Въпрос относно пистолет...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 8:32

gyrate написа:газовите са играчки и просто ше дадът на някой извинение да те гръмне с нещо истинско. преправката е глупост защото метала е абсолютен боклук. с всичките съм си играл..

преправят се без проблеми
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 22.06.2005

Мнение от gyrate » 26 Фев 2007, 8:46

sieg написа:
gyrate написа:газовите са играчки и просто ше дадът на някой извинение да те гръмне с нещо истинско. преправката е глупост защото метала е абсолютен боклук. с всичките съм си играл..

преправят се без проблеми


мда на преса миле става. .xx калибър пасват на размер но колко изтрела преди да гръмне в лицето ти? не си струва.

ако някой е толкова отчаян че да го прави, има по лесни начини за здобиване с годни парчета.

:help:
имах бмв, но си купих мерцедес преди доста време... предадох ви!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1349
Регистриран на: 15.04.2006
Местоположение: Любимец
Пол: Мъж
Кара: E38

Мнение от the_gate » 26 Фев 2007, 9:27

колега не се занимавай с пистолети само проблееми ще си навлечеш,използвш ли го срещу някого и си загазил(я полицията може да те хване ,я оня когото стреляш после ако не си го убил ще ти върне жеста)-щом е толкова зле вземи да поръчаш едно потрошване на въпросния човек(краченце ,ръчичка или др.по избор)...има си хора това им е работата-ти си решаваш,това е просто моя съвет ;)

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 26 Фев 2007, 9:44

Не знам какво ти е положението точно,но според мен не е толкова зор да изкараш разрешително за боен!Особено ако имаш фирма!
Психо-изпита е железен и ако го прилагаха като хората за всеки нямаше да има оръжие в маса идиоти,но явно аршина е различен!
Иначе - "желязото" дава крила,но трябва много да внимаваш с крилата да не те доведат до неприятно място!
В краен случай ако работата е наистина много напечена при всички положения е по-добре да имаш нещо,щото от затвора се излиза,но от гроба-не!!! Да не се случва,ма най-добре да си подготвен!
Дано не ти се налага да влизаш в тия филми....!

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 9:45

gyrate написа:
sieg написа:
gyrate написа:газовите са играчки и просто ше дадът на някой извинение да те гръмне с нещо истинско. преправката е глупост защото метала е абсолютен боклук. с всичките съм си играл..

преправят се без проблеми


мда на преса миле става. .xx калибър пасват на размер но колко изтрела преди да гръмне в лицето ти? не си струва.

ако някой е толкова отчаян че да го прави, има по лесни начини за здобиване с годни парчета.

:help:

запознай се по-подробно с ИЖ79-8... дори в оръжейните магазини казват, че се купува само с тази цел...
не бих се наел да гарантирам, че каквото и да е преправено оръжие е сигурно и няма да ти "гръмне в лицето", но така или иначе тези оръжие се ползват един единствен път... простотия е да го носиш в тебе или пък за самоотбрана...
колкото до другите "по-лесни" начини за "здобиване с годни парчета" - никога не бих рискувал да си взема какъвто и да е боен пистолет "на черно", по този начин си риташ досието много сериозно... направо е непростима глупост... може единствено армейско от складовете, а най-добре - от чужда армия...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 22.06.2005

Мнение от gyrate » 26 Фев 2007, 10:04

тоест загазването с преправен е същото като със нелегален, даже по зле защото тогава имаш две - три обвинения.

- нелегално притежаване
- нелегална модификация

иж съм нямал но по схемите виждам какво имаш предвид.
имах бмв, но си купих мерцедес преди доста време... предадох ви!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.01.2007

Мнение от Audi_RS* » 26 Фев 2007, 10:13

ИЖ газов вече не се продава - води се като боен,разбирасе ако го нямаш от преди да е влязъл закона,но не съм сигурен.

До това че евтините пистолети могат да се преправят - така е могат,но това са турски боклуци при тях не можем да кажем "желязото" защото са от най-измислените сплави,виждал съм как като се разхвърчат на части..

Аз ако не успея да си намеря човек за бойно почти съм решил един по-скъп газов със стоп патрони,не е нужно да се стреля в главата за да го убиеш,не е нужно да го сложиш в колана и да го показваш... кретени всякакви ако тръгне да те бие един изстрел в краката за да го забавиш и това е...

А с електрошока не знам как ще ти помогне,защото човека трябва да е близо до теб,ако те нападне с бухалка или нещо друго,по добре да си пуснеш тока оня да помисли че ти е станало нещо та да избяга... :mhihi:

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 10:14

gyrate написа:тоест загазването с преправен е същото като със нелегален, даже по зле защото тогава имаш две - три обвинения.

- нелегално притежаване
- нелегална модификация

иж съм нямал но по схемите виждам какво имаш предвид.

мисля, че по схемите си се ориентирал какво е това, но по-важното е друго - с изключение на цевта, ВСИЧКО останало е абсолютно същото като материал, здравина, изработка с оригинала...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 10:16

Audi_RS* написа:ИЖ газов вече не се продава - води се като боен,разбирасе ако го нямаш от преди да е влязъл закона,но не съм сигурен.

що говорите абсурди, не мога да разбера???
кой е тоя закон, дето "е обявил ИЖ газов за боен"?! как в закон се обявява конкретен модел за газов/боен/ловен или какъвто искаш?
кога е влязъл в сила тоя закон?
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.01.2007

Мнение от Audi_RS* » 26 Фев 2007, 10:19

Щот съм глупак :mhihi: иди, провери, пробвай да си купиш и после ще приказваме,може аз да съм в грешка но това че са 1 към 1 и се сменя цевта не го знаеш само ти.. ми и тези които измислиха закона... ;)

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 10:23

Audi_RS* написа:Щот съм глупак :mhihi: иди, провери, пробвай да си купиш и после ще приказваме,може аз да съм в грешка но това че са 1 към 1 и се сменя цевта не го знаеш само ти.. ми и тези които измислиха закона... ;)

е, и? те го знаеха и при предишния "закон",знаят го и в Русия, и къде ли още не...
възможно е да има някакво нареждане да изтеглят тоя модел от търговската мрежа, но това не е може да е закон или нещо подобно... това е все едно да не разрешат продаването на БМВ 325TDS, защото след махането на катализатора ще замърсява околната среда...
просто е абсолютно нелогично...
и те питах, КОГА е влезло в сила това, щото преди 6 месеца със сигурност НЯМАШЕ проблем...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.01.2007

Мнение от Audi_RS* » 26 Фев 2007, 10:25

Аз го знам повече от 6 месеца и съм разпитвал в оръжейните магазини и ми обясняваха че вече не се продават и че са забранени,още преди това ми бяха споменали че има закон ...

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 10:26

Audi_RS* написа:Аз го знам повече от 6 месеца и съм разпитвал в оръжейните магазини и ми обясняваха че вече не се продават и че са забранени,още преди това ми бяха споменали че има закон ...

е сега ше провериме тая работа...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.01.2007

Мнение от Audi_RS* » 26 Фев 2007, 10:28

Очаквам с интерес, ако няма закон кажи от кой магазин да ида да си го купя ;)

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 10:31

Audi_RS* написа:Очаквам с интерес, ако няма закон кажи от кой магазин да ида да си го купя ;)

абе то закон, че няма - няма, но може да има някво вътрешно нареждане или на митницата някоя наредба да са боднали...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook