БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от asasin18 » 13 Апр 2010, 13:28

INTEGRALE написа:Днес ходих за софтуерен ъпдейт на Е60ката в Бовакар - Бургас. Мога с ръка на сърцето да кажа че за първи път си платих с удоволствие. Досега след посещение в официален сервиз съм си тръгвал с поздрави за роднините.... Тотално зачерквам от списъка ми със сервизи Дарукар и Камор... :wave:
Специални благодарности за колегата представител на Бовакар в форума!


Не съм ги посещавал лично, защото зимата към Бургас работа много много нямам, но четейки това което пишете май след някой друг месец ще започна да съчетавам подръжката с моренцата :))))))))))

Дано Бова се решат и няправт свой офис и сервиз в София, защото тука положение с подръжката на колите ни е брутално. Тия нещасници в Камор не държат до ГОРИВЕН филтър на склад :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 120d
Мечтае да кара: Хилядолетния Сокол

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от georgekodinov » 16 Апр 2010, 14:08

Да ви похваля М-КАР Пловдив. настана време за смяна на масло и накладки. Очаквах да ми се наложи да се обадя от предния ден и да оставя колата за неизвестно време и все отлагах (не че нещо ама предната кола беше Пежо. А за сервиза на Пежо колко мога да се оплаквааам : не е истина).
Все пак реших да проверя по телефона. Оказа се за 1 час работа маслото и 1 час накладките. Записаха ми час за след 40 минути. Отидох, каката ме черпи чайче и използвах удобните им столове, масички и контакти да свърша някоя работа на компютъра докато чакам. Верно, wifi-то само го имаше, но не работеше твърде. И това ми е единствената забележка. Свършиха за 1 ч 40 мин. Не ми се ставаше направо :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 19.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90 фейслифт + Ауди А4, 2 TFSI 4x4
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Е90, фейслифт, двойка дизел, автомат, черната перла и други шукарийки:).

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от eMotion » 03 Май 2010, 11:09

Аз да ви похваля Бовакар - Бургас. В събота (1ви май) ходих за сервизче и останах много доволен. С Боби тествахме X1 и новата 5-та серия 523 бензин. Много доволен останах от петицата. Возията е прекрасна. С дизел мисля, че ще дърпа повече. Покрай другото си купих и БМВ вакса с нанотехнология и препарат за интериор. Колата стана като нова в неделя като я полирах с ваксата:). Препоръчвам ви я горещо.
Също купих и 2 шапки БМВ заубер тим, които се оказаха изключително подходящи за шофиране, тъй като козирката е много добре извита и пази отлично от слънцето. Трябва да ви кажа, че с удоволствие изминха 388 км от София до Бургас и следващия път пак там ще ходя там вместо да се натреса на Софийските Камор или Дару.
http://emotion3.snimka.bg/automobiles/podpis.419455
Мерцедес карат женкари, БМВ - мъжкари!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Toneloker » 03 Май 2010, 16:12

Варна карс имах 7000 км до смяна на маслото и ги питах дали могат да ми го сменят с тоя пакет до 100 000км, че заминавам в чужбина. Те ми викат няма начин колата трябва да е на минимум 2000 км до смяна, ама в чужбина ще ти го сменят безплатно. Викам сигурни ли сте те да да? От, което влизам в бмв сервиза и ги питам този пакет нали важи и за вашата страна? Пича стои гледа ме и ми вика само за автомобили купени в тази държава. :shock: Можеше да ми кажат, че не важи и да си го сменя при тях пак щеше да излезе по-евтино.
А за сервиза им. :mhihi: Колата я вземам в сряда, 2 дена стои на боядисване и в неделя пак я оставих. :kuku: С малко връзки я оправиха, ама това не е начина.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от ИлХиТо » 03 Май 2010, 16:18

Мнооогоо ми е интересно дали БМВ България, имат тази информация която я има в тази тема тук относно дилърите и мненията на клиентите за тях, и ако случайно имат някаква информация какви мерки се вземат за да са доволни клиентите на БМВ - премиум производител N1 в света. 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от SKISA » 04 Май 2010, 19:48

ето моето мнение за обслужването на БМВ-БГ:
viewtopic.php?f=4&t=203158

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от MCar » 06 Май 2010, 22:26

Toneloker написа:Варна карс имах 7000 км до смяна на маслото и ги питах дали могат да ми го сменят с тоя пакет до 100 000км, че заминавам в чужбина. Те ми викат няма начин колата трябва да е на минимум 2000 км до смяна, ама в чужбина ще ти го сменят безплатно. Викам сигурни ли сте те да да? От, което влизам в бмв сервиза и ги питам този пакет нали важи и за вашата страна? Пича стои гледа ме и ми вика само за автомобили купени в тази държава. :shock: Можеше да ми кажат, че не важи и да си го сменя при тях пак щеше да излезе по-евтино.
А за сервиза им. :mhihi: Колата я вземам в сряда, 2 дена стои на боядисване и в неделя пак я оставих. :kuku: С малко връзки я оправиха, ама това не е начина.

Колега, аз съм сменял масло в Австрия, безплатно. :roll: Да не са те преметнали нещо?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от bvv1 » 09 Май 2010, 21:11

+1 за Бова! Няма съмнение че те са хората и на 1000км. да съм от Бургас пак при тях ще ходя! Браво Боби продължавайте в същият дух!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook