какво се случва с гума run flat от дупка

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 8.05.2008

Мнение от shpeki » 05 Май 2009, 13:49

антонио написа:да ви се похваля, дойде ми гумата и вече всичко е ок за щастие.по въпроса за рън флета аз друга гума няма да сложа защото както споделих ако беше обикновенна с 230км/ч в тази дупка дето влезнах щеше да стане интересно. така че всеки си има мнение.

Къде па си карал с 230 по подбалканския ? АКо пък верно си вдигнал толкова не виждам от какво се оплакваш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 21.01.2006
Местоположение: София
Кара: e60 530d M Sport, X3, X6

Мнение от DroW » 06 Май 2009, 19:43

За родните лунни пеизажи си трябва по висока гума колеги. Ниските гуми страдат много от кратерите. Няма отърване. :(
Изображение

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 202
Регистриран на: 20.02.2009
Местоположение: SF

Мнение от biohazard » 06 Май 2009, 22:05

Все пак добре че не е бил с 340 км/ч,че тогава и рън флет не може да го спаси....да излети! :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

Мнение от антонио » 06 Май 2009, 23:55

не се оплаквам колеги, просто споделям горчив опит с вас. а за колегата с вектрата който се чуди каде се кара по подбалканската с 230 да ми се обади и лично ще се повозим с него. според мен не е нормално да се случват такива неща в една цивилизована държава, но за съжаление тук всичко става.както и да е важното е че вече всичко е ок-гумата е платена от застрахователите и продължаваме напред-караме на зиг-заг като магиосници и се молиме да не се повтаря случката.на всички които дадоха своите мнения и подкрепа благодаря сърдечно

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 07 Май 2009, 2:06

антонио написа:цивилизована държава


Колега, каква цивилизация в България... ние тук сме 6-та глуха.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 8.05.2008

Мнение от shpeki » 07 Май 2009, 10:36

антонио написа:не се оплаквам колеги, просто споделям горчив опит с вас. а за колегата с вектрата който се чуди каде се кара по подбалканската с 230 да ми се обади и лично ще се повозим с него. според мен не е нормално да се случват такива неща в една цивилизована държава, но за съжаление тук всичко става.както и да е важното е че вече всичко е ок-гумата е платена от застрахователите и продължаваме напред-караме на зиг-заг като магиосници и се молиме да не се повтаря случката.на всички които дадоха своите мнения и подкрепа благодаря сърдечно


А да верно, че не съм си оправил профила. Не питам случайно, последния месец два пъти минавам оттам и мисля повече да не пробвам. Има едни 10-15 км където е лош пътя и само там предполагам може да си ударил гумата. Ама точно на този път да вдигнеш 230 е супер малоумно. Това имах предвид, че сам си си виновен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 07 Май 2009, 15:58

От същия път (Казанлък-Сливен) по празниците имам 100 лв корекция в семейния бюджет - толкова струваше в диана-та в Бургас да ми изправят 3 джанти че волана беше станал като барабан:(. Ако не бях махнал рънфлетките сигурно и предница щях да правя, то там е нечовешко:(. Региона все пак е бил под опеката на Батко§Братко, няма какво добро да очакваш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 440
Регистриран на: 9.05.2004
Кара: ....

Мнение от netsurfer_bg » 15 Май 2009, 9:09

icog написа:От същия път (Казанлък-Сливен) по празниците имам 100 лв корекция в семейния бюджет - толкова струваше в диана-та в Бургас да ми изправят 3 джанти че волана беше станал като барабан:(. Ако не бях махнал рънфлетките сигурно и предница щях да правя, то там е нечовешко:(. Региона все пак е бил под опеката на Батко§Братко, няма какво добро да очакваш.

аз точно на 5 май го карах този път - от габрово през Шипка с 18' с обикновени гуми и нямам никакъв проблем ... проблема явно е в твоя телевизор :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 15 Май 2009, 21:35

На 3-ти като карах беше нарязан асвалта напречно на много места, подготвен за асвалтиране. И нямаше никакви знаци. А цялата дейност по поправките беше от едни мангали на някакъв мост, всичко друго просто си беше трошачка за коли.

п.с. абе асВалт или асФалт?? в гугъла ми излиза и в двете форми!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 440
Регистриран на: 9.05.2004
Кара: ....

Мнение от netsurfer_bg » 16 Май 2009, 8:56

icog написа:На 3-ти като карах беше нарязан асвалта напречно на много места, подготвен за асвалтиране. И нямаше никакви знаци. А цялата дейност по поправките беше от едни мангали на някакъв мост, всичко друго просто си беше трошачка за коли.

п.с. абе асВалт или асФалт?? в гугъла ми излиза и в двете форми!

на 5 беше същото - целия път от Казанлък до Сливен беше така ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Мнение от Anthony_J » 16 Май 2009, 9:21

антонио написа:не се оплаквам колеги, просто споделям горчив опит с вас. а за колегата с вектрата който се чуди каде се кара по подбалканската с 230 да ми се обади и лично ще се повозим с него. според мен не е нормално да се случват такива неща в една цивилизована държава, но за съжаление тук всичко става.както и да е важното е че вече всичко е ок-гумата е платена от застрахователите и продължаваме напред-караме на зиг-заг като магиосници и се молиме да не се повтаря случката.на всички които дадоха своите мнения и подкрепа благодаря сърдечно


Наистина не е нормално да се случват такива неща в цивилизована държава. И се радвай, че не сме такава. Ако бяхме цивилизована, щеше да си в затвора за тази скорост при ограничение най-много 90 км/ч. Ама те ограниченията се слагат само за неудобство на шофьорите и важат най-вече за тези с вектрите и москвичите, нали? Цивилизована държава може да има само и единствено тогава, когато я обитават цивилизовани хора.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

Мнение от антонио » 17 Май 2009, 0:13

колегата anthony j-ти направо ме накара да се замисля защо я пуснах тази тема. ако някой те подкрепи направо ще отида да се предам в полицията братле. тука обсъждаме пътната обстановка в бг-то а ти си тръгнал да се правиш на много стриктен водач, само едно мога да ти пожелая-понеже ти караш като по учебник и спазваш ограниченията-да не ти се случва това което се случи на мен. па ти си карай с 90км/ч. в тези дупки и с 30 да влезеш пак няма да излезеш. аиде желая ти успех с примерното каране

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 17 Май 2009, 1:06

Ако ще се дъвчете, на ЛС, моля. Станаха много катинарите напоследък :|

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 11.07.2008

Мнение от ilhano » 02 Юни 2009, 10:44

При мен се случи същия проблем, а сега възникна още по-голям проблем. Никъде не мога да намеря Pirelli euforia 225/45/17, ако някой може да помогне ще съм му благодарен много.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 02 Юни 2009, 11:36

ilhano написа:При мен се случи същия проблем, а сега възникна още по-голям проблем. Никъде не мога да намеря Pirelli euforia 225/45/17, ако някой може да помогне ще съм му благодарен много.


http://www.diana-ltd.com/PIRELLI-leki.html

Ако нямат в наличност, си правиш поръчка..!

A нашите коли ги обслужваме в "Фулда България Трейдинг" ЕООД. Супер отстъпки правят..!

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook