Въпрос относно пистолет...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 4.09.2003
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Детайли за колата: Е46 M47N20

Мнение от Ludmil » 26 Фев 2007, 10:58

По-напред отиди и си пусни една жалба в полициата, ще ги извикат и ще ги предопредят. А ако се случи нещо след това ще си имаш доказателства че не им е за първи път, че е системно ..... и си се защитавал.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 564
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring
Мечтае да кара: V8 Bi-turbo
Детайли за колата: пенсионерска

Мнение от Tvrrr » 26 Фев 2007, 11:07

Ludmil написа:По-напред отиди и си пусни една жалба в полициата, ще ги извикат и ще ги предопредят. А ако се случи нещо след това ще си имаш доказателства че не им е за първи път, че е системно ..... и си се защитавал.


:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 337
Регистриран на: 13.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше e34 520
Мечтае да кара: E34 535

Мнение от TheBlame » 26 Фев 2007, 11:16

gyrate написа:Ако не си готов да гръмнеш някой в главата докато го гледаш в очите, не си и губи времетo с оръжие.

ако реагираш на емоции, това нищо добро няма да ти донесе.


подкрепям колегата обаче не мисля че газовите са играчки .... кат са играчки ако някой ти го извади и от 1 метър ти гръмне 2-3 пъти в очите знаеш ли каква играчка ще се получи ... :mhihi: аз бих си взем един валтер п22 и едни добри газови патрони и да ми е спокойно а и като ги знаеш кой са тези дет те следят що не хванещ и не ги сложиш в инвалидни колички преди да се осетят ?лично аз така бих постъпил
За да станеш хищник трябва опонента ти да е хищник !
Когато има колебание,няма решение !
Няма лека война!
Целта винаги е да унищожиш врагът!
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙ

Алчността убива всички !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Мнение от Zapa » 26 Фев 2007, 11:23

тва с пищаците си е доста сериозна работа :roll:
едва ли се струва на сегашното положение
накрая недай си боже стане нещо, жертвата ще е онова гнусно педалче и държавицата ни ще защити него а не теб :evil:
чудя се дали един качествен бой няма да е по добрият вариянт, всеки има по някой и друг приятел, спретнете му нещо, начупете му капачките, па после нека се оплаче на полицията
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1520
Регистриран на: 23.12.2006
Местоположение: Казанлък

Мнение от Nightmare » 26 Фев 2007, 13:05

Амм значи и аз да изразя мнение по въпроса...И аз съм много навитак за газов патлак и съм по привърженик на тях поради следните причини

1.Газовите патлаци са на свободна продажба на лица навършили 18г.С газови патрони можеш сериозно да разклатиш здравето на някои.Има няколко вида газови патрони-Зелена капачка на патрона - халостен
Жълта и червена капачка на патрона - CS газ /лютив газ/
Синя капачка на патрона - CN газ /сълзотворен газ/
Черна капачка на патрона - CN газ в голяма концентрация
Кафява капачка на патрона - PV газ /лютив + сълзотворен газ/
Тъмно Кафява капачка на патрона - PV SUPRA газ /лютив + сълзотворен газ голяма концентрация/
Всички изброени патрони могат да причинят тежки телесни повреди при изстрел от 1 метър.
С халостни патрони само може да се сплаши човек или трябва да си много хладнокръвен за да го изчакаш да се доближи на околко 1-1,5м и тогхава да стреляш.
Патрони с нервно-паралитичен газ НЯМА!!!Този газ е силно отровен и води до незабавна смърт дири и в малки количества.С халостни патрони можеш сериозно да нараниш или изгориш човек но само от много близко разстояние.
Всички производители трябва да гарантират че пистолетите които произвеждат ще се "самоунищожат" ако се преработят в бойни.
Присъдите за притежание са тежки и хич не препоръчвам такива преправки...
според мен газов с едни добре патрони е добро решение за самозащита макар че винаги го има тоя момент дето ти ша извадиш газов пак оня боен...
Стоппатрони също никаде не се продават защото и те са много опасни...
Според мене решението е по-добър газов и с добри патрони и така...

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 26 Фев 2007, 13:26

Ludmil написа:По-напред отиди и си пусни една жалба в полициата, ще ги извикат и ще ги предопредят. А ако се случи нещо след това ще си имаш доказателства че не им е за първи път, че е системно ..... и си се защитавал.


една умна приказка...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 26 Фев 2007, 16:25

GaD написа:
Ludmil написа:По-напред отиди и си пусни една жалба в полициата, ще ги извикат и ще ги предопредят. А ако се случи нещо след това ще си имаш доказателства че не им е за първи път, че е системно ..... и си се защитавал.


една умна приказка...!

Къде по-точно в 9то частно ли дето за 20лв. разбирам и майчиното мляко на всички... Без тия... :idea:

А не мисля и да чакам да се случи нещо... :!: :!: :!:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 7.08.2005
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: самолет
Мечтае да кара: НЛО

Мнение от DiDi » 26 Фев 2007, 16:30

Да не ги е пуснала приятелката ти. Особено, ако е по-ревнива. :mhihi: :roll: Но според мен, ако искаха да ти направят нещо до сега да си ти го направили. Идеята с жалбата също е добра.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 26 Фев 2007, 16:53

jArGoN_LaDy написа:Да не ги е пуснала приятелката ти. Особено, ако е по-ревнива. :mhihi: :roll: Но според мен, ако искаха да ти направят нещо до сега да си ти го направили. Идеята с жалбата също е добра.


Тя че е ревнива, ревнива а и има възможността да го направи, но въпроса е, че тя никога няма да го направи. Аз знам за какво е и знам, че ако има някой невинен, то това съм аз, но какво от това. Днеска пак се получи същата ситуация и отново видях грозната мутра на същия тоя нещастник, ама пак си подминах... Прииска ми се да го гръмна, но просто нямаше как да стане... :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 26 Фев 2007, 17:38

аз разбирам това онова от тез неща и моето скромно мнение е че със каквото и да е оръжие само ще си навлечеш неприятности. няма такова положение "само да го раня/уплаша и тн"... извадиш ли оръжие - не знаеш какво ще се случи- може да го застреляш а може и да те застрелят... няма шега там. ако не си научен, не знаеш правилата, нямаш уменията и не знаеш казуса и не ти е станало втора природа носенето и съответния манталитет- по-добре не залитай към самозащитата със огнестрелно оръжие.

затова - мисли си други решения.

мисля че със въпросите които си задал тука (а и със доста от отговорите тука) само си скъсяваш дистанцията до страшни проблеми които може да ти дойдат ей така- като на шега...

не мога да ти дам съвет защото не ти дам ситуацията, но това с оръжието го забрави... приятелски съвет.
алекс
трабант 601с
разни други возила

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 26 Фев 2007, 19:27

Ако имаш познат полицай говори с него те ги знаят повечето, а ако не го знаят според мен би ти направил услугата да го разучи и да ти се изяснят нещата малко

U.S. MARINES
Аватар
Мнения: 1107
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: София,L.A.
Пол: Мъж
Кара: '13 BMW S1000RR, '09 Е71 4.0d
Мечтае да кара: ///M6, E31 k55 Racing Dynamics, '13-'14 BMW S1000RR

................

Мнение от Тоо Cool » 26 Фев 2007, 19:51

Начи, сега някои основни неща:

1.Това за ходенето в милицията и пускането на жалби си го избии от главата-тука такъв филм НЕМА-абсолютно вярно е казаното за 9-то частно!
2.Боен пистолет си е сериозна работа-аз още помня първия път като стрелях с такъв и то по статична мишена от талашит-ми трябва и сърце донякъде!
3.Това да гръмнеш човек (боклук, наркоман и т.н.), където и да е по тялото си е още по-серизна работа! Остави настрана 300-те филма, в които ще се вкараш ако евентуално лайнара пукне, но има оше толкова неприятности ако те фанат милиционерите с пищов и то незаконен...
4. Разрешително за бойно оръжие-трудна работа-аз си презаверих мойто за 3 дена забавяне в скапаното 8-мо и при положение, че съм бил колега на тия от КОС :evil:
5. ТЕЙЗЪР-а е мнооо готино решение-просваш всеки сопол, колкото и да е мощен и напомпан-проблема е, че трябва да го доближиш достатъчно и че мое да фане да умре ако е със слабо сърчице...Страхотни тейзъри има във ВИП трейдинг и са пои около 70-80лв.
6.Готино ще е също и да намериш някои добри хора да го почерпат тоя дето те следи с баничка или нещо такова, а може и некоя дупка в коляното да му разпробият....от малките бургийки най-боли между другото...
Та така... ако има още нещо-питай ;)
In memory of CPL Jason Dunham,
United States Marine Corps,
who gave his life in order to keep his brothers alive.
You will never be forgotten!
10-10-81 - 07-12-2006

THAT IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN THE UNITED STATES MARINE CORPS,
BECAUSE THERE IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN A UNITED STATES MARINE!
https://www.youtube.com/watch?v=Z-y0aeXwbMc
SEMPER FI!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 26 Фев 2007, 20:02

Днеска пак се получи същата ситуация и отново видях грозната мутра на същия тоя нещастник, ама пак си подминах...



Да не те е харесал,че толкова те следи бе браат!??

:gay: :winky: :mhihi:
Сериозно:
Мисля,че дори и да "знаеш нещо за някой"и това да притеснява този "някой",досега нямаше да те следят,а щеше да разбереш за какво са ти ядосани.... :!: :box: Параноя!??
Като го видиш пак-страх не страх,отивай при него и го питай кво иска!То каквото има да става, ще стане,поне ще спиш спокойно!Да се изясняват нещата.... ;)
Изображение
--------------------------------------------------------------------------------------------
Е12-M535i;Е30-318;Е34 Touring 525 TDS;Е36-318iS;Е46 320i
"FWD е като жена с малки ци.и-върши работа, но няма КЕФ...!!!"

триногата
Аватар
Мнения: 2001
Регистриран на: 10.01.2007
Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
Пол: Мъж

Мнение от Andronoff » 26 Фев 2007, 20:44

Аз ако имах такива проблеми и ако ми минаваха мисли от сорта "газов+стъргане=боен" през главата, ако имах намерение да "застрелям" някого, то вие или посетителите на който и да е форум, щяхте да разберете! Без да се засягаш, ама от първия ти пост в тая тема, аз се учудих - имаш грижи, искаш да приключат, това ясно, ама кви са тия глупости за газов/боен пищов и стрелба? Все пак публичен форум..
Аз не бих го направил, ама явно на теб зора ти е голям и не познаваш правилните хора, с които можеш да си говориш за тия неща на 4 очи, както би трябвало. И един съвет от мен: ако всичко е заради жена.. не си заслужава! Без да се засягаш..
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 533
Регистриран на: 16.07.2006

ти си психопат :))))

Мнение от 535 » 26 Фев 2007, 21:46

ти си психопат :))))

и базука да имаш ако те издебне в гръб нямаш шанс, и това може да е детектив нает от приятелката ти, не мисля че си важен за да те следи който и дае ...ивей си живота... хубаво си направил с наркомана ова е начина

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook