Подръжка на кожен салон на дупки

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 27.03.2009

Подръжка на кожен салон на дупки

Мнение от julian111 » 27 Мар 2009, 0:43

Здравейте на преди седмица си купих БМВ 730 с изключително красив оранжев кожен салон и искам да го запазя такъв проблемът е че кожата е на дупки с опдухване а аз до сега съм поддържал само нормален кожен салон. Ще можете ли да ми препоръчате някакъв препарат за подръжка и за запазване на кожата която няма да навреди по някакъв начин на опдухването. Преди да пусна темата около 3 часа търсих но наперих само за нормална кожа. Благодаря предварително!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: софия
Кара: 745d

Мнение от антонио » 28 Мар 2009, 22:48

здравеи колега. няма значение че салона ти е на дупки моя е същия и го поддържам с обикновен препарат. разликата е там че трябва да слагаш по-малко н парцалчето с което ще го чистиш за да не наппълниш дупчиците с препарата. това е просто и елементарно. аиде успех

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 24.01.2008
Местоположение: Пловдив
Кара: '08 730d

Мнение от emo_pld » 29 Мар 2009, 12:38

Давай смело и да не ти пука за обдухването... Аз 1-вия път като го чистих направо с шишето извивах отгоре препарата и после го размазвах и не му стана нищо на обдухването.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: Egham/Sofia/Pazardzhik
Пол: Мъж
Кара: Маратонки, Citroen Xsara, E60, E39

Re: Подръжка на кожен салон на дупки

Мнение от s » 29 Мар 2009, 15:57

julian111 написа:Здравейте на преди седмица си купих БМВ 730 с изключително красив оранжев кожен салон и искам да го запазя такъв проблемът е че кожата е на дупки с опдухване а аз до сега съм поддържал само нормален кожен салон. Ще можете ли да ми препоръчате някакъв препарат за подръжка и за запазване на кожата която няма да навреди по някакъв начин на опдухването. Преди да пусна темата около 3 часа търсих но наперих само за нормална кожа. Благодаря предварително!!!

колега, в МЕТРО продават една много готина пяна за кожен салон, чисти перфектно и никога не е имало проблеми..

ПП оБдухване

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Мнение от El Diablo » 29 Мар 2009, 19:05

добре де все говорите за някакви препарати които почистват, а няма ли нещо безвредно, например само за подръжка и приятен аромат, а не за почистване като тази пяната на БМВ..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 29 Мар 2009, 19:13

Каква е тая пяна дето говорите на БМВ?


Аз съм ползвал едно като паста или нещо такова.
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 30 Мар 2009, 9:38

http://www.bmw.bg/bg/bg/owners/accessor ... ducts.html

Долу, третото от ляво на дясно :) Върши чудеса!

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 27.03.2009

Мнение от julian111 » 04 Апр 2009, 11:27

Колеги миналата седмица отидох до Дару кар и от там ми дадоха тази прословута пияна на БМВ за почистване и също така ми дадоха за поддръжка на кожа някакво шишенце на Мини и с него мажа сега и съм доволен от ефекта, като цени не са скъпи около 30 лв ми излегнаха и двете. Благодаря за отделеното внимание.

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook