Въпрос за X5

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 14.02.2005
Местоположение: NV Via FL

Мнение от Hooligan » 26 Мар 2009, 21:04

Е няма ли някой от форума дето ги поправя тея дисплей, 4е и моя се е прецакал така :( ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 370
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E60 530d xDrive
Мечтае да кара: Скоро в F12...

Мнение от snooperchi » 14 Апр 2009, 19:02

И аз имам един въпрос ... за Е53 .. как да се активира телефона ? смисъл има си място нали там в подлакатника , но какъв апарат ква карта и такива неща ? 2003та 3.0 Дизел

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 3.05.2008
Местоположение: България
Кара: E91 2.0d

Мнение от azata » 14 Апр 2009, 19:33

Аз имам същия проблем с пикселите на таблото.Направи ми обаче впечатление,че понякога светят пиксели които друг път не работят и обратно.Това ме довежда до мисълта,че проблема може да е и софтуерен.Съвсем случайно попаднах в ИБЕЙ на продажба на диск който уж оправя проблема.Имаше доста инфо и снимки,но за жалост не разбирам английски.Цената му беше някъде около 15$.

Относно колегата snooperchi-в М-Кар ми диагностицираха телефона-работи.Сложих си цялата СИМ карта на М-Тел и си ползвах телефон без проблем близо 6 месеца.При поредната диагностика-незнам в кой сервиз телефон вече няма.Ходих в М-Кар,пак диагностика-телефона работи,но ми казаха,че проблема може да е в СИМ картата.Смених я с нова-но за жалост все още нямам телефон.

Поздрави и Успех на всички Колеги :)
Любовта на мъжа минавала през стомаха...Голяма заблуда!!! Няма мъж,който да не държи частица от BMW в сърцето си...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 370
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E60 530d xDrive
Мечтае да кара: Скоро в F12...

Мнение от snooperchi » 14 Апр 2009, 20:40

Мерси много колега :) Да се надяваме да няма проблем ... ще пробваме ( то понеже не сме там където има М-Кар и такива неща и явно ще трябва до БМВ Плевен да се ходи ... ) и така Да се надяваме да няма проблем , благодаря отново.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 8.05.2009

Мнение от blackiee » 10 Май 2009, 22:57

Част от моите пиксели също ги няма , но ми прави впечатление че май се повлияват от температурата в купето. Когато е по студено си светят а после малко по малко изчезват... шантава работа :roll:
Nothin' but truth

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook