Моята малка секта ;)

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 03 Юни 2009, 11:23

S_GonzaLes написа:Пробвай с нещо по агресивно :lol: и сешуар :mhihi:



Номерът мина, но с ново ножче ;)




Да похваля малко Car Care продуктите на БМВ. Купих си влажни кърпички за табло с антистатично действие. Доста са добри, заслужаваха си 8те лева. Жалко, че не предлагат препарат в течна форма или спрей.


Също така искам да похваля препаратът за кожа на Wurth. Доста добре почисти кожата. Добави по тъмен цвят и стана една идея по-лъскава.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 894
Регистриран на: 19.09.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: **** ми янко
Мечтае да кара: CL65 AMG

Мнение от LizarD » 03 Юни 2009, 17:27

Земи си и тоалетна артия бмв :mhihi: - шегичка, понякога се замислете дали не е по добре да вземете препарат на някоя специализирана фирма за препарати или да се охарчите и да купите БМВ препарат (които работят с някоя от тея фирми ;) )
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 03 Юни 2009, 19:42

LizarD написа:Земи си и тоалетна артия бмв :mhihi: - шегичка, понякога се замислете дали не е по добре да вземете препарат на някоя специализирана фирма за препарати или да се охарчите и да купите БМВ препарат (които работят с някоя от тея фирми ;) )


Щото кат се осере нещо и колата е в гаранция пискаш и се оправя по гаранция.
Първата им работа на оторизираните сервизи е да откажат щото ти или мивкаджията сте осрали кожата или таблото. Ма кат му завреш фактурите ор препаратите в лявото око да му излезе през десното ухо ще кротнат

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 03 Юни 2009, 22:07

LizarD написа:Земи си и тоалетна артия бмв :mhihi: - шегичка, понякога се замислете дали не е по добре да вземете препарат на някоя специализирана фирма за препарати или да се охарчите и да купите БМВ препарат (които работят с някоя от тея фирми ;) )



Пич пробвал съм доста неща (личи си от първите снимки) Досега кърпички дори като изработка като тези на БМВ не съм видял. Може в България въобще да не внасят продукти на "истинската" марка.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 29.04.2006

Мнение от Modulo » 05 Юни 2009, 6:27

И аз ще потвърдя, че препаратите на BMW са супер. Разбрах, че препарата за почистване на кожа, който имам се препоръчва за по-рядко ползване. Има ли нещо на BMW, което да се ползва по-често. Също се чудя от къде и каква кърпа за почистване на кожата да ползвам. Микрофибър или някаква памучна?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 05 Юни 2009, 7:19

Modulo написа:И аз ще потвърдя, че препаратите на BMW са супер. Разбрах, че препарата за почистване на кожа, който имам се препоръчва за по-рядко ползване. Има ли нещо на BMW, което да се ползва по-често. Също се чудя от къде и каква кърпа за почистване на кожата да ползвам. Микрофибър или някаква памучна?



БМВ май имат няколко продукта за кожа:

Пяна за кожа;
Мазило за кожа с UV;
Обикновено мазило;
и 2 вида влажни кърпички за кожа;
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 05 Юни 2009, 9:15

Modulo написа:И аз ще потвърдя, че препаратите на BMW са супер. Разбрах, че препарата за почистване на кожа, който имам се препоръчва за по-рядко ползване. Има ли нещо на BMW, което да се ползва по-често. Също се чудя от къде и каква кърпа за почистване на кожата да ползвам. Микрофибър или някаква памучна?


И с двете стават, но аз ти препоръчвам микрофибъра.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re:

Мнение от xdriver » 15 Окт 2009, 10:17

MaXimal написа:
S_GonzaLes написа:Пробвай с нещо по агресивно :lol: и сешуар :mhihi:



Номерът мина, но с ново ножче ;)




Да похваля малко Car Care продуктите на БМВ. Купих си влажни кърпички за табло с антистатично действие. Доста са добри, заслужаваха си 8те лева. Жалко, че не предлагат препарат в течна форма или спрей.


Също така искам да похваля препаратът за кожа на Wurth. Доста добре почисти кожата. Добави по тъмен цвят и стана една идея по-лъскава.



Максимал, имам един въпрос относно кожата. Моята е бежова и малко я оцветих с едни дънки :) Дали ще се махне с този препарат, който споменаваш? На автомивките не им давам да мажат с нищо, само да оберат прахта с влажен парцал. Освн това чух за един препарат в М-кар за кожа, но той по-скоро е за поддръжка на кожата, отколкото за почистване, или бъркам? Трябва да го купя така или иначе де - за поддръжка, макар, че не ми остава време, защото съм много зает през деня, а когато свърша работа, те са затворили вече. Както и да е, идеята ми е за онзи препарат, който спомена. Благодаря предварително, макар че темата е малко старичка :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от MaXimal » 15 Окт 2009, 10:41

Препаратът от Мкар струва 50 лева и поддържа и чисти кожата ;) Най-добре него взимай ;)
Изображение

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от Huku » 15 Окт 2009, 12:06

Изображение
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от xdriver » 15 Окт 2009, 14:25

MaXimal написа:Препаратът от Мкар струва 50 лева и поддържа и чисти кожата ;) Най-добре него взимай ;)


Благодаря, май ще пробвам Мкар-ския, дано махне дънките от кожата :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1223
Регистриран на: 9.02.2009
Пол: Мъж
Кара: Е71 30д
Мечтае да кара: Ф06
Детайли за колата: AW/Bl/8sp/M steering wh/paddles/

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от stankata777 » 15 Окт 2009, 21:46

Колега,от ли4ен опит мога да потвърдя,4е лосиона за кожа на БМВ по4иства доста добре зацапаната от дънки светло бежова кожа.Определено си заслужава парите....
gone,but not forgotten:
E36 grey
E90 monaco blue

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 11.09.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: x3
Мечтае да кара: m5 e60; x6

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от xdriver » 16 Окт 2009, 9:14

stankata777 написа:Колега,от ли4ен опит мога да потвърдя,4е лосиона за кожа на БМВ по4иства доста добре зацапаната от дънки светло бежова кожа.Определено си заслужава парите....


Ох, дано дано :) Че това е ужасно - всички седалки чисти, само моъата синя, губи се всякаква естетика :mhihi:

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook