Въпрос относно пистолет...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 27 Фев 2007, 14:56

Тва нещо е яко, ама не можеш ли попогршка да се треснеш себе си?
Бате като говориш с оня казвай кво стана, ако се налага да правим Люлинска бригада :D :mhihi:

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 27 Фев 2007, 18:55

....
Последна промяна sieg на 27 Фев 2007, 19:10, променена общо 1 път
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 27 Фев 2007, 18:56

....
Последна промяна sieg на 27 Фев 2007, 19:07, променена общо 1 път
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.01.2007

Мнение от Audi_RS* » 27 Фев 2007, 19:02

sieg написа:
чак сега имах време да пиша...
значи НЯМА НИКАКЪВ проблем да се намери въпросния ИЖ 79-8... няма НИЩО ПОДОБНО като ограничение за продажбата му, така както е било винаги....
във всяка тема в тя форум се учудвам, как се намира хора по-компетентни от мен във всяка област, дори и в тези, в които много трудно би могло да е така... да не говорим за фрапиращия случаи, дето ми обясниха че нищо не разбирам от компютри и от компютърни фирми, и нема работа за програмистите в България... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
та така и по този въпрос...


Темата отива много към офф... и понеже усетих лека ирония от твоя страна просто искам да вметна че по никакъв начин не съм твърдял на 100% че съм по компетентен от теб и споделях информация която съм чул,изразявах си мнението,което според мен не е забранено дори и да не е вярно... -това че ти искаш да блеснеш като всезнаещ по всеки един въпрос,мен лично не ме засяга...
Peace .. :bchug:

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 27 Фев 2007, 19:06

Audi_RS* написа:
sieg написа:
чак сега имах време да пиша...
значи НЯМА НИКАКЪВ проблем да се намери въпросния ИЖ 79-8... няма НИЩО ПОДОБНО като ограничение за продажбата му, така както е било винаги....
във всяка тема в тя форум се учудвам, как се намира хора по-компетентни от мен във всяка област, дори и в тези, в които много трудно би могло да е така... да не говорим за фрапиращия случаи, дето ми обясниха че нищо не разбирам от компютри и от компютърни фирми, и нема работа за програмистите в България... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
та така и по този въпрос...


Темата отива много към офф... и понеже усетих лека ирония от твоя страна просто искам да вметна че по никакъв начин не съм твърдял на 100% че съм по компетентен от теб и споделях информация която съм чул,изразявах си мнението,което според мен не е забранено дори и да не е вярно... -това че ти искаш да блеснеш като всезнаещ по всеки един въпрос,мен лично не ме засяга...
Peace .. :bchug:


нали?! друго си е да не знаеш... по-лесно, щото другите го преживяват по-приятно за теб... като знаеш и споделяш най-много да те намразят...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.01.2007

Мнение от Audi_RS* » 27 Фев 2007, 19:10

Така,ти си нашия любимец,добре че ни каза че "всичко се преправят без проблем" та да знаем,иначе щяхме да останем неуки... :lol:

U.S. MARINES
Аватар
Мнения: 1107
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: София,L.A.
Пол: Мъж
Кара: '13 BMW S1000RR, '09 Е71 4.0d
Мечтае да кара: ///M6, E31 k55 Racing Dynamics, '13-'14 BMW S1000RR

.............

Мнение от Тоо Cool » 27 Фев 2007, 23:29

:ahah: :yes: Баце мани го тоя охо-бохо бе-тоя е разбирач голем за оръжия да знаеш :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: и от саморазправа разбира ма кат го видиш ше ти стане жал и има да се смееш :help: :help: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
In memory of CPL Jason Dunham,
United States Marine Corps,
who gave his life in order to keep his brothers alive.
You will never be forgotten!
10-10-81 - 07-12-2006

THAT IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN THE UNITED STATES MARINE CORPS,
BECAUSE THERE IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN A UNITED STATES MARINE!
https://www.youtube.com/watch?v=Z-y0aeXwbMc
SEMPER FI!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 28 Фев 2007, 0:13

Аз не говоря. Той разбира от всичко от всичко, най-компетентен, най-знаещ, най-ГОЛЯМ...

Аз ще се самонакажа със шпагат следващия път, в който влезна в пререкание с теб...Ти си просто уникален човек. Виж, че целия форум ти се смее бе бате, какво да говоря с теб повече ми кажи. Не искам да ти падам на нивото. Лошото е че имаме общ познат, който май не ти е много познат за да говориш, че щял да ме прецака и пр. :idea:

Както и да е, ти си знаеш, ама избивай комплекси в оня другия форум... Сещаш ли се за какво говоря или да ти го кажа с точното име... :?: Само ще ти кажа едно...
Като видиш моя тема, не пиши... :!: :!: :!: И сега не започвай да ми казваш как ще си правиш каквото си искаш и че аз няма да ти казвам къде какво да пишеш. но те предупреждава, че ще ти "сипя с големия черпак". Никой не те кара да се обаждаш, пък се обаждаш...
Аз ако бях на твое място щях да си трая след прословутата тема за месечния цикъл на нежния пол и т.н. и т.н. ;) :idea:

А да не говорим как ми разправяше, че сте напъвали някакви с Олег на тавана и аз го питах и той ми каза че няма нищо вярно, но ти едва ли не ми каза, че са пили Простинорчета... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ебач, разбирач няма какво да ти кажа повече... :mhihi: :mhihi: :mhihi: :uups:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook