БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от absix » 12 Дек 2009, 0:32

:yes: за Бова!

Темата се движи с 1 пост на месец, иначе да е закачена вече.

Аз във вторник съм в М-Кар и ще споделя второ впечатление.


Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хулиган по пътищата
Детайли за колата: Екстри много :)

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от quickshare » 12 Дек 2009, 1:27

Евала на Бова кар за отношението към колегата.И наистина много хубаво би било дилърите да вземат участие във форума,защото всички тук сме потенциални клиенти.Иначе за Мкар засега немога да кажа нещо особено откъм отношение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от icog » 12 Дек 2009, 11:02

absix написа::yes: за Бова!

Темата се движи с 1 пост на месец, иначе да е закачена вече.



Прав си, че се движи бавно, ама то няма и как да е иначе - аз я изрових на 3-та страница:). Може би ако новите колеги я виждат в началото ще им е полезно, лично аз изчетох една камара мнения за сервизи от друг подфорум преди да реша къде да си правя колицата. А и от последното мнение тук сигурно всички сме посетили сервиз, то беше от преди 3 месеца:).

Все пак го има субективния фактор, че колите ни са Супер Здрави и Много Рядко им се налага да ходят в сервиз! :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10393
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Leon » 14 Дек 2009, 10:03

Приятно впечатление прави активизирането на хора от официалните вносители във форума, което вярвам, ще доведе до съответното отражение и в сервизите. От Дару отговориха много точно и конкретно на една критика, от Бова доста се стараят и прави приятно впечатление отношението. Има и ник Мкар, но не съм сигурен доколко пряко е свързан с решенията във фирмата.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от X5 E70 » 14 Дек 2009, 14:59

Bovacar е сериозен мъж който мисли за развитието на фирмата си, за разлика от ,,телефониста,, шай и целото камор дет всичко по колите ни е фабричен дефект а за отношение не смея и да си помисля - там се назначава от цървул нагоре начело с измисления им шеф на сервиза христов.

п.п. Ае на камор нема ли кой да им каже че и за квартална работилничка не стават какво остава за официален сервиз еле па на БМВ

И докога софиянци ще ходим по страната да си обслужваме колите ....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 195
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d
Детайли за колата: 520d 177p.s. E60

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от sinbad0 » 14 Дек 2009, 18:57

Хора в Камор не си водете колите,няма по големи бездарници....на тях просто нищо не им е наред,всеки път оправят нещо и развалят друго,а от Дару имам един лош спомен,сенниците ми се деформираха от слънцето а човека ми казва"Чакай да провиснат още малко щото имаш още 1 година гаранция,за да било по убедителна рекламацията"абе луда работа е това с фирмените сервизи,а в Камор няма да ми стъпи колата повече никога..... :bang:

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: bmw 520d e61
Мечтае да кара: bmw X5 M5
Детайли за колата: no comment

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от sashko_sashko » 20 Дек 2009, 21:30

Колата ми бмв 520д 2008год. си я поръчах от Виа Интеркар (Плевен). Лично познавам собствениците Юли Генов и Асен.Аз съм от софия и си карам там колата. комуникирам с Ивайло мениджър продажби. много съм доволен от всичко там да са живи и здрави всичките!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от X5 E70 » 21 Дек 2009, 18:55

Видях наживо как Bovacar дойде от Бургас в София да предаде колата (Х6) на клиента, респект човече :bowdown:
Добре че беше търговеца ти че да разбера нещо и за моята кола нищо че я имам повече от година и половина, просто камор бързаха да си приберат и преброят парите и при предаването нямаха време да ми обясняват, нали вече им е платена, мама ви дееба недоклатена нема ли кой да ви затвори дееба, и за квартална работилница не стават тия пумии

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от Huku » 21 Дек 2009, 19:04

X5 E70 написа:Видях наживо как Bovacar дойде от Бургас в София да предаде колата (Х6) на клиента, респект човече :bowdown:
Добре че беше търговеца ти че да разбера нещо и за моята кола нищо че я имам повече от година и половина, просто камор бързаха да си приберат и преброят парите и при предаването нямаха време да ми обясняват, нали вече им е платена, мама ви дееба недоклатена нема ли кой да ви затвори дееба, и за квартална работилница не стават тия пумии

И кво ново разбра за твоята кола?
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от absix » 21 Дек 2009, 19:08

Само по темата, моля! :cop:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 195
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d
Детайли за колата: 520d 177p.s. E60

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от sinbad0 » 21 Дек 2009, 19:11

И моята дойде от Пловдив с репатрак пред КАТ за тяхна сметка,евала на М Кар и по специално на Георги Ковачев така се прави бизнес :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от INTEGRALE » 28 Дек 2009, 18:53

Дарукар :kuku:
Днес бях.... невидим за тях , на информацията няма никой както винаги, приемчиците заболи поглед надолу.... абе мизерия, а исках проста консултация :dunno:
Тръгнах си споменавайки роднините им :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от BMW_RIDER » 29 Дек 2009, 13:40

Първо искам да похваля момчето от Бова Кар, което се отнесе с повече внимание към подмяната и проблемите със старата ми кола, от дилъра от който я купих(Камор) Направо си каза в едно съобщение "Ще направя всичко възможно да останеш клиент на БМВ" - ЕВАЛА :bowdown:
После колкото и да ми е неприятно за пореден път трябва да "похваля" и Камор ауто. ЗА съжаление не след дълго новата ми Х3 даде проблем с централното - неможеше да се отвари капачката на резервоара а ключалките на задните врати тракаха като се опиташ да ги отключиш, компето на централнот и то както и аварийната система за отваряне на капачката на резервоара. Карам им я там и след няколко дена отивам да си я взема. Колата измита и мокра оставена навън, всичко замръзнало премръзнаха ми ръцете докато разбия леда от нея и махна снега, отвътре се забавляваха да ме гледат как се опитвам да изчистя снега с чадър. Както и да е оправяйки задните врати обаче са счупили предната дясна и аварийното отваряне не работи. Връщам се вътре да питам що така - приемчици няма. Отидох при Тома(един от малкото дето си върши работата там) и го помолих да звънне на приемчика който ме обслужваше. Той се обади и ми го даде да говоря с него по телефона :
-обаждам се аз и казвам нали това и това не работи защо така?
-отговор: Не би трябвало да не работи.
-Аз казвам нали ,че нямаше да званя ако си работеше знам ,че би трябвало и го питам може ли да дойде да види закво става въпрос.
-Отговора: Не, аз сега съм обедна почивка, изчакай там 1 час ако искаш или ела друг ден :kuku:
Просто незнам, Жалко все пак за малкото които се опитват да си вършат работата там, че като стане разправията и те го отнасят. Но просто сервиза и приемчиците са за революция
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: Е39 520Д

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от gkgeorgiev » 30 Дек 2009, 12:08

INTEGRALE написа:Дарукар :kuku:
Днес бях.... невидим за тях , на информацията няма никой както винаги, приемчиците заболи поглед надолу.... абе мизерия, а исках проста консултация :dunno:
Тръгнах си споменавайки роднините им :driving:


И аз не съм доволен от услугите им. :no:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

Мнение от X5 E70 » 30 Дек 2009, 12:12

В Камор не стъпвам, те с гаранционна кола не могат да се оправят плашим се кат излезе от гаранция.
Само пари са им в главите ма не знаят как да си ги изкарат.
Добре че е Bovacar :bchug: иначе треа да сменяме марката

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook