 Авг 2009, 21:55

Абе тез закони за защита на потребитела за какво служат изобщо ?!?!

Значи.. набутват ти некав ментак сушоар.. или касетофон.. или компютър.. и т.н.. и ти като Клиент .. по тоя закон можеш да го върнеш и то в некав умопомрачителен срок от 2 години !!! , ако се окаже ,че не е точно това което си искал да си купиш.. и търговеца требва да ти върне кинтата...
А тука.. когато става въпрос не за некви 20,50,100,1000 лв... ами за стотици хиляди левове.. никой ники права нема ?!?! е тва кво е ?
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 21:57

99ufo99 написа:Абе тез закони за защита на потребитела за какво служат изобщо ?!?!

Значи.. набутват ти некав ментак сушоар.. или касетофон.. или компютър.. и т.н.. и ти като Клиент .. по тоя закон можеш да го върнеш и то в некав умопомрачителен срок от 2 години !!! , ако се окаже ,че не е точно това което си искал да си купиш.. и търговеца требва да ти върне кинтата...
А тука.. когато става въпрос не за некви 20,50,100,1000 лв... ами за стотици хиляди левове.. никой ники права нема ?!?! е тва кво е ?


Ако си частно лице върши перфектна работа тоя закон дори за кола за 200 000 лв в комбинация с адвокат

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 01 Авг 2009, 22:44

На сега, като си гъзар и смучеш ДДС ша тропа! :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 02 Авг 2009, 8:47

Да това е голям абсурд...та нали и юридическо лице да си пак си потребител на дадена стока. Не мога да ги разбера тези недомислени глупости...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 02 Авг 2009, 18:21

pironkov написа:Да това е голям абсурд...та нали и юридическо лице да си пак си потребител на дадена стока. Не мога да ги разбера тези недомислени глупости...


Начи имаш добър адвокат щом си точил ДДС :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 03 Авг 2009, 10:25

Така и така темата е осрана -
Гледам, че много хвалите Инфинити. От 2 год. много близък мой човек (карал съм го доста) Infiniti FX 45 - 2005 - уникален звук на V8, обаче тропа като за световно, гори 25+ и качеството на интериора определено не е ПРЕМИУМ. X5 е класа отгоре според мен.
А пича, който обяснява нещо за АУДИ 80 в тази тема - просто нямам думи...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 03 Авг 2009, 21:22

Koliu написа:Така и така темата е осрана -
Гледам, че много хвалите Инфинити. От 2 год. много близък мой човек (карал съм го доста) Infiniti FX 45 - 2005 - уникален звук на V8, обаче тропа като за световно, гори 25+ и качеството на интериора определено не е ПРЕМИУМ. X5 е класа отгоре според мен.
А пича, който обяснява нещо за АУДИ 80 в тази тема - просто нямам думи...


Ми колега и аз нямам думи, но факта си е факт, 20 годишна кола си кара с оригиналното окачване,салона му е като нов, няма протрито, не скърца, и нито е премиум нито е струвала колкото сега струват новите коли.

Наистина темата се позацапа, но извода който трябва да си направи всеки е, дали това което ни обещават и плащаме, е наистина това което получаваме накрая ???

Ако набучиш толкова пари като много от колегите с ВъзможностИ, и после береш техните ядове, друга песен ще запееш и ще намериш мноооого думи ! ;)
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook