Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 29.07.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от Bovacar » 25 Ное 2009, 23:31

X5 E70 написа:
Bovacar написа:Интересе сайт, обаче не срещнах поне един артикул който да с по-добра цена от тези на вносителите :!: предварителната нагласа, че "в сайта е по-евтино" влия е на преценката :!:


Щот не си видял цените на камор


Не би трябвало цените на Камор да се различават от нашите (това е политика на БМВ). Много зависи с какви артикули разполага съответния дилър. В случая сравнявам по масовите покупки :)

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от MCar » 25 Ное 2009, 23:36

Цените във всички дилъри на БМВ в България са еднакви за аксесоарите. Друг е въпросът кой какви намаления и условия ползва.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от X5 E70 » 26 Ное 2009, 8:46

Bovacar написа:
X5 E70 написа:
Bovacar написа:Интересе сайт, обаче не срещнах поне един артикул който да с по-добра цена от тези на вносителите :!: предварителната нагласа, че "в сайта е по-евтино" влия е на преценката :!:


Щот не си видял цените на камор


Не би трябвало цените на Камор да се различават от нашите (това е политика на БМВ). Много зависи с какви артикули разполага съответния дилър. В случая сравнявам по масовите покупки :)


Не би трябвало но се разминават, камор продаваха с около 30% по-скъпо от МКАР, лично проверено от мен преди месец

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: квото му падне :)

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от chocaseto85 » 26 Ное 2009, 10:11

Ама колеги влезте в другите магазини и виж те аз лично на оригиналните работи зависи от България ли са или ги чакам от Германия идват с различна отстъпка :)и който да е идвал при мен за както и да е било винаги е имало отстъпка :)
Оригинални масла,консумативи и авточасти:)ПРОМО МАСЛА И ФИЛТРИ-
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 3&t=172196

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от MCar » 26 Ное 2009, 15:37

X5 E70 написа:Не би трябвало но се разминават, камор продаваха с около 30% по-скъпо от МКАР, лично проверено от мен преди месец

Което е странно! :shock: И доста нередно! Но те губят така. Аз бях гледал едни дрехи и бяха на същите цени като в М Кар, но явно реалността е различна.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от X5 E70 » 26 Ное 2009, 18:28

MCar написа:
X5 E70 написа:Не би трябвало но се разминават, камор продаваха с около 30% по-скъпо от МКАР, лично проверено от мен преди месец

Което е странно! :shock: И доста нередно! Но те губят така. Аз бях гледал едни дрехи и бяха на същите цени като в М Кар, но явно реалността е различна.


Една събота бях при вас и ми сменяхте маслото.Взех си една синя риза за около 110-120 лв и след час минах покрай камор. От чисто любопитство минах да видя цената - 158 лв. Може и сега да са свалили цените но маса народ вече не стъпва в камор
Те си мислят че на мястото на един отишъл си клиент ще дойде друг щото е софия но не праат сметка че клиентите са краен брой хора а и в таа криза хората си смятат парите и гледат цените

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от icog » 26 Ное 2009, 21:48

И отношението към клиента. Или пълната липса на такова. Да не посочвам, те си знаят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от X5 E70 » 27 Ное 2009, 9:55

icog написа:И отношението към клиента. Или пълната липса на такова. Да не посочвам, те си знаят.


E oт прост приемчик в балкан стар боднат за шеф на сервиза на камор кво да очакваш ....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: квото му падне :)

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от chocaseto85 » 27 Ное 2009, 10:25

Тях не ги интересува как ще се даржат с нас ,защото те са на твърда заплата не са като търговците на процент :)Преди няколко дни ходих за стока от камор все едно сам им длажен и незнам още какво .Ужас направо и заради това може да чакам няколко дни ама да знам че с тях нямам взимане даване и е от германия на 100 % и на по добра цена ;)
Оригинални масла,консумативи и авточасти:)ПРОМО МАСЛА И ФИЛТРИ-
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 3&t=172196

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от MCar » 27 Ное 2009, 13:51

chocaseto85 написа:Тях не ги интересува как ще се даржат с нас ,защото те са на твърда заплата не са като търговците на процент :)

И хубаво, дай да си гоним клиентите по тази причина? Там просто е скандално положението. Защото ако няколко пъти ти се издървят в Камор, или ще отидеш в Балкан Стар следващият път (което е по-лошият вариант), или в някой друг БМВ дилър у нас...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от icog » 27 Ное 2009, 14:37

Там влизаш, намираш към кого да се обърнеш, след 20 сек разговор се чудиш дали не си попаднал на някой от собствениците на БМВ-Германия, понеже се държи все едно всеки ден си сменя Х6-цата, понеже не му харесва цвета или налягането в резервната гума е спаднало с 0.0001 атмосфери от снощи.

Да не би да има регионална политика от сорта "Само Мазни Дебели Чичковци и Лелки в Камор, всички други - къш"? :D

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 16.11.2009

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от vipspot » 28 Ное 2009, 21:20

Bovacar написа:Интересе сайт, обаче не срещнах поне един артикул който да с по-добра цена от тези на вносителите :!: предварителната нагласа, че "в сайта е по-евтино" влия е на преценката :!:


Здравейте,
Позволете ми да вметна, че сайта е нов и синхронизацията между промоционалните артикули все още не е на нужното ниво. Въпреки това си позволяваме да заявим, че сме реализирали продажби много над очакванията при първоначалното проучване на пазара за тези 2 седмици (като се започне от дрехи, ключодържатели, слейдове, часовници, шапки и др.) без да сме разочаровали нито един наш клиент. Наблягаме, че доставката е безплатна до всяка една точка на България за абсолютно всички артикули, понеже ценим времето на нашите настоящи и бъдещи клиенти.

Обратната връзка с клиента е много важна за VIPspot и бихме искали да Ви помолим за номерата на артикул/и на БМВ или техните имена, за които смятате че при нас са по-скъпи от официалните вносители? Ще сме Ви благодарни и сме склонни да приемем забележката и да корегираме цените.

Благодарим ви предварително.
VipSpot Sales Department

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 29.07.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от Bovacar » 30 Ное 2009, 14:25

Здравейте,

Успяхме да огледаме и анализираме обстойно вашите предложения за аксесоари на марката БМВ. 99% от вашите предложения за цени са много по-високи от тези на оторизираните дилърства. За мен ще е просто губене на време да въвеждам толкова много артикулни номера да доказвам своята правота. Все пак, аз съм напълно сигурен, че вие сте наясно с тази разлика, която е очевадна за всеки един бъдещ и настоящ клиент. Искам да отбележа, че разликата в цената на артикулите е от порядъка на 15%, по големите артикули имат разлика от 20%+. Но това, че цитирам "Наблягаме, че доставката е безплатна до всяка една точка на България за абсолютно всички артикули, понеже ценим времето на нашите настоящи и бъдещи клиенти" обяснява разликата в цената, просто доставката е предварително включена в цената на клиента. (всички сме ви благодарни, че правите безплатна доставка)

Колкото до, цитирам, "синхронизацията между промоционалните артикули все още не е на нужното ниво" промоционални артикули вече няма, а както виждам във вашият сайт те не се предлагат. Предлагат се само артикули които не са получавали промоции.

Благодаря ви предварително,
BMW Bova Car
Официален вносител на марката BMW за България
Последна промяна Bovacar на 30 Ное 2009, 16:32, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от X5 E70 » 30 Ное 2009, 16:29

Bovacar написа:Здравейте,

Успяхме да огледаме и анализираме обстойно вашите предложения за аксесоари на марката БМВ. 99% от вашите предложения за цени са много по-високи от тези на оторизираните дилърства. За мен ще е просто губене на време да въвеждам толкова много артикулни номера да доказвам своята правота. Все пак, аз съм напълно сигурен, че вие сте наясно с тази разлика, която е очевадна за всеки един бъдещ и настоящ клиент, искам да отбележа, че разликата на в цената на артикулите е от порядъка на 15%, по големите артикули имат разлика от 20%+. Но това, че цитирам "Наблягаме, че доставката е безплатна до всяка една точка на България за абсолютно всички артикули, понеже ценим времето на нашите настоящи и бъдещи клиенти" обяснява разликата в цената, просто доставката е предварително включена в цената на клиента. (всички сме ви благодарни, че правите безплатна доставка)

Колкото до, цитирам, "синхронизацията между промоционалните артикули все още не е на нужното ниво" промоционални артикули вече няма, а както виждам във вашият сайт те не се предлагат. Предлагат се само артикули които не са получавали промоции.

Благодаря ви предварително,
BMW Bova Car
Официален вносител на марката BMW за България


Както винаги на високо ниво
Защо останалите дилъри на марката не са поне наполовина на твоето :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 29.07.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Re: Откъде си купувате авточасти и аксесоари?

Мнение от Bovacar » 30 Ное 2009, 16:39

petrov84 написа:За лайфстайл артикули (ключодържатели, очила, дрехи, часовници и т.н.) мога да препоръчам този сайт:

Аз си поръчах ключодържател на 3-ка. Много съм доволен, защото имат доставка до адрес, включена в цената. Имаш голям избор и артикулите наистина са оригинални и от Германия. В Дару кар цените са почти същите, даже повечето стоки са по-скъпи. Така че спестява доста време и пари. А и сайта е много як и интересен. Има доста неща за BMW от официалния каталог. Даже сега тъкмо си поръчах една тениска на М power и я чакам с нетърпение ;)


В крайна сметка petrov84, вие клиент ли сте или представител на фирмата? Вашият коментар доста се различава от:
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 1#p1943771

Звучи повече като реклама на сайта от колкото някакъв коментар по темата.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook